Gönderen Konu: Yunan'a Tazminat  (Okunma sayısı 13552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« : 17 Nisan 2011, 19:39:12 »
Arkadaşlar Biliyorsunuz Zamanında Pkk'ya Büyük yardım yapan Devlelerden Birtaneside Yunanistan.
Bunu Devlet başkanları Nezlindede Kabul ettiler. Burdan Yola Çıkarak elimizde Kanıtlarda Varken Neden Yunanistan'dan Tazminat Talebinde Bulunmuyoruz?

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2011, 22:38:35 »
Yapma etme adamlar yemeye ekmek bulamıyor bir de biz mi vuralım donlarını gömleklerini mi alalım ne isteyelim?

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2011, 23:46:22 »
Yapma etme adamlar yemeye ekmek bulamıyor bir de biz mi vuralım donlarını gömleklerini mi alalım ne isteyelim?

işte türkler bundan kaybediyo... düşene bir de sen vurmazsan, o kalkar seni vurur. bknz: insanlık tarihi...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2011, 00:00:24 »
Kaybetsek de, biz Türk'üz. Yapımız bu. Ne yapalım.

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2011, 07:37:22 »

eskiden övgüyle bahsedildiğiniz bir tarih vardı. şimdilerde halklar yaşam savaşı veriyor. ne diyim, devam edin... tüm varlığını sizi parçalamaya adayan ülkelere yardım edin ve burnunuz b.ktan asla kurtulmasın :D

unutmuşum ama, teröristini besleyen; hatta meclisine sokan tek millet de sizsiniz dünya üzerinde...
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 08:15:16 Gönderen: cüzzamlı melek »

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2011, 08:42:12 »
Ya aslında ben onu espri mahiyetinde söyledim, konuyu ciddiye aldığımdan değil. Zaten böyle bir tazminat talebinin komikliği ortada.

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2011, 13:09:58 »
Ya aslında ben onu espri mahiyetinde söyledim, konuyu ciddiye aldığımdan değil. Zaten böyle bir tazminat talebinin komikliği ortada.

o halde yanlış anlamışım. özür dilerim.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2011, 16:41:46 »
unutmuşum ama, teröristini besleyen; hatta meclisine sokan tek millet de sizsiniz dünya üzerinde...

Hakikaten yaa, birde öyle bir şey var ülkemizde, düşünsenize Taliban'ın amerikan temsilciler meclisinde temsil edildiğini, ya da hamas'ın İsrail parlementosunda grup kurduğunu :) Ama doğru biz demokratiktik değil mi, unutmuşum :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2011, 18:52:32 »

eskiden övgüyle bahsedildiğiniz bir tarih vardı. şimdilerde halklar yaşam savaşı veriyor. ne diyim, devam edin... tüm varlığını sizi parçalamaya adayan ülkelere yardım edin ve burnunuz b.ktan asla kurtulmasın :D

"unutmuşum ama, teröristini besleyen; hatta meclisine sokan tek millet de sizsiniz dünya üzerinde..."
Tamam Kardeşim Türk'lük Bize Kalsın Sen İstediğini Olabilirsin.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Yunan'a Tazminat
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2011, 19:13:11 »
aslında doğru söylüyor  :(  dost acı söylermiş  , kendi  içindeki pkk yı  besleyenlere birşey  yapamazken onları  maşa olarak kullanan komşuya dava açmanın ne mantığı var  ???