Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 297766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #1040 : 27 Eylül 2020, 22:55:33 »
Bugün günüm gülümsemekle gecti     ;D ;D

https://twitter.com/KimKardashian/status/1310278059266904069

Arkadaş yazdım yazdım sildim ne yazacağımı biliyorum aslında da neyse SKYWOLF hocamdan fırça yemeyelim şimdi buna yediği fazla gelmiş onun için beyinden eser kalmamış diye yazayım sadece anlayan anlar nasıl olsa  ;D ;D

Anlayamayanlar için şurada bir iki fotoğraf paylaşırdım ama neyse.   ;D ;D

Mecazi olarak Azerbaycan Türkü kardeşlerimiz de yedirsin, beslesin bunları.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1041 : 28 Eylül 2020, 00:59:46 »
Bugün günüm gülümsemekle gecti     ;D ;D

https://twitter.com/KimKardashian/status/1310278059266904069

Arkadaş yazdım yazdım sildim ne yazacağımı biliyorum aslında da neyse SKYWOLF hocamdan fırça yemeyelim şimdi buna yediği fazla gelmiş onun için beyinden eser kalmamış diye yazayım sadece anlayan anlar nasıl olsa  ;D ;D

Anlayamayanlar için şurada bir iki fotoğraf paylaşırdım ama neyse.   ;D ;D

Mecazi olarak Azerbaycan Türkü kardeşlerimiz de yedirsin, beslesin bunları.  ;D ;D
kadin kendi ülke milliyetçiliğini yapıyor. Afedersiniz hayvan gibi savunuyor ermenistanı hemde her platformda... Bizim ünlülerde yabancı ülkeye gidince Türkiye ile ilgili cümle kurmaktan çekiniyor. Hal böyle olunca bu kadına ne diyeceksin ki ,  Kadınla farklı görüşlerdeyiz sevmem (kendall'i biraz) lakin bir Türk unludende bu kadın gibi ülkesine sahip çıkmasını beklerdim... Türk ünlüden kastım sincanlı mustafa taş veya sentepeli şükrü değil,  onlarca unlu Türk var. Doktordan tut , sanatın diğer dallarında dünyada yer etmiş lafim onlara...

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1042 : 28 Eylül 2020, 11:48:33 »
Geçenlerde tartıştığımız lobicilik konusu aklıma geldi. Oturma organı ile ün yapmış bir kadının yaptığı algıcılığı ve lobiciliği yurt dışında yaşayan milyonlarca Türk yapamıyor veya yapmıyor ne acı.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1043 : 28 Eylül 2020, 13:26:01 »
Geçenlerde tartıştığımız lobicilik konusu aklıma geldi. Oturma organı ile ün yapmış bir kadının yaptığı algıcılığı ve lobiciliği yurt dışında yaşayan milyonlarca Türk yapamıyor veya yapmıyor ne acı.

+1000
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı ugurkarakaya25

• DefenceTurk
  • *
  • 17
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1044 : 28 Eylül 2020, 13:47:29 »

bu durum birazda lobicilik yapılacak ülkenin bakış açısıyla alakalı hocam. mesela avrupa da siz ne kadar türkiye şöyle böyle deseniz de adamlar kaale almıyor. hemen yaftalamaya çalışıyor.

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1045 : 28 Eylül 2020, 14:36:23 »

bu durum birazda lobicilik yapılacak ülkenin bakış açısıyla alakalı hocam. mesela avrupa da siz ne kadar türkiye şöyle böyle deseniz de adamlar kaale almıyor. hemen yaftalamaya çalışıyor.
+1

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1046 : 28 Eylül 2020, 14:58:24 »

Lafla lobicilik pek olmaz zaten..Turkiye ile iyi iliskiler icerisinde olmanin kendi milli cikarlarina uygun oldugunu sabahtan aksama kadar anlatabilirsiniz ama etkisi sinirli olur..bu esasen diplomasinin gorevi zaten lobiciligin degil..

Yabanci ulkelerdeki Milletvekillerinin, senatorlerin secim kampanyalarina oy ve parasal destekle olur..

Turkiye lehine konusup politika izlemenin secilme sansini arttirmasi, cebini doldurmasi lazim ki adam Turkiye yanlisi olsun..

Terside gecerli, yani alehimize is yapana karalama kampanyasi yapabilecek, secilme sansini azaltabilecek, cebini olumsuz etkileyebilecek faaliyetleri yapabilecek donanimda olmasi lazim lobinin..

Medya organlari, dusunce kuruluslari vs. elinizde olacak..

Lobicilik faaliyetlerinin hedefi kimse bilecek ki Turkiye ile ilgili soyleyip, soylemedigi hersey, kanun tekliflerine verip vermedigi her oyun ceteresi tutuluyor ve onumuzdeki secimlerde gelecegi takindigi tutuma bagli..

Bu tur faaliyetleri yapan kuruluslarinda devlet ile arasinda biraz mesafe olmazi lazim ki yanimizda duran adamlara "sen Turkiyenin adamimisin" diye ters tepki gelmesin..ne bileyim, gurbetci dernekleri vesaire bu sekilde
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2020, 15:03:53 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1047 : 28 Eylül 2020, 15:52:40 »

Lafla lobicilik pek olmaz zaten..Turkiye ile iyi iliskiler icerisinde olmanin kendi milli cikarlarina uygun oldugunu sabahtan aksama kadar anlatabilirsiniz ama etkisi sinirli olur..bu esasen diplomasinin gorevi zaten lobiciligin degil..

Yabanci ulkelerdeki Milletvekillerinin, senatorlerin secim kampanyalarina oy ve parasal destekle olur..

Turkiye lehine konusup politika izlemenin secilme sansini arttirmasi, cebini doldurmasi lazim ki adam Turkiye yanlisi olsun..

Terside gecerli, yani alehimize is yapana karalama kampanyasi yapabilecek, secilme sansini azaltabilecek, cebini olumsuz etkileyebilecek faaliyetleri yapabilecek donanimda olmasi lazim lobinin..

Medya organlari, dusunce kuruluslari vs. elinizde olacak..

Lobicilik faaliyetlerinin hedefi kimse bilecek ki Turkiye ile ilgili soyleyip, soylemedigi hersey, kanun tekliflerine verip vermedigi her oyun ceteresi tutuluyor ve onumuzdeki secimlerde gelecegi takindigi tutuma bagli..

Bu tur faaliyetleri yapan kuruluslarinda devlet ile arasinda biraz mesafe olmazi lazim ki yanimizda duran adamlara "sen Turkiyenin adamimisin" diye ters tepki gelmesin..ne bileyim, gurbetci dernekleri vesaire bu sekilde
+1

Çevrimdışı MREXELANCE

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1048 : 08 Kasım 2020, 15:45:23 »
Merhabalar üstatlar

Pek aktif değildim ama artık aktif olacağım  ;D

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #1049 : 08 Kasım 2020, 16:34:19 »
Beyler Susa azad edildi forumda bu konu hakkinda tis yok   ???