Gönderen Konu: Türkiye İsrail ile rekabet edebilir mi  (Okunma sayısı 10202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Türkiye İsrail ile rekabet edebilir mi
« Yanıtla #10 : 22 Nisan 2011, 13:45:35 »
bence yazı son zamanlarda duyduğumuz gerçekten sevindirici haberlere (milli tank helikopter milgem felan)
halkın desteğini önemli ölçüde azaltmak için bilinçli şekilde oluşturulmuş bir yazı!
güneşi  çamurla  sıvamak mümkünmü?

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2011, 17:32:02 »
Ben bu forum varolduğunda beri söylüyorum söylemekteyim haberlerde tamamen saçma haberler gerçeği yansıtmayan şeyler oluyor. Habertürk de yaptı bunu(yiğit özgürü ayrı tutuyorum o ayrı kaynak da :) )Haber kanalları bülten doldurmak için verir genelde bunları ve yalan yanlış olur, sağlıkla ilgili çoğu habere de inanmayın derim.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2011, 22:45:25 »
Ben bu forum varolduğunda beri söylüyorum söylemekteyim haberlerde tamamen saçma haberler gerçeği yansıtmayan şeyler oluyor. Habertürk de yaptı bunu(yiğit özgürü ayrı tutuyorum o ayrı kaynak da :) )Haber kanalları bülten doldurmak için verir genelde bunları ve yalan yanlış olur, sağlıkla ilgili çoğu habere de inanmayın derim.
Doğrudur.Hatta bugün milliyette gmh ihalesi için ilk etapta 109 adet heli üretilip daha sonra sayının 600 e kadar çıkacağını yazmışlar.d