Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
49 (76.6%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (10.9%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (12.5%)

Toplam Oy Verenler: 64

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1106663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +85/-36
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4900 : 21 Haziran 2019, 15:23:35 »
Niye sadece gorunene odaklaniliyor o bir masa sadece . Asil odaklanmasi ve sorgulanmasi gereken masanin azmettiricileri olmali . O kisiler olmadan o zat imralinin yakinindan gecemez . O TV kanalinda konusamaz. Konustugu anda hakkinda fezleke cikarilir  ve Tutuklanir. Asil  bunlari unutulmamali kanimca.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +337/-46
« Yanıtla #4901 : 21 Haziran 2019, 15:41:41 »
Niye sadece gorunene odaklaniliyor o bir masa sadece . Asil odaklanmasi ve sorgulanmasi gereken masanin azmettiricileri olmali . O kisiler olmadan o zat imralinin yakinindan gecemez . O TV kanalinda konusamaz. Konustugu anda hakkinda fezleke cikarilir  ve Tutuklanir. Asil  bunlari unutulmamali kanimca.

+1

Siyasi olarak eli kanlı bir terör örgütünün liderinden medet umacak kadar mı düştü birileri!
Televizyonda iki siyasi rakibin tartışması için bile öncesinde konuşulacak konular bile belirlenirken, bir terör örgütünün liderine ait bir açıklamayı canlı yayında gerçekleştirmek nasıl izah edilebilir!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +19/-60
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4902 : 21 Haziran 2019, 16:07:06 »
Yahu ben bile artık apo itinin kürtler üzerinde hiçbir yaptımının olmadıgını biliyorum bunlar hangi akla hizmet böyle bir mektup yayınlatır. mektubu yazan bebek katili olsa bile seçimden 1 gün sonra bebek katilinin avukatı çıkıp "öcalanın yazdıgı herhangi bir mektup yok" dese ne olacak ? apo işin içinden bir lafla sıyrılır peki buna aracı olan AA ve birçok gazeteci ne yapacak ? Abi şu yapılanları gördükçe dış siyasetimiz inşallah böyle değildir diyorum yani nasıl bir acemilikler zinciri böyle... apo ittir bırakın it olarak kalsın metup falan yayınlayarak resmen adama itibarı biz veriyoruz.
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +25/-17
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4903 : 21 Haziran 2019, 17:33:18 »
Yahu ben bile artık apo itinin kürtler üzerinde hiçbir yaptımının olmadıgını biliyorum bunlar hangi akla hizmet böyle bir mektup yayınlatır. mektubu yazan bebek katili olsa bile seçimden 1 gün sonra bebek katilinin avukatı çıkıp "öcalanın yazdıgı herhangi bir mektup yok" dese ne olacak ? apo işin içinden bir lafla sıyrılır peki buna aracı olan AA ve birçok gazeteci ne yapacak ? Abi şu yapılanları gördükçe dış siyasetimiz inşallah böyle değildir diyorum yani nasıl bir acemilikler zinciri böyle... apo ittir bırakın it olarak kalsın metup falan yayınlayarak resmen adama itibarı biz veriyoruz.

Seçim seçim seçim . 3-5 bin kafayı çeldirip İmamoğlu lehine oy atmasını engelleseler bile yeter bunlar için...

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +19/-60
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4904 : 22 Haziran 2019, 11:19:25 »
Terör konuşuyoruz pkk diyoruz. Beka diyoruz..Benim vergilerimle ayakta duran TRT osman öcalan itiyle röportaj yapıyor ve bunuda utanmadan sıkılmadan yayınlıyor.. Yaa arkadaş nereye gidiyoruz biz Allah aşkına ne oluyor yahu benim iyice sinirlerim zıplamaya başladı dağıtacam televizyonu pcyi kıracam az kaldı. Lan bir seçim için daha ne yapacaksınız yahu yeter la madem her terör örgütü lideri böyle değere binecek o zaman niye burda pkk konusuyoruz niye bu kadar şehit veriyoruz. Osman öcalan denen köpeğın üstünde kaç mehmedin kanı var bu şerefsiz TRTde ne arıyor yaa.. konuşmayalım abi o zaman terör falan burda. Benim askerimi şehit eden dağ faresi yıllar sonra siyasi malzeme için devletin kanalına çıkabiliyorsa benim askerim neden şehit oluyor. Allah aşkına şu seçimi kazanın artık ne kadar alçalabileceğinizi görmek midemi bulandırıyor lütfen kazanın. İstanbulda yaşasam gidip oy atacam. yeter la
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.