Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291904 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #1000 : 02 Eylül 2020, 18:57:09 »
Arkadaşlar artık konumuza dönelim konular yine dönüp dolaşıp siyasete kayıyor biz iletileri taşımaktan bıktık siz siyaset içerikli iletiler yazmaktan bıkmadınız. Siyaset tartışmak istiyorsanız sohbet bölümünde tartışın yada hiç tartışmayın yoksa istemediğim halde yine iletileri taşımak zorunda kalacağım...

Alıntı yaparak iletinin nasıl taşınacağını gösterirsen, seni hiç yormadan ilgili konu başlığı içinde cevap verebiliriz. Hem konu bütünlüğü bozulmamış olur hem de tartışmaya devam etmek isteyenler buyursunlar başka yerde tartışsınlar. Burası kahvehane değil arkadaş:) şaka şaka... her şey bilgisizlikten. Öğret, yapmayalım.

Partikül hocam forumumuzda mümkün olduğunca siyasi tartışmalardan uzak kalmak istediğimizi siz hepimizden daha iyi biliyorsunuz. Eğer siyaset tartışacaksak tartışma yapacağınız bölümler de belli zaten. İnsanlar zaten siyasetten, siyasi tartışmalardan  bıkmış ve bunalmış haldeler biz kendi alanımızda "SAVUNMA SANAYİ" alanında tartışacaksak tartışalım rica ediyorum...
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2020, 18:58:26 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1001 : 02 Eylül 2020, 19:20:29 »
Partikül hocam forumumuzda mümkün olduğunca siyasi tartışmalardan uzak kalmak istediğimizi siz hepimizden daha iyi biliyorsunuz. Eğer siyaset tartışacaksak tartışma yapacağınız bölümler de belli zaten. İnsanlar zaten siyasetten, siyasi tartışmalardan  bıkmış ve bunalmış haldeler biz kendi alanımızda "SAVUNMA SANAYİ" alanında tartışacaksak tartışalım rica ediyorum...

Elbette öyle yapacağız, öğret yapmayalım diyorum sevgili fırtına06. Örneğin şimdi senin işbu iletini alıntı yaptım, nu iletiye cevap verdiğimde direkt Sohbet bölümüne göndermek istiyorum diyelim... Bu işi nasıl başaracağım diyorum? İleti sayfasında kutucuk falan da yok.. Ekler ve diğer seçenekler menüsü var, orada  ise;

 Yanıt gönderildiğinde haberdar et

 Gülümseme kullanma

 Konuya geri dön

-kutucukları var.

benim aradığım özellik nedir biliyor musun? Senin iletine istediğim konu başlığı içinde cevap verebilmeliyim. Diyelim ki ileti içindeki bir cümleye kafam takıldı. O cümleyi alıntı yapıp UZAYLILAR konu başlığı içinde cevap vermek istiyorum diyelim. Bunu nasıl yapacağım diyorum... Peki sen nasıl yapıyorsun?

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1002 : 02 Eylül 2020, 19:26:36 »

Elbette öyle yapacağız, öğret yapmayalım diyorum sevgili fırtına06. Örneğin şimdi senin işbu iletini alıntı yaptım, nu iletiye cevap verdiğimde direkt Sohbet bölümüne göndermek istiyorum diyelim... Bu işi nasıl başaracağım diyorum? İleti sayfasında kutucuk falan da yok.. Ekler ve diğer seçenekler menüsü var, orada  ise;

 Yanıt gönderildiğinde haberdar et

 Gülümseme kullanma

 Konuya geri dön

-kutucukları var.

benim aradığım özellik nedir biliyor musun? Senin iletine istediğim konu başlığı içinde cevap verebilmeliyim. Diyelim ki ileti içindeki bir cümleye kafam takıldı. O cümleyi alıntı yapıp UZAYLILAR konu başlığı içinde cevap vermek istiyorum diyelim. Bunu nasıl yapacağım diyorum... Peki sen nasıl yapıyorsun?

Hocam mesela benden alıntıladığınız iletiyi başka konu başlığı altında yanıtlayabiliyormuyuz benim bilgim yok maalesef. Ben yetkili olduğum için ileti taşıyabiliyorum fakat sizin yapmak istediğiniz yapılabiliyormu  onu SKYWOLF hocama sormak lazım.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2020, 19:27:40 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1003 : 02 Eylül 2020, 19:34:53 »

Hocam mesela benden alıntıladığınız iletiyi başka konu başlığı altında yanıtlayabiliyormuyuz benim bilgim yok maalesef. Ben yetkili olduğum için ileti taşıyabiliyorum fakat sizin yapmak istediğiniz yapılabiliyormu  onu SKYWOLF hocama sormak lazım.

