Gönderen Konu: Yunan'a Tazminat  (Okunma sayısı 13750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #20 : 21 Nisan 2011, 11:19:34 »
Aranızdaki sorunu özel mesaj yöntemini kullanarak çözünüz. Aranızdaki sorun diğer forum sakinlerini ilgilnedirmiyor. Konuyu dağıtmayın.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #21 : 09 Haziran 2011, 08:09:50 »
Konu dagilmis ama ben yinede hic aklimdan cikmayan ve hala anlamadigim bir soruyu sormak isterim.
Bizden yilda bilmem kac milyon dolar tazminat kazanir oldu bu yunanlar kibrista, kendi mahkemelerimizi hice sayip avrupa insan haklari mahkemesinin kararlarini taniyan bizden baska aptal bir millette yoktur yani bu isin aci kismi .
Sormak istedigim soru :Neden bizden kimse tazminat talep etmez yada bu avrupa insan haklari mehkemesine dava acmaz ,Türkiyeyi sikayette masallah en önde gidiyorlar iceriden ve disaridan, neden bir terör magdurumuz su ünlü avrupa mahkemesine gitmez tazminat talep etmez kibrista 1974 öncesi bizim milleti bu hayvanlar dogradi köyler yakildi bizden kimseden cit yok hakli davamizda salak yönetimler sayesinde haksiz olduk ben ona yanarim.
Adamlar osmanlidan bile tazminat talep eder oldular yok arsa onlarinmis filan fisman ne günlere kaldik Allahim sen bizi koru baska dilegim yok
yakinda kürtlerde tazminat dalgasina baslarlar buda kapak olur.
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.