Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #890 : 29 Kasım 2019, 13:46:51 »
Alıntı
Anayasa Mahkemesi Kamuya girişte yapılan güvenlik soruşturması yapılmasına dair kanunu anayasa aykirilik nedeni ile iptal etti .

Çünkü her devrin sahibi, digerlerini "sakincali" olarak fisledigi icin is cigirindan cikti. Gelecek donem icin tedbir aliyorlar. Aym uyeleri bundan sonra daha dikkatli olmali!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #891 : 02 Aralık 2019, 16:59:07 »
Ne kadar ilginç bir kaza.. Bu adam kaç canlı acaba  ??? ???
<a href="http://youtu.be/O-_iFK-iELU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/O-_iFK-iELU</a>

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #892 : 02 Aralık 2019, 17:21:19 »
Yolda gizli buzlanma var. Çok tehlikelidir. Adam sansli degil salak. Atla sag bariyeri kac ordan embesil!

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #893 : 02 Aralık 2019, 19:11:59 »
Ne kadar ilginç bir kaza.. Bu adam kaç canlı acaba  ??? ???
http://youtu.be/O-_iFK-iELU
zincirleme kazaların psikolojisi gerçekten çok tuhaf oluyor. Birkaç defa yaşadıgım ve aracıma arkadan çarpıldıgı için artık her fren sesinde kafam içgüdüsel olarak arkaya dönüp bakıyor. O korku içime sinmiş. Dayı bölüm sonu canavarıyla karşılaşmış gibi tüm canlarını harcamış bir tane bırakmış.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #894 : 20 Aralık 2019, 02:33:58 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #895 : 20 Aralık 2019, 08:31:34 »
Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Miyajima: Japonya ve Türkiye iki devlet, tek millettir.

Japonları severim. Ama tek millet olduğumuzu sanmıyorum. Hatta bu bizimkilere has söylemi kullandığından bile şüpheliyim.  :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #896 : 20 Aralık 2019, 08:34:55 »
Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Miyajima: Japonya ve Türkiye iki devlet, tek millettir.

Japonları severim. Ama tek millet olduğumuzu sanmıyorum. Hatta bu bizimkilere has söylemi kullandığından bile şüpheliyim.  :D

Caktirmaaa. İceride sikistik, disarida macera ve muttefik ariyoruz. 😀

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #897 : 22 Aralık 2019, 22:53:01 »
Arkadaşlar hem telaffuzu hemde yazmasının zor olması nedeniyle ve eski avatar resmimi çok sevdiğimden fakat isim değişikliğinden dolayı kullanamadıgımdan dolayı adımı değiştirdim. Ben eski nickimle DonnieBrasco... Umarım bu eski adı ve fotoyu görenler eski kötü anıları yüzüme vurmazlar :)) iyi geceler

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #898 : 22 Aralık 2019, 23:16:52 »
Yabgu tamam ama Tong.....

Alismak icin zamana ihtiyacim var.

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #899 : 23 Aralık 2019, 00:56:29 »
Yabgu tamam ama Tong.....

Alismak icin zamana ihtiyacim var.
Yabgu bir nevi ünvandır Türklerde... Tong Yabgu ise bu ünvanı almış önemli Türk figürlerinden bir tanesi... :)) Nelere alışmadık ki bunada alışırsın.