Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 298078 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #870 : 17 Ekim 2019, 13:05:38 »
İftira öyle mi!
Senin roket gibi yükselen beğeni puanların nedense hesapların yasaklandığında beri çakıldı kaldı! Milleti aptal yerine koymaya utanmadığın yetmiyormuş gibi bir de iftira atıyorsunuz diyorsun.

Senin DefenceTurk.com forumda yerin yok artık Serkan!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 457
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #871 : 17 Ekim 2019, 16:24:01 »
Ben de Serkan'ım ama Serkan 1976'yım... Aman karışıklık olmasın 8) 8) 8)

Vay be demek ki beğeni puanı artsın diye fake hesap açanlar bile varmış ... Millet kafayı beğenilme arzusuyla  bozmuş...Seni gidi Narsist seni  :P

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #872 : 18 Ekim 2019, 21:44:51 »

Şu Pence'i birine benzetiyorum diyordum, galiba buldum...  ;D

Error 404 (Not Found)!!1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #873 : 18 Ekim 2019, 23:23:30 »
Bende haberi okurken yapılan yoruma çok güldüm   ;D ;D ;D

Ivanka Trump son yaptığıyla alay konusu oldu, milletin diline düştü

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı ve danışmanı Ivanka Trump, Nobel Barış Ödülü'nü kazanan Etiyopya Başbakanı Abiy Ahmed Ali'yi tebrik etmek isterken sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük kızı ve kıdemli danışmanı Ivanka Trump yazıp daha sonra sildiği sosyal medya mesajıyla dünya gündemine oturdu. Daha önce birden fazla sosyal medya kazasına yol açan Ivanka Trump, bu kez Nobel Barış Ödülü'nü kazanan Etiyopya Başbakanı Abiy Ahmed Ali'yi tebrik etmek istedi.

"NOBEL" YERİNE "NOBLE" YAZDI

Instagram hesabından mesaj paylaşan Ivanka'nın yaptığı hayati hata, takipçiler tarafından anında fark edildi. ABD Başkanı'nın danışmanı, tebrik mesajında "Nobel Barış Ödülü" yerine "Noble (Asil) Barış Ödülü" yazdı.

DALGA KONUSU OLDU

Bir kullanıcı "Başbakan Ahmed'i 'Noble' barış ödülü için tebrik etti. Tüm Trumplar süzme salak mısınız?" diye yazdı. Bir başkası ise, "Ivanka kendisini takip etmeyen 'Noble' barış ödülü kazananını tebrik etti" mesajını yazarak alay etti. ;D ;D ;D

http://www.haber7.com/dunya/haber/2907304-ivanka-trump-son-yaptigiyla-alay-konusu-oldu-milletin-diline-dustu/?detay=1

« Son Düzenleme: 18 Ekim 2019, 23:24:27 Gönderen: fırtına06 »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #874 : 24 Ekim 2019, 00:04:28 »
Hiç yeni ürünlerde çıkmıyor ki üzerine konuşalım. gezgin seyir füzesi olur , Uzun menzilli BF olur. Herşey olur yok mu şöyle "dünyayı titretecek" yeni birşeyler. Bu sessizlik çok can sıkıcı.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #875 : 25 Ekim 2019, 21:37:51 »

İmroz baskınından önce Yavuz Muharebe Kruvazörü , Sağ taraftada hamidiye korumalı kruvazörü  sol taraftaki havuzla kıyı arasındaki de ertuğrul yatı olabilir. Tam duvara asmalık foto.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #876 : 27 Ekim 2019, 21:56:09 »
yok be  , koskoca harekat düzenliyorsunuz , yüzlerce pkklı gebertiyorsunuz mutlusunuz sanıyorlar. Hiçbirşey bir seyir füzesi , bir BF ne bileyim bir gemiyi denize indirme tadı vermiyor. savunma sanayiinden ne haberler var defenceturk süvarileri
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2019, 22:51:02 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #877 : 28 Ekim 2019, 09:33:51 »
Kesat şu aralar insan ardarda güzel gelişme haberleri görmek istiyor ancak olmuyor.
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #878 : 31 Ekim 2019, 15:53:45 »
Kadınları , Kadın olmadan konuşmak  ?
Bu arkadaşlar her haltta uzmanlar.. Bunların içine Mete Yarar'ıda ekledik mi tamamdır.

« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 15:55:49 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #879 : 31 Ekim 2019, 23:00:53 »
Bunları siyasetin kanalları. Hepsinde aynı anda farklı insanlar, aynen böyle bölünmüş ekranlarda aynı konuyu saatlerce tartışırlar. Evet hemen her konuda uzman sanır bunlar kendilerini. Ama çoğunun bilgisi kıttır. Cumhuriyet kadını tartışma konusu mesela, ama tartışanlar arasında bir tek kadın yok! Bu kanallar reklamlara bile aynı anda girerler. Aynı şey için bu kadar masrafa ne gerek var?