Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #290 : 22 Şubat 2018, 13:25:46 »
Üyelerdede sorun var

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #291 : 22 Şubat 2018, 14:08:51 »
Bu işin içinde bir iş var gibime geliyor.

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #292 : 22 Şubat 2018, 15:46:44 »
Birbirinden nefret eden bir toplum var. Fetöcüsü, pkklısı tonla var. Mültecileri milyonlarca var.

Hep ABD-İsrail-İngiltere ne istediyse o oluyor. Deccaliyet yayılmış müslüman ülkelerde. Herkesin tek derdi para ve ne kadar eziyet ederim.

Trmilitary sitesine içimden birşeyler söyledim ben. Madem üyelik ile konu gösteriyorsun, en başından yapta açılır belki diye ummayalım.
Madem üyelik görebiliyor o zaman üye olmamıza izin ver. Vermiyorsan ziyaretçiye kapatma. Ziyaretçi kabul etmiyorsan en başından yap bunu. Tamam bu ülkede herkesi mutlu edemezsin. Ama mutsuzda etmemelisin.
Nereden tutsan elinde kalıyor.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #293 : 22 Şubat 2018, 15:56:16 »
trmilitary bu camiyanın gösterdiği iltifatı gerçekten hiç haketmeyen bir site. Bu kadar sevenlerine zulmeden hakaret eden saygısızlık eden başka bir forum çok azdır. Birine yetki vermişler gak desen atıyor guk desen atıyor öbürüne yetki vermişler kendisini hücum yeleği profösörü yapmış az eleştirsen dikişi şöyle desen o gün değil ertesi gün atıyor seni başkası lego oyuncakları olan adam zaten nesi tutarlı olabilirki. en düzgün adam sitenin gerçek sahibi ama oda işleri bu tayfaya bırakmış. Ağzınla kuş tutsan eninde sonunda biraz heycanlı ilgili biriysen atılyorsun biri atmasa öbürü atıyor. Bütün gazeteler kaynaklar yasaklı nereden alıntı yapacağını şaşırıyorsun twiter dan alıntı yapıyon propoganda yaptı diyor atıyor ulan yemek sitesimi bu ona buna bulaşmadan nasıl haber yapalım bunca mevzusu olan terörü savaşı münakaşası olan ülkede. Yinede ben takip ediyorum bir tane kullanıcı adım var hiç yorum yapmadan insanlar çünkü iltifat etmiş hareket çok gündemi olup biteni en kolay gördüğün yer orası. Orda öğrenip burda yorumluyorum ne yapayım. Kapanırsa üzülürüm ama ordakiler buraya gelicekse kapanması daha hayırlı olur. Ben o siteye bağış bile yaptım düşünün benden ne zarar gelecek onlara ama sürekli atıldım. Çalıştığı kurumun hostinginde kaçak başladı bu forum işlerine ben ona o zamanlarsana hosting ayarlayım filan dedim bayağıda memnundu sonra yıllar geçit unuttu beni heralde hiç minneti ya buadam bize iyilik besledi uğraştı demedi hiç korumadı beni
Bak solda rakamlar var 9 sevenim 22 sevmeyenim var. Trmilitry de olsa o 22 nin içinde illa bir yönetici olurdu çoktan şutlanmıştım
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 16:03:18 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #294 : 22 Şubat 2018, 17:20:23 »
Yinede ben takip ediyorum bir tane kullanıcı adım var hiç yorum yapmadan insanlar çünkü iltifat etmiş hareket çok gündemi olup biteni en kolay gördüğün yer orası. Orda öğrenip burda yorumluyorum ne yapayım.

Ajanlık yapmana, jurnalciliğe gerek yok. Oradaki bilgi orada kalsın boşver. Ergenekon ve Balyoz operasyonlarıyla tsk bir daha dönüşü olmayacak şekilde değişti. internet forumunun da aynı akıbete uğraması kaçınılmaz. Bırak kapalı kapılar ardında kendi aralarında takılsınlar.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #295 : 22 Şubat 2018, 19:43:30 »
trmilitary iyiydi eskiden şimdi ortam nasıl oldu pek bilgim yok ama kapanmasını falan istemem hatta sayısı artmalı bu tür sayfaların. Bu tür sayfalar oldukça keleşle nükleer füze durdurabileceğini sanan gerizekalılar azalır. Bu arada farkettimde gün boyu pcde kalabilen üyelerinde birşeyler paylaşmasını , farklı bir arguman sunmalarını bir üye olarak çok isterim. Hep SKYWOLF hep SKYWOLF. Allah korusun adam hasta olup iki gün paylaşım yapmasa dünyayı 2 gün geriden takip etcez.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #296 : 22 Şubat 2018, 20:19:02 »
Kapanma gibi bir açıklama mı yapılmış? Ben zannetmiyorum o sitenin kapanacağını.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #297 : 22 Şubat 2018, 21:32:11 »
Kapansın bizim foruma gelirler
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #298 : 22 Şubat 2018, 21:44:41 »
Bence birileri dava açtı yoksa facebook u bile niye kapasınlar biri bozulsa yada hacklense Facebook ne alaka. Kendileri kapatmış bence bununda sebebi mahkemedir kesin. Madde 216 filan mesela halkın sosyal sınıf ırk din mezhep veya bölge bakımından .... Şakası yok üç yıldan başlar cezası. Bu yüzden bu işleri yabancı hostinglerden yapmak gerek alan adınıda yabancı yerlerden alıcan türkiye de temsilcisi olmayacak Amerikan şirketi mesela who is i de gizli yapıcan. yoksa sağcısı olmasa solcusu şikayet eder
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 21:47:48 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #299 : 22 Şubat 2018, 21:46:22 »
Yöneticileri gelmesinde...