Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #210 : 28 Mart 2011, 10:53:20 »
Alıntı
Aynaya bakmayı bilmeyen hadsiz ve densizsin tekisin RekarnO

Hak eden karşılığını alır... :-*

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #211 : 28 Mart 2011, 13:24:50 »
Recep, üyelerle uğraşmayı bıraksan diyorum artık. Gerçekten komik oluyorsun. Monitörlere yazık yahu... Çay manyağı oldu hepsi. Kendine gel.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #212 : 28 Mart 2011, 16:35:33 »
Recep, üyelerle uğraşmayı bıraksan diyorum artık. Gerçekten komik oluyorsun. Monitörlere yazık yahu... Çay manyağı oldu hepsi. Kendine gel.

Doğru söylüyorsun abi. Çocukla çocuk olmamak lazım..

Affola..

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #213 : 02 Nisan 2011, 13:33:45 »
Polis Halkla ilişkiler

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eyA_PZ8u6s4&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=eyA_PZ8u6s4&amp;feature=related</a>

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #214 : 07 Mayıs 2011, 19:47:17 »
Arkadaşlar, Uzun süredir merakla beklediğim haberi sonunda aldım ve Askerlik durumum karara bağlandı.
Şu saatten itibaren bu kardeşiniz asker sayılır.

Acemi birliğim 125. jandarma er eğitim alay komutanlığı karabük/safranboluya çıktı. Etrafımda bana yardımcı olacak kimse yok.

Acaba nasıl bir yer ne yapılır Şu kardeşine yardımcı olacak biri var mı? Aranızda yeni askerliği bitirmiş kardeşlerimin ve usta ağabeylerimin tavsiyelerini bekliyorum.

Şimdiden heyecan bastı.19 gün sonra allahın izniyle asker olacağım, Allah yardımcımız olsun. İnşallah vatana millete hayırlı birer askerlik yaparız..

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #215 : 09 Mayıs 2011, 10:04:22 »
Arkadaşlar, Uzun süredir merakla beklediğim haberi sonunda aldım ve Askerlik durumum karara bağlandı.
Şu saatten itibaren bu kardeşiniz asker sayılır.

Acemi birliğim 125. jandarma er eğitim alay komutanlığı karabük/safranboluya çıktı. Etrafımda bana yardımcı olacak kimse yok.

Acaba nasıl bir yer ne yapılır Şu kardeşine yardımcı olacak biri var mı? Aranızda yeni askerliği bitirmiş kardeşlerimin ve usta ağabeylerimin tavsiyelerini bekliyorum.

Şimdiden heyecan bastı.19 gün sonra allahın izniyle asker olacağım, Allah yardımcımız olsun. İnşallah vatana millete hayırlı birer askerlik yaparız..
Hayırlı olsun kardeşim dediğin gibi allah yardımcın olsun  ama acemi birliğin  çok zor  geçmeyecektir ,  askerliğin kolayı yok  gittiğinde  hiç  sevmeyeceksin ama  komando  birliklerindeki kadarda ezilmeyeceksin  , asker içerisinde  en özgürü  jandarmadır  dua ette jandarma ol , birde  köy karakoluna düşersen  askerliğinin bitmemesini  istersin  , ben  geçen yıl  bitirdim  

ben  haberleşme amaçlı  eğitim veren bir  alaya düşmüştüm (mamak) ama  komando yaptılar hiç istememiştim  sonra ankaranın bir köyünde  askeri bir havaalanına gönderdiler  askerliğimi  orada tamamladım , adımız komando  lakin yaptığımız iş  hamallıktı  , askerliğim boyunca  gece çavuşluğu yaptım ( hiç tavsiye etmem)  tek komando  olduğumdan  bütün makineli  tüfeklerin zimmetini  bana verdiler (emin ol  hiç istemezsin)  söyleyeceğim  komando seçmelerine katılma ! kardeşim  geleli 6 ay oldu  bingölde jandarma komandoydu , oda  gececi olmuş  istemesen de  askerde  sana verilen  görevi  yapman gerekir  normal bir  jandarma  komandodan çok daha rahattır  benden sana tavsiye   komando olma.
2 tertip en kral tertiptir  en güzel zamanda gidiyorsun    yolun açık olsun
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 10:30:11 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #216 : 09 Mayıs 2011, 14:43:20 »
Allah razı olsun kardeşim saolasın. Tavsiyeni dikkate alacam..

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #217 : 09 Mayıs 2011, 15:13:55 »
Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel inşallah
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #218 : 09 Mayıs 2011, 15:40:41 »
Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel inşallah

Allah razı olsun. saolasın. Bütün kardeşlerimiz hayırlısıyla gitsin,gelsin..

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #219 : 24 Mayıs 2011, 19:33:30 »
Arkadaşlarım Yarın itibariyle birliğime katılıyorum ,bu son yazım buradaki.. Hepinizin hayır dualarını bekliyorum. Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun...