Gönderen Konu: UTAŞ MAKİNA İTH. İHR. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.  (Okunma sayısı 19591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
UTAŞ MAKİNA İTH. İHR. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2011, 23:29:50 »
Fuarda bu silahı yakından inceledim. Gerçekten çok ilginç bir alet. Çok hoşuma gitti.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2011, 23:54:35 »
Fuarda bu silahı yakından inceledim. Gerçekten çok ilginç bir alet. Çok hoşuma gitti.
bende fuara gelmek isterdim ama burada nasip olmuyor.... o silahlari yakindan incelemek

saygilar

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2011, 00:09:05 »
Birisi daha o silahi cok begendi :)

Çevrimdışı Yatağan

• DefenceTurk
  • *
  • 0

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: UTAŞ MAKİNA İTH. İHR. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2015, 15:02:28 »

Hızlı ve Öfkeli filminin son bölümünden bir sahne. Silah tanıdık geliyor mu?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı inovasyon

• DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
Ynt: UTAŞ MAKİNA İTH. İHR. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.
« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2015, 20:02:44 »

Ben Fransa'yı veya Fransızları asla sevmedim ve bunu söylemekten asla vazgeçmedim.
İslam halkı bize, örneğin Fransa'dan hep yakın olacak.
Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Yalnızca kazanabiliriz. İktisadi durumumuz birkaç yıldan fazla dayanmamıza elverişli değil. Goering bunu size anlatabilir. Başka çıkar yolumuz yok, harekete geçmeliyiz... Kişisel etkenlerden başka siyasi durum da bizden yanadır; Akdeniz'de; İtalya, Fransa ve İngiltere arasında bir rekabet vardır; Yakındoğu'da hava gergindir... İngiltere büyük bir tehlike içerisindedir. Fransa'nın durumu da bozulmuştur. Doğumlar azalmaktadır... Yugoslavya çöküş tohumlarını taşıyor... Romanya her zamankinden zayıf... Türkiye'yi Mustafa Kemal’in ölümünden bu yana dar kafalı, kararsız, güçsüz insanlar yönetiyor. Bütün bu elverişli durumlar, iki ya da üç yıl içinde ortadan silinecektir. Benim kaç yıl yaşayacağımı kimse bilemez. Bundan ötürü, dört ya da beş yıl beklenilmesi doğru olmayan bir planı, hemen uygulamaya başlamalıyız.