Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 299564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Parlamen.TR

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #250 : 03 Eylül 2013, 10:39:54 »
Kolay gelsin beyler  ;)

Bir uğrayıp selam vereyim dedim..

Saygılarımla ....

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #251 : 03 Eylül 2013, 11:03:09 »
Selamlar,

Hoşgeldiniz. Sağolun, var olun. Sizlere de kolay gelsin. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #252 : 21 Eylül 2013, 08:42:34 »
Defencetürk'e kendi özel meselemi taşımak istemem ama Bizansta bir takım komplocu adamlar halen arkamdan konuşuyorlar.Ağızlarının payını çok güzel verirdim ama, Bizansla artık bir ilişkim kalmadı.Kafam bozulduğu için bari buradan cevap vereyim dedim.

Bir takım adamlar kendilerine verilmiş olan yetkiyi ilahi bir yetki zannederek kendilerine kutsallık atfetmektedir.Tartışma kültürünü onlar bilir,neyin tartışılacağını onlar bilir.Çok değerli insanlar var onları tenzih ederim lakin bir takım yöneticiler ve eski yöneticiler var ki forum içerisinde terör estirmektedir.Hatta bu eski yöneticilerden bir tanesi bir tartışma ortamında ağzını o kadar bozmuştu ki,karşılığını aynen verince de ''sen benim kim olduğumu biliyormusun'' diyebilmişti.Hatta o kadar ileri gitmişti ki ''Koraykurt'un yazdığı iletilere forum içerisinde kimse yanıt vermesin'' diğerek boyundan büyük laflar etmişti.Kendi adına konuş arkadaş,forum üyelerini terörize etme,ajite etme,etki altına almaya çalışma dedik,oradan bir yönetici peydah oluverdi ve sanki ortalığı karıştıran benmişim gibi ''KORAYKURT adlı üye forum içerisinde üslupsuz bir tavırla infial yaratmak suçundan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır''demek suretiyle cezamızı kesti.Vicdanını rahatlatmak istemiş olacak ki sonradan ,''yazılan iletiler pek masumane sayılmazdı'' deyivermişti.Görüyorum ki aynı komploları başka değerli üyelere de yapıyorlar.Eşit şartlar altında çok güzel ağızlarının payını verirdim ama neyse diyorum...
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2013, 08:44:27 Gönderen: KORAYKURT »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #253 : 21 Eylül 2013, 10:26:25 »
Ahhh aahhh,

Şu TrBizansın yüzünden bizim de adımız ağlama duvarına çıktı. (Kendileri diyorlar) :)

Daha önce de belirtmiştim. Tekrar hatırlatmakta fayda var. Şikayet ettiğiniz konularda haklısınız. Aynı şikayetler nedeniyle ben de oradaki adminliği bırakmıştım. O zamanlar bu alanda tek tartışma forumu orası sayılırdı. Başka seçenek yoktu. Ülkemizdeki savunma  sanayine ilgi duyan herkesin görüşlerini olması gerektiği şekilde baskı altında kalmadan dile getirebileceği gerçek bir tartışma forumu ihtiyacını karşılamak için DefenceTurk.com'u faaliyete geçirdik. Bugün bizim dışımızda başka güzel forum siteleri de var. Yani artık TrBizans bu alanda tek seçenek değil. Her ne kadar bilgi birikimi çok yüksek olsa da, diğer forumlar da artık bu konuda pek iyi seviyedeler.

Kısacası kendinizi boşuna strese sokmanıza gerek yok. Bu sadece bir hobi. O kadar sizi dertlendirecek konuya katlanmanıza hiç gerek yok. Aynı tartışma konuları diğer forumlarda da var.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #254 : 21 Eylül 2013, 12:17:11 »
15 yaşımdan beri uluslararası ilişkiler,stratejiler,silah sistemleri üzerine meraklı olduğum için sürekli araştırmalar içerisindeyim,yaş oldu 36 halen bu konuları incelemekteyim.Benim için tamamen bir hobidir.Kendi mesleğim dışında boş zamanlarımı, diğer başka hobiler ile birlikte bu şekilde değerlendirmekten zevk alıyorum.Fakat biliyorum ki ekmeğini savunma sanayinden kazanan,gerçek mesleği bu olan değerli kişilikler var.Yeri geldiğinde onların derin bilgilerinden de faydalanmak keyif vermektedir.

Hatta  hatırlarmısınız sevgili skywolf ,yıllar önce sizin TrM forumunda ki adminliğiniz sırasında benimle derin bir tartışmaya girmiştiniz.Kantarın topuzu  o kadar kaçmıştı ki az kalsın banlanacaktım. ;D Forum içerisinde  bu gibi şeyler her zaman yaşanabilir.Hatırlıyorum TFIST diye bir yetkili vardı ,onunla da zırlı araçlar üzerine bir tartışmaya tutuştunuz,keyifle takip etmiştim, işin sonu kötü bitti tabi ki ;D bu gibi şeyler bir anı olarak kaldı hayatımızda,keyif bile vermektedir.Lakin TrM de bir takım komplocu adamlar var ki,(diğerlerini tenzih ederim) son derece gaddar bir yönetim anlayışı ile forum üyelerinin tepesine çöreklenmektedir. Arkamdan konuşmasalar bu gibi konuları buralara taşımazdım ,tenezzül etmezdim ama orada cevap verme imkanım olmadığı için kusuruma bakmayın buradan cevap vermek zorunda kalıyorum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #255 : 24 Kasım 2013, 02:13:26 »
Uçak gemilerinin başka amaçlarla kullanımına güzel bir örnek...  ;)

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2013, 16:03:14 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #256 : 24 Kasım 2013, 12:24:54 »
 ;D  ;D Süpermiş vallaha.. :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #257 : 26 Kasım 2013, 03:45:45 »

Çevrimdışı Boreas

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #258 : 26 Kasım 2013, 21:54:00 »
bizde uçak gemisini düğün salonu olarak kullanırlardı herhalde...kır düğünü :))
Efendiler! Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı tahrip edilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız.

1920 (Atatürk’ün S.D. I, s. 78)

Çevrimdışı Attila

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #259 : 20 Aralık 2013, 13:00:22 »
Füze kararının açıklanmasına da az kaldı...

"BİZ NATO'YA DEĞİL, TÜRKİYE'YE ALIYORUZ"