Gönderen Konu: Yunan'a Tazminat  (Okunma sayısı 13561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #10 : 18 Nisan 2011, 19:42:27 »
aslında doğru söylüyor  :(  dost acı söylermiş  , kendi  içindeki pkk yı  besleyenlere birşey  yapamazken onları  maşa olarak kullanan komşuya dava açmanın ne mantığı var  ???

enes, ne demek istediğimi bi sen anlamışsın.... bu devlete, bu millete çalışan biri olarak, ağırıma gidiyo hemşerim. ben de Türk'üm heralde, japon im çok şükür. ama yeter ulan artık. ya Türk gibi davranın, sahip çıkın vatanınıza ya da s....rin gidin, di mi ama....

tabi bu lafımdan mhp'li ya da chp'li olduğum sonucu çıkmasın. 2 si de değilim....

KANAS, senin yorumunu şimdi gördüm. enes için söylediklerimi sana da ileteyim. bir tek 2 niz anlamışsınız beni yahu :)))
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2011, 20:47:08 »
aslında doğru söylüyor  :(  dost acı söylermiş  , kendi  içindeki pkk yı  besleyenlere birşey  yapamazken onları  maşa olarak kullanan komşuya dava açmanın ne mantığı var  ???

enes, ne demek istediğimi bi sen anlamışsın.... bu devlete, bu millete çalışan biri olarak, ağırıma gidiyo hemşerim. ben de Türk'üm heralde, japon değilim çok şükür. ama yeter ulan artık. ya Türk gibi davranın, sahip çıkın vatanınıza ya da s....rin gidin, di mi ama....

tabi bu lafımdan mhp'li ya da chp'li olduğum sonucu çıkmasın. 2 si de değilim....

KANAS, senin yorumunu şimdi gördüm. enes için söylediklerimi sana da ileteyim. bir tek 2 niz anlamışsınız beni yahu :)))
Ne yapalim? Adamları asalımmı keselimmi? Sevsekte sevmesekte adamları TBMM'getiren insanlar var. Düşmanlıkla Zorbalıkla Hiç bir şey elde edilmez.
Vatanına sahip çıkma meselesine gelince korkma Biz bu Vatanı 30 Kupona Almadık Kıymetinide değerinide biliriz.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #12 : 19 Nisan 2011, 10:18:33 »

enes, ne demek istediğimi bi sen anlamışsın.... bu devlete, bu millete çalışan biri olarak, ağırıma gidiyo hemşerim. ben de Türk'üm heralde, japon değilim çok şükür. ama yeter ulan artık. ya Türk gibi davranın, sahip çıkın vatanınıza ya da s....rin gidin, di mi ama....

Ne yapalim? Adamları asalımmı keselimmi? Sevsekte sevmesekte adamları TBMM'getiren insanlar var. Düşmanlıkla Zorbalıkla Hiç bir şey elde edilmez.
Vatanına sahip çıkma meselesine gelince korkma Biz bu Vatanı 30 Kupona Almadık Kıymetinide değerinide biliriz.

Ah birde lafta kalmasa şu söyledikleriniz :)

Ayrıca, Teröriste ya da teröriste destek verene, zorbalık yapmakta bir sakınca görmüyorum, ama siz azgın demokratlarımızın, ülke gerçeklerinden uzak söylemleri yüzünden, ne hale geldiğimiz ortada.

Ama durun birkaç slogan aklıma geldi;

Analar ağlamasın!!

Tabut önünde siyaset yapmayınn!!

Kaç kelle onlardan ölmüş, kaç kelle bizden ölmüş??

Amerika beni, BOP eş başkanı yaptı, bu manada Diyarbakır bölgenin yıldızı olabilir!!
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #13 : 19 Nisan 2011, 21:30:41 »
Ben bu konulara gayet sert tepki gösterilmesi taraftarıyım hatta mümkünse son karışıklıklarıyla halkı bizzat kendi teşkilatlarımızla galeyana getirelim.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #14 : 19 Nisan 2011, 21:54:13 »
Ben bu konulara gayet sert tepki gösterilmesi taraftarıyım hatta mümkünse son karışıklıklarıyla halkı bizzat kendi teşkilatlarımızla galeyana getirelim.

bigün sana katılacağım aklımın ucundan geçmezdi ama ikinci kez aynen katılıyorum :D
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #15 : 20 Nisan 2011, 01:33:24 »

Ah birde lafta kalmasa şu söyledikleriniz :)

Ayrıca, Teröriste ya da teröriste destek verene, zorbalık yapmakta bir sakınca görmüyorum, ama siz azgın demokratlarımızın, ülke gerçeklerinden uzak söylemleri yüzünden, ne hale geldiğimiz ortada.

Ama durun birkaç slogan aklıma geldi;

Analar ağlamasın!!

Tabut önünde siyaset yapmayınn!!

Kaç kelle onlardan ölmüş, kaç kelle bizden ölmüş??

Amerika beni, BOP eş başkanı yaptı, bu manada Diyarbakır bölgenin yıldızı olabilir!!
Birader Senle Boş Muhabet yapacak değilim Senin düşündüklerini Kenan Evren Yaptıda Ne oldu?
Adamlara B.k Yedirdiler şimdi B.k yemiş Kadar Pişmanlar. O b.k yiyenler şimdi azılı Türk düşmanı oldu ne oldu iyi mi oldu? Ha Teröriste Yardım yapanlara diyorsun onları zaten cezasız kalmıyor canını sıkma hepsi gereken cezayı alıyor.
Unutmayın Etki Tepkiyi doğrur sen adamları Hor görürsen Sevgi beklemek aptallık olur.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #16 : 20 Nisan 2011, 10:05:49 »
* Birader Senle Boş Muhabet yapacak değilim * sözlerinden sonra gerçekten boş laflar etmişsin. 2 cümle ile ancak bu kadar tezat düşülebilirdin.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #17 : 20 Nisan 2011, 10:07:11 »

bigün sana katılacağım aklımın ucundan geçmezdi ama ikinci kez aynen katılıyorum :D

Bende aynen katılıyorum.

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #18 : 20 Nisan 2011, 22:57:24 »
* Birader Senle Boş Muhabet yapacak değilim * sözlerinden sonra gerçekten boş laflar etmişsin. 2 cümle ile ancak bu kadar tezat düşülebilirdin.
Genelde İnsanlar lafın altında kalınca Hakaret Moduna geçer. Beynini fazla yorma sen Abisi Devlet İşlerini Bürokratlara bırak sen domates biber satmaya devam et.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2011, 10:16:43 »
Genelde İnsanlar lafın altında kalınca Hakaret Moduna geçer. Beynini fazla yorma sen Abisi Devlet İşlerini Bürokratlara bırak sen domates biber satmaya devam et.
Domates biber satmak?
Abisi?
Hakaret:?
Lafın altında kalmak?
Vay be yazının her yerinden zeka fışkırıyor.