Gönderen Konu: UZUN MENZILLI HAVA SAVUNMA SISTEMI  (Okunma sayısı 6476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
UZUN MENZILLI HAVA SAVUNMA SISTEMI
« : 17 Mayıs 2011, 14:45:46 »
arkadaslar bu ihale ne oldu ya en son antley 2500 fuzeleri alinacakti ruslardan yada herangi bir alinacak sistem yokmu ortada henuz her kategoriden urun haberleri geliyor yalniz en onemli olan uzun menzilli hava savunma sisteminden hic haber yok bilgisi olan arkadaslar bizi aydinlatirsa cok memnun olurum
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2011, 15:03:13 »
bir zahmet   yukarıdaki arama butonuna tıklayıp aratırsan  bu konu hakkındaki haberlere ve  yorumlara ulaşabilirsin.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2011, 15:06:05 »
baktim tarihler cok eski sayfalar olmus sonuc yok ben guncel bir bilgi almak istedim eger yanlis yere konu actiysam ozur dilerim

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2011, 15:10:32 »
baktim tarihler cok eski sayfalar olmus sonuc yok ben guncel bir bilgi almak istedim eger yanlis yere konu actiysam ozur dilerim
konu açmadan  mevcut  konuya  mesaj atsan yine  yeni  mesaj  olurdu  , her  konudan  3~5 tane  olursa  çok  karışır  , tek konu  üzerinden fikirlerimizi  ve  haberleri paylaşırsak  daha düzenli  olur haksızmıyım ?   ayrıca  forum  kurallarındada  bunun için bir madde  koyulmuş.
not : özürdilemene  gerek yok zamanla  ayak uydurursun  bizde  yeniyken  aynı şeyleri yapardık  ,  bilgilendirmek amacıyla  mesaj  yazdım.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2011, 15:18:03 »
anlayisin icin ve uyardigin icin tsk ederim ama en son bi arkadas yazmis 3 5 gun once cvp gelmeyince bende burda daha dikkat ceker diye dusunmustum sahsim adina konusuyorum su uzun menzilli fuzelerin gelmesini cok istiyorum buyuk bir acik neyse bundan sonra daha dikkat ederim  :)