Gönderen Konu: SARP (Stabilized Advanced Remote Platform)  (Okunma sayısı 28450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Ynt: SARP (Stabilized Advanced Remote Platform)
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2020, 15:51:57 »
Alıntı
Askere üçüncü "göz"

Aselsan, taktik araçlar üzerinde ve sabit tesislerde, kara ve hava tehditlerine karşı yakın savunma amacıyla geliştirdiği SARP-Uzaktan Komutalı Silah Sisteminin nişangahı olan elektro-optik sistem üretiminde 3 bin sayısına ulaştı.
https://mobile.twitter.com/SavunmaTekno/status/1245824175442399232

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 20 Nisan 2020, 18:16:42 »
Anlaşma imzalandı! Türkiye'den yeni silah satışı

ASELSAN, Kazakistan ile SARP DUAL Uzaktan Komutalı Silah Sistemi’ne yönelik yeni bir sözleşme imzaladı. ASELSAN ve Kazakistan'daki iştiraki Kazakhstan ASELSAN Engineering (KAE), Kazakistan’ın askeri ve sivil alanlardaki ihtiyaçlarının azami düzeyde karşılanması amacıyla üretim kapasitesini artırmayı hedefliyor.

Faaliyet yürüttüğü pazarlarda yerelleşme çalışmalarını da sürdüren ASELSAN, Kazakistan'ın ihtiyacı doğrultusunda SARP DUAL Uzaktan Komutalı Silah Sistemi için yeni bir sözleşme imzaladı.

20 ÜLKENİN ENVANTERİNE GİRDİ

ASELSAN'ın çeşitli kara ve deniz platformlarında kullanılabilen farklı konfigürasyon ve kalibrelerde geliştirdiği uzaktan komutalı silah sistemleri, halen 20 farklı ülkenin envanterinde yer alıyor.

ÜRETİM KAPASİTESi ARTIRILACAK

ASELSAN ve Kazakistan'daki iştiraki Kazakhstan ASELSAN Engineering (KAE), Kazakistan'ın askeri ve sivil alanlardaki ihtiyaçlarının azami düzeyde karşılanması amacıyla üretim kapasitesini artırmayı hedefliyor.

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2965578-anlasma-imzalandi-turkiyeden-yeni-silah-satisi/?detay=1

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Bağımsız eksenli FLIR'e sahip SARP.
« Yanıtla #32 : 19 Ağustos 2021, 12:10:08 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2021, 12:45:35 »
Ana silahın yanında bir de bombaatar var. Sis havanları ve Aselsan Martı Elektro Optik Gözetleme Sistemi.
Dün yakından görmüştüm. Yakında fuar fotoğraflarını yüklemeye başlayacağım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com