Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291627 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #510 : 23 Haziran 2018, 14:51:26 »
@ Amaruk

Ben ne zaman senin kuyruguna bastim?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #511 : 23 Haziran 2018, 15:57:29 »
Yabgu, "ırkçıyım" demek ifade özgürlüğü, ırkçılık yapmak suç, çaktirmadan iş görmek ise ustalıktır. Ortamlarda ustalar sevilir. 😉
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #512 : 23 Haziran 2018, 16:40:47 »
Yabgu, "ırkçıyım" demek ifade özgürlüğü, ırkçılık yapmak suç, çaktirmadan iş görmek ise ustalıktır. Ortamlarda ustalar sevilir. 😉
Karadağ'da Kotor adında çok güzel bir yer var gelecek hafta orada ucuz bir hostelin balkonundan ucuz birami içerken cıvıl cıvıl balkan kızlarının şen şakrak hallerini izliycem. Şuan her konuya nötrüm. Tengri biz menen :)
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2018, 16:45:11 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #513 : 23 Haziran 2018, 16:46:03 »
Birkaç kişi yemiyor içmiyor bana eksi atıyor aklımda 2 trollun ismi varda neyse susuyorum bakalım.

Biri üst düzey, 5 üyenin işi. Yürüyeceğinden emin olduklari bir konu başliğini kilitletmişsin. 😂

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #514 : 23 Haziran 2018, 16:53:01 »
Kendi takdirleri artık ne diyelim. Eksi basmalari görüşlerimin  yanlis olduğunu göstermez. Yarısı hazmedemediginden eksi atiyor..bir önceki yorumda bira icecem dedim ya en az 10 eksi atarlar
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2018, 16:54:42 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #515 : 23 Haziran 2018, 16:55:54 »
Ayrica bir ufak tavsiye. Tatil için Yunanistan'dan, içki olarak da kımızdan şaşma.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #516 : 23 Haziran 2018, 17:05:08 »
Ya yunanistan'ı düşündüm ama erken rezervasyon yapacağım dönem bir Türk iş makinasıyla yanlislikla sınırı geçip yakalaninca bunlar misilleme babında her halti yer dedim. Kotoru arkadaşım tavsiye etti , ben hippi değilim ama böyle internasyonel bir ortamda eğlenmeyi seviyorum. Yoksa gidecek çok yer var özellikle Türkiye'de. Biraz sakin bir ülke olsak dünya turizminin anasını ağlatıriz yemin ediyorum.barcelona şehrinde hicbirsey yok ama turist akıyor bizde herşey var ama sıkıntımız çok.kimizda içtim. Ayıptır söylemesi içilecek olupta erişebildigim birçok şeyi içtim. Çok içersen esprisi kaçıyor kimizda öyle.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2018, 17:12:27 Gönderen: Yabgu »

Çevrimdışı Amaruk

• DefenceTurk
  • *
  • -71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #517 : 24 Haziran 2018, 23:05:18 »
Biri üst düzey, 5 üyenin işi. Yürüyeceğinden emin olduklari bir konu başliğini kilitletmişsin. 😂

Biraz daha aydınlatırmısınız  ::)

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #518 : 24 Haziran 2018, 23:06:37 »

Biraz daha aydınlatırmısınız  ::)

Yav geyik işte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #519 : 25 Haziran 2018, 11:34:56 »
............................

Şu forumda milyon defa siyasi tartışma yapmayın diye söyledim. Bunu anlamak çok zor değil diye düşünüyorum. Forumu amacından çıkartacak tartışmaları burada KESİNLİKLE istemiyorum. Bu konuda ısrarcı olanlar, gerekli şekilde yaptırımla karşılaşacaklar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com