Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #170 : 18 Mart 2011, 23:17:47 »
ne zaman cimbom maçı izlesem hep kaybeder benim takım. o yüzden izlemem maçlarını. bu sefer skora bakmam yetti. kaybettik maçı. neyse zaten futbolla aram yoktur. Şamipyon Trbzon olsun. Bastır Anadolu!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #171 : 18 Mart 2011, 23:21:01 »
Stadyumda olsaydım etmediğim küfür olmazdı bu nasıl bir oynayıştır yazıklar olsun Hele o hakemler yokmu hakemler...

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #172 : 21 Mart 2011, 18:40:14 »
UYVAR,

bir TRABZONSPORlu olarak seni bir kez daha takdir ettim :D
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #173 : 21 Mart 2011, 19:53:58 »
UYVAR,

bir TRABZONSPORlu olarak seni bir kez daha takdir ettim :D

Bende Trabzonsporun şampiyon olmasını istiyorum :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #174 : 21 Mart 2011, 22:06:19 »
:) seni de takdir ettim kanas
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #175 : 21 Mart 2011, 22:25:47 »
hey gidi günler hey...zamanında avrupayı sallıyorduk.o zaman keyifle izliyordum gs nin maçlarını.futbolu çok seviyordum.ama şu an sadece maçın sonucuna bakıyorum.gs nin sonzamanlardaki kötü gidişi beni futboldan soguttu.küme düşeceğiz diye korkuyorum.tekrar eski günlerine dönmesini diliyorum.
ts yi destekliyorum.

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #176 : 24 Mart 2011, 19:13:20 »
Açıkçası Trabzon'un şampiyonluğunu bende isterim;sporda,sanatta gelişsin ki oranın gençliği kafatasçı zihniyetin yemi olmasın...

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #177 : 24 Mart 2011, 20:14:41 »
Açıkçası Trabzon'un şampiyonluğunu bende isterim;sporda,sanatta gelişsin ki oranın gençliği kafatasçı zihniyetin yemi olmasın...

Evet oranın gençleri kafatasçı zihniyetin kurbanı oluyorlar, halbuki ne gerek var, oyna topunu, yap jimnastiğini. Trabzon'un gençlerine mi kalmış bu ülkenin İstiklal Marşına küfür edene, misyoner papaza aklınca ceza kesmek.

Ama ben umutluyum, ülkemin gençleri sporla faha fazla haşır neşir oldukça, boş zamanlarını ülkenin gidişatına değil, 90 dakikanın sonundaki skorlara, filenin sultanlarına, ya da Şakil O Niil'in 3'lüklerine ayıracaklardır.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #178 : 24 Mart 2011, 20:58:29 »

Evet oranın gençleri kafatasçı zihniyetin kurbanı oluyorlar, halbuki ne gerek var, oyna topunu, yap jimnastiğini. Trabzon'un gençlerine mi kalmış bu ülkenin İstiklal Marşına küfür edene, misyoner papaza aklınca ceza kesmek.

Ama ben umutluyum, ülkemin gençleri sporla faha fazla haşır neşir oldukça, boş zamanlarını ülkenin gidişatına değil, 90 dakikanın sonundaki skorlara, filenin sultanlarına, ya da Şakil O Niil'in 3'lüklerine ayıracaklardır.

Ülkenin gidişatı bahanesiyle hran Dink'i de  katletti o katiller,heh ülkenin gidişatıymış buna durumdan vazife çıkarmak denir.Boş iş bunlar boşşşşşş ülkenin gidişatı kafatasçılara kaldıysa yandık bittik kül olduk...

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #179 : 24 Mart 2011, 22:40:27 »
Dr. David Kelly, Martin Luther King, Malcolm X, John Lennon bunlar neden öldürüldü? Biraz da bunlara kafa yorsa benim zeka küpü gençliğim.

Benim bildiğim bir söz vardır: ''Geçmişine taş atanın, geleceğine gülle yağdırırlar!''
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''