Gönderen Konu: Savaşların en etkili ve en sevdiğiniz teknolojisi nedir ?  (Okunma sayısı 4451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
Ynt: Savaşların en etkili ve en sevdiğiniz teknolojisi nedir ?
« Yanıtla #50 : 16 Nisan 2023, 21:10:28 »
Kardeş bak senin bu ikinci mesajın oldu özrünü kabul etmiyorum hakkımı helal etmiyorum mesajımda aynen böyle kalacak bu cahilliktir insanlara saldırıp hadsizlik etmektir terbiye sınırlarını aşmaktır insanlara iftira atmaktır her şeyi yap et ağzına geleni konuş sonrada özür dile o kadar basit mi neyse benden uzak durursun inşAllah 

Forum sitelerindeki en kötü özellik insanları engelleyemiyorsun keşke seni engelleyebilecek ve bir daha hiç görmesem

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
« Yanıtla #51 : 16 Nisan 2023, 21:11:08 »
Benim suçum yok ben foruma danıştım kimse yardım etmedi

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 38
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #52 : 17 Nisan 2023, 00:58:16 »
Sayın Acemiçaylak o halde naçizane ben de kendi yorumumu katayım bu konular ile ilgili. Sadece güncel şeyleri paylaşsanız çok şahane olur. Belliki gündemiz bizlerden iyi takip ediyorsunuz ama 3-4 sene önceki haberleri, olayları, projeleri falan paylaşınca bir ilerleme olmuş gibi sanıyoruz. Bir de forumun müdavimler var. Sürekli forumu okunmamış iletilerden takip ediyoruz. Sizin paylaşımlar değerli fakat herkesin bildiği yada Google ile 1 sn'de ulaşabileceği bilgiler olmuş oluyor. Tam bir karmaşaya dönüyor.

Bir diğer eleştiri konusu da forumların asıl amacı tartışmalar ve bunların üzerinden paylaşımlarda bulunmak. Sizin paylaşımların hiç böyle bir gayesi yok. X, 1934 yılında kuruldu diyip mesaj atıyorsunuz. Sizin paylaşımlardan sonra üzerine bir tartışma da olmuyor yorum da olmuyor. Siz de diğer konularda hiç katılmıyorsunuz.

Kısacası kimsenin haddine değil tabiki kimin nasıl yazacağını söylemek fakat bu iki konu bende ciddi rahatsızlık oluşturuyor. Eminimki de birçok kişi de böyle düşünüyor.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2023, 00:59:23 Gönderen: SH »

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #53 : 17 Nisan 2023, 05:01:27 »
2022 yılında oyuncularla buluşan Call of Duty: Modern Warfare II yılın en çok ilgi gören oyunlarından birisi oldu. Infinity Ward tarafından geliştirilen oyun, Activision tarafından yayınlandı.

<a href="http://youtu.be/lvDD7FYNRR0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/lvDD7FYNRR0</a>

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #54 : 17 Nisan 2023, 07:33:11 »
Yorumunuz için teşekkür ederim benim amacım sadece konu ile ilgili mesaj yazmak ve benim için eski yeni diye bir haber yok bütün haberler günceldir herkes rahatsız olmakta yada okumakta serbesttir okumak istemeyen yada rahatsız olan admin ile irtibata geçebilir veya bir alt konuya geçebilir çok fazla şikayet olursa bende yazı yazmam paylaşım yapmam olur biter insanları memnun etmek bana göre hayattaki en boş amaç ve gayedir çünkü onları hiç kimse memnun edemez dediğiniz gibi iletiler sn sinde bulunuyor dediğim gibi amacım sadece mesaj yazmak resim paylaşmaktır teşekkür ederim saygılar