Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #300 : 22 Şubat 2018, 22:27:40 »
Yöneticileri gelmesinde...

Ha.....ah bir gitti pir gitti.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #301 : 23 Şubat 2018, 00:54:53 »
Madde 216 filan mesela halkın sosyal sınıf ırk din mezhep veya bölge bakımından .... Şakası yok üç yıldan başlar cezası.

Onu bilmem de S.Arabistan'da seriata gore kisasa kisas var.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #302 : 23 Şubat 2018, 14:00:31 »
@Skywolf

Sizin trmilitary forum hakkında bir bilginiz var mı?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #303 : 23 Şubat 2018, 14:04:47 »
@Skywolf

Sizin trmilitary forum hakkında bir bilginiz var mı?

Hayır. İlgimi çekmeyen bir forum sitesi. Ancak merak ettiğiniz bir şey varsa sahibini gördüğümde sorabilirim. Tabi görmeyeli birine devretmediyse!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #304 : 23 Şubat 2018, 14:27:02 »
Yollarınızı zamanında ayırmıştınız. Bunu biliyorum. Kılıç sizi son hatırladığımda değerli dostum olarak anıyordu. Bırakın öyle kalsın.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #305 : 23 Şubat 2018, 15:34:45 »
Yollarınızı zamanında ayırmıştınız. Bunu biliyorum. Kılıç sizi son hatırladığımda değerli dostum olarak anıyordu. Bırakın öyle kalsın.

Öyle bıraktım zaten. ;)
Kılıç yüzünden TRM'yi bıraktım. Ama Kılıç'ı bırakmadım! Halen değerli iki dostuz! Ha sadece o zamandan bu yana hiç merak edip bakmadım TRM'de neler oluyor diye. Senelerdir...

Epeydir göremedim Ali'yi. Görürsem sorarım "senin Bizans'ın durumu nicedir?" diye. Siz sakın denemeyin! Bana kızmaz, ama size sert tepki verebilir.  ;D ;D

Şaka bir yana, önemli bir şey yoktur umarım...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 15:41:19 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #306 : 23 Şubat 2018, 16:59:20 »

Öyle bıraktım zaten. ;)
Kılıç yüzünden TRM'yi bıraktım. Ama Kılıç'ı bırakmadım! Halen değerli iki dostuz! Ha sadece o zamandan bu yana hiç merak edip bakmadım TRM'de neler oluyor diye. Senelerdir...

Epeydir göremedim Ali'yi. Görürsem sorarım "senin Bizans'ın durumu nicedir?" diye. Siz sakın denemeyin! Bana kızmaz, ama size sert tepki verebilir.  ;D ;D

Alisik olmadigim bir sey degil.

Benim komutanimda sertti. Komutan degil Terminatördü kulaklari cinlasin     ;D

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #307 : 23 Şubat 2018, 18:27:15 »
Bir tane bölük komutanı çok lanetmiş askerlere yapmadığı eziyet yokmuş yandaki bölüğün komutanı ise şeker gibiymiş askerleri ile arkadaş gibi davranır her sıkıntılarını önemsermi. Öbürü dayak küfür zulüm her şeyi yaparmış. Savaş çıkmış cephedeymiş iki bölükte. Hücuma geçmişler iki komutanda vurulmuş yaralanmış kötü olan bölüğün askerleri komutanlarını kapıp mevziye taşımış kurtarmışlar iyi kalpli komutanıysa askerleri arazide ölüme terk etmiş canlarının derdine düşmüşler. Mevzide dayanamamış asker öbürüne sormuş. "Ya arkadaş biz melek gibi adamı bıraktık siz bu mendebur adamı niye kurtardınız" Asker demiş " kurtarmazdık bizene ölsün gitsin ama ya ola ki ölmezde iyileşip geri dönseydi o zaman hepimizin ... ... miydi
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 18:29:10 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 256
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #308 : 23 Şubat 2018, 19:15:10 »
Ne çektin be trmilitary! Üyesiyim, üzüldüm, umarım forum aktif olur tekrar.

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #309 : 24 Şubat 2018, 08:47:51 »
Trm'nin ciddi şekilde kapandığı söyleniyor. TFX 2015 teki sayfa ve yunan istihbarat konuları gayet iyiydi.

Bu konuda istihbarat alabilen arkadaşımız olursa, gizli kalması gereken birşey değilse bizide bilgi sahibi yapsın.