Gönderen Konu: Kerkük'te 3 Bomba.. 27 Ölü... 100 Yaralı  (Okunma sayısı 3682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Kerkük'te 3 Bomba.. 27 Ölü... 100 Yaralı
« : 21 Mayıs 2011, 13:45:38 »

Irak'ta üç ayrı saldırı 25 ölü 79 yaralı
Kerkük, bugün cehenneme döndü. 3 ayrı bombalı saldırıda, polisler hedef alındı. En az 27 kişi hayatını kaybetti. 100' e yakın yaralı var.
Irak'ın Kerkük kentinde polise karşı düzenlenen bir dizi saldırıda ölü sayısının 25'e yükseldiği, yaralı sayısının 79 olduğu bildirildi.

Güvenlik kaynakları, en az üç bombalı saldırı sonucunda çoğu polis 25 kişinin öldüğünü, 79 kişinin de yaralandığını belirtti.

İlk önce emniyet müdürlüğü otoparkındaki bir araca yerleştirilmiş bombanın patladığı, birkaç dakika sonra da civardaki bomba yüklü bir aracın infilak ettiği kaydedildi.

Bu patlamaların ardından, kriminal soruşturma birimi şefinin konvoyunun geçişi sırasında da bomba yüklü bir aracın infilak ettiği, patlamada bu birimin şefiyle birlikte 13 kişinin daha yaralandığı belirtildi.

Kerkük'teki patlamalarda daha önce 15 kişinin öldüğü belirtilmişti.

http://www.beyazgazete.com/video/2011/05/19/kerkuk-te-3-bomba-27-olu-100-yarali-kanald.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2011, 14:50:23 »
Demekki neymiş, Kürtler rahatça devlet kuramazmış.

Not. Ölenlere de üzüldüm.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2011, 16:38:08 »

Orada hayatlarını kaybedebler TÜRKMEN kardeşlerimiz. Allah hepsine rahmet eylesin. Yaralılara da acil şifa versin.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2011, 16:47:32 »

Orada hayatlarını kaybedebler TÜRKMEN kardeşlerimiz. Allah hepsine rahmet eylesin. Yaralılara da acil şifa versin.

Hımmm :(
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2011, 16:59:35 »
sayın skywolf,
Kerkük'ün Türkmen kenti olduğu zamanlar eskidendi. Irak'ın işgalinden sonra demografik yapısı baya değiştirildi. Ölenlerin kim olduğunu bilemeyiz. Tabi yine de ölenler için zülmemek elde değil.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2011, 17:02:28 »
sayın skywolf,
Kerkük'ün Türkmen kenti olduğu zamanlar eskidendi. Irak'ın işgalinden sonra demografik yapısı baya değiştirildi. Ölenlerin kim olduğunu bilemeyiz. Tabi yine de ölenler için zülmemek elde değil.

Bu bombalar zaten o yapıyı değiştirmek için patlıyor. Uzun süredir...