Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #100 : 09 Şubat 2011, 16:52:18 »
yok yav neden atsınlar. binlerce adam var gözlüklü olan.. ayrıca gözlüklü komutanlar da var. onları nende arka plana atmıyorlar.

evham yapma bence. adam kayırma diye birşey yok. ama yinede askeri doktorun verdiği belgeye bakar işin. iyi görebiliyorsan normal ve sağlam bir gözlüğün varsa sorun olmaz. hem merak etem orada gözlükten önce fark edilecek onlarca sorun var. sana sıra gelmez...:D

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #101 : 09 Şubat 2011, 16:55:34 »
Ya beyler sohbetinizi bölmüş olmak istemem ama bir sorum var ben makina müh. okuyorum acaba ben askerliğimi nasıl yaparım mesleğime gore.Kısa yada astek farketmez .Bilginiz varsa çok merak ediyorum da  ;D

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #102 : 09 Şubat 2011, 16:57:36 »
Bkz . SKYWOLF . Meslektaşsınız. konunun uzmanı odur.. :D

Bana kalırsa kısa dönem git. er ol 6 ay sonra geri gel. olmadı astek ol 12 ay sonra geri gel meslek sorunun kalmaz.

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #103 : 09 Şubat 2011, 16:59:15 »
Ya zırhlı birliklere alsalar beni tankçı falan olsam  ;D gerçi daha 3 yıl var okulun bitmesine  8)

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #104 : 09 Şubat 2011, 17:00:56 »
Beyler benim gibi yakışıklıysanız posta olursunuz. sonra komutan görevdeyken vurun karısı kızıyla eğlencenin gözünü. :D [based on true story]

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #105 : 09 Şubat 2011, 17:02:19 »
Senin askerde konum belli zaten, Yarbay John :D ee yarbayda posta olacak değil ya :D

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #106 : 09 Şubat 2011, 17:05:15 »
Senin askerde konum belli zaten, Yarbay John :D ee yarbayda posta olacak değil ya :D

Adam dizide hem yarbay,hem pilot,hem takım komutanı,hemde uzay gemisi kaptanı :D Not: Sahicidede yakışıklıyım bir ara pmden resmimi atarım sana]

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #107 : 09 Şubat 2011, 17:09:26 »
Napcam ben resmini :D tmam anladık yakışıklısın. :D

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #108 : 09 Şubat 2011, 17:10:19 »
Napcam ben resmini :D tmam anladık yakışıklısın. :D

Dediğim gibi posta olursanız komutanınızda babacan olursa ve askeri savunma sanayine meraklıysa feci sohbet eder bilgi alırsınız.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #109 : 09 Şubat 2011, 17:14:02 »
Aklıma gelmişken sorayım. Bana asker saati önerin bir tane. Hani casionun çakma F-91w si vardır ya askerlerin standart ssati. onun gibi birşey.

tabii daha kaliteli. mümkünse bol özellikli bir saat arıyorum. ve en mümkünüde ucuz olsun. Çalınma ihtimaline karşı.. :P

Askerlerin standart saati F-91w ;D