Gönderen Konu: ÖSS  (Okunma sayısı 20007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2011, 22:29:02 »
zamanında biz de çektik bu zulmü. herkese başarılar dilerