Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 297964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #240 : 04 Ağustos 2011, 20:14:29 »
yemezler reyiz  :D

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #241 : 05 Ağustos 2011, 10:59:00 »
tamam 6 saat çok uzun ama ortası bulunurdu herhalde :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #242 : 05 Ağustos 2011, 11:26:45 »
ya pazarlıka girme normal yoluna devam et :Dsonra 61 günü var de bunun.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #243 : 07 Ağustos 2011, 16:33:52 »
:D
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #244 : 10 Ağustos 2011, 17:57:34 »
Arkadaşlar 5.Kolordu 105.Topçu Alayı ÇNRA Taburu / Çorlu Burada Askerliğini yapmış olan arkadaş varmı?
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2011, 17:59:44 Gönderen: buhhu »

Çevrimdışı yasin_erdogan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #245 : 10 Eylül 2011, 18:22:00 »
Arkadaşlar 5.Kolordu 105.Topçu Alayı ÇNRA Taburu / Çorlu Burada Askerliğini yapmış olan arkadaş varmı?

ben 2. topçu taburunda yaptım. Çnra batarya zordur, 2 ayda bir müfrezeye gidersiniz ama karargah olursa çok rahat olur. Çok şey yazmak isterdim ama Elim kırık sol elimle yazıyorum ama en iyi tarafı 5 yıldızlı pastanesi en kötüsü çok fazla koğuşa su basmaları. ayrıca tr 122 lançerler var taburunuzda.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2011, 01:21:39 Gönderen: yasin_erdogan »
DAGLARIN TEPESINE, ESKIYANIN ALNINA, KIZLARIN KALBINE OLUMSUZ MEHMETCIK YAZACAGIM.90/1 Kral tertip

Çevrimdışı picasso

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #246 : 07 Haziran 2012, 22:50:15 »
sayin SKYWOLF yeni iletileri ayri bir sayfaya yerlestirsen iyi olurdu,yeni konular veya yeni iletiler geldiginde sirasiyla gorebilmemiz icin.yeni iletileri  okuyabilmek icin butun konulari acip bakmak zorunda kaliyoruz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #247 : 07 Haziran 2012, 22:59:17 »
sayin SKYWOLF yeni iletileri ayri bir sayfaya yerlestirsen iyi olurdu,yeni konular veya yeni iletiler geldiginde sirasiyla gorebilmemiz icin.yeni iletileri  okuyabilmek icin butun konulari acip bakmak zorunda kaliyoruz.

Bölümlerde, Yeni iletilerin geldiği konuların yanında "yeni" yazısını görebilirsiniz. Yeni konular ve yeni ileti yazılanlar üste çıkıyorlar zaten. Ayrıca ilginizi çeken konulara yeni iletiler geldiğinde elektronik postanıza mesaj gelmesini de haberdar et seçeneğini kullanarak sağlayabilirsiniz. İyi forumlar... ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #248 : 08 Haziran 2012, 15:59:13 »
FELİX

"Önemli olan kardeşliği,kaliteyi korumak.Seviyeyi düşürmemek.(Atatürkün izinde gitmek.)"

Bu cümledeki parantez içindeki cümleyi Rahmetli atamızın vefatından sonraki dönemden bu güne kadar gelişen olayları hayal ederek yorumlarsak bu cümlenin neresindeyiz.?

ATATÜRK'ün izinde gitmiş olsaydık şu an TÜRKİYE Abd nin en az 100 yıl ilersinde ve ülkemizin uzayda en az 1 adet uzay gemisi olucağına kesinlikle inanmaktayım.

Kısaca benim şahsi görüşüm ATATÜRKÜ bazı çevreler kendi çıkarları için kullanmaktan başka bir şey yapmıyor knoşorken onların gerçekten ATATÜRKÇÜ olduğuna inanırsınız fakat mevki ve makamı gereği yaptıklarını gördükten sonra alakası bile olmadığını en cahil insan bile görebiliyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #249 : 12 Mart 2013, 00:19:41 »

;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com