TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Yerli Deniz Sistemleri ile İlgili Gelişmeler

Sohbet...

<< < (175/505) > >>

SKYWOLF:
İftira öyle mi!
Senin roket gibi yükselen beğeni puanların nedense hesapların yasaklandığında beri çakıldı kaldı! Milleti aptal yerine koymaya utanmadığın yetmiyormuş gibi bir de iftira atıyorsunuz diyorsun.

Senin DefenceTurk.com forumda yerin yok artık Serkan!

serkan1976:
Ben de Serkan'ım ama Serkan 1976'yım... Aman karışıklık olmasın 8) 8) 8)

Vay be demek ki beğeni puanı artsın diye fake hesap açanlar bile varmış ... Millet kafayı beğenilme arzusuyla  bozmuş...Seni gidi Narsist seni  :P

SKYWOLF:

Şu Pence'i birine benzetiyorum diyordum, galiba buldum...  ;D

Error 404 (Not Found)!!1

fırtına06:
Bende haberi okurken yapılan yoruma çok güldüm   ;D ;D ;D

Ivanka Trump son yaptığıyla alay konusu oldu, milletin diline düştü

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı ve danışmanı Ivanka Trump, Nobel Barış Ödülü'nü kazanan Etiyopya Başbakanı Abiy Ahmed Ali'yi tebrik etmek isterken sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük kızı ve kıdemli danışmanı Ivanka Trump yazıp daha sonra sildiği sosyal medya mesajıyla dünya gündemine oturdu. Daha önce birden fazla sosyal medya kazasına yol açan Ivanka Trump, bu kez Nobel Barış Ödülü'nü kazanan Etiyopya Başbakanı Abiy Ahmed Ali'yi tebrik etmek istedi.

"NOBEL" YERİNE "NOBLE" YAZDI

Instagram hesabından mesaj paylaşan Ivanka'nın yaptığı hayati hata, takipçiler tarafından anında fark edildi. ABD Başkanı'nın danışmanı, tebrik mesajında "Nobel Barış Ödülü" yerine "Noble (Asil) Barış Ödülü" yazdı.

DALGA KONUSU OLDU

Bir kullanıcı "Başbakan Ahmed'i 'Noble' barış ödülü için tebrik etti. Tüm Trumplar süzme salak mısınız?" diye yazdı. Bir başkası ise, "Ivanka kendisini takip etmeyen 'Noble' barış ödülü kazananını tebrik etti" mesajını yazarak alay etti. ;D ;D ;D

http://www.haber7.com/dunya/haber/2907304-ivanka-trump-son-yaptigiyla-alay-konusu-oldu-milletin-diline-dustu/?detay=1

Ankhises:
Hiç yeni ürünlerde çıkmıyor ki üzerine konuşalım. gezgin seyir füzesi olur , Uzun menzilli BF olur. Herşey olur yok mu şöyle "dünyayı titretecek" yeni birşeyler. Bu sessizlik çok can sıkıcı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git