Sana zahmet olacak ama sen bu yazışmaları -konuyla alakası olmayan benim iletirim de dahil olmak üzere- son kez olarak Sohbet bölümüne taşırsan çok hayırlı bir iş yapmış olursun. Yalnız bu işi öğrenmemiz lazım. Öyle bir özellik yoksa SKYWOLF' un bu işe el atması gerekecek. Oraya kutucuk falan koyma imkanı yok mu mesela? Her defasında sana karşı ayıp oluyor. Sana ayıp olacak diye de cevap yazmazsak, bu seferde içimizde kalıyor. Bu işin bi' orta yolu olması lazım, bilmem anlatabiliyor muyum?

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1004 : 02 Eylül 2020, 19:41:35 »

Sana zahmet olacak ama sen bu yazışmaları -konuyla alakası olmayan benim iletirim de dahil olmak üzere- son kez olarak Sohbet bölümüne taşırsan çok hayırlı bir iş yapmış olursun. Yalnız bu işi öğrenmemiz lazım. Öyle bir özellik yoksa SKYWOLF' un bu işe el atması gerekecek. Oraya kutucuk falan koyma imkanı yok mu mesela? Her defasında sana karşı ayıp oluyor. Sana ayıp olacak diye de cevap yazmazsak, bu seferde içimizde kalıyor. Bu işin bi' orta yolu olması lazım, bilmem anlatabiliyor muyum?

Hocam aslında zahmet olacak birşey değil iki tuşa basıyorsun fakat hepimiz zaten siyasetimizin ne halde olduğunun , yapılan yanlışların farkındayız. Bu konuların tekrar tekrar gündeme gelmesi insanları üzmekten başka bir işe yaramıyor yoksa çoğu yerde Savunma Sanayi ile siyasetin iç içe geçtiğinin farkındayım. Bunu bir ara SKYWOLF hocama danışırız. Hatta sizde PM ile isteğinizi anlatabilirsiniz. Şimdilik konu bütünlüğünün bozulmaması için  bazı iletileri taşıyorum...
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2020, 19:43:03 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1005 : 02 Eylül 2020, 21:07:56 »
"Konu yine siyasete kaydı , konumuza dönelim" diye mesaj atıyorsunuz , bu mesajınızı görüp ;
" Mmu mühendislik binası yanına üretim için hangar yapılıyormuş vs...vs" yazıp sorular soruyorum...

Site yönetimi benim konuya tekrar dönelim diye sorduğum bu mesajımı silip aynı keşmekeşe devam ediyor...Bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu...

Bu da benim sitemim olarak kayda geçsin lütfen sayın yönetim 😠😠😠

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1006 : 02 Eylül 2020, 22:09:07 »
"Konu yine siyasete kaydı , konumuza dönelim" diye mesaj atıyorsunuz , bu mesajınızı görüp ;
" Mmu mühendislik binası yanına üretim için hangar yapılıyormuş vs...vs" yazıp sorular soruyorum...

Site yönetimi benim konuya tekrar dönelim diye sorduğum bu mesajımı silip aynı keşmekeşe devam ediyor...Bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu...

Şu ileti mi bahsettiğin?

MMU mühendislik binasının yanına , MMU'nın üretileceği hangar yapımı başlanacakmış...

Parça kesim , üretim tezgahları da bu hangarda mı olur yoksa bu hangar sadece üretim montajının yapılacağı bir tesis mı olur acaba?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1007 : 02 Eylül 2020, 22:11:48 »

Hocam bizde insanız görememiş olabilirim yanlışlıkla arada kaynamış olabilir ileti kusura bakmayın..
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2020, 22:21:08 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1008 : 02 Eylül 2020, 22:25:02 »

Hocam bizde insanız görememiş olabilirim yanlışlıkla arada kaynamış olabilir ileti kusura bakmayın..

Sorun yok , saygılar 👌👌👌

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1009 : 06 Eylül 2020, 15:33:12 »
https://www.hurriyet.com.tr/video/playlist/rus-yapimi-roket-askerin-omzunda-patladi-41510825

Galiba kapağını açmayı unutmuş.  Ama dünya daha ilginçlerini de gördü...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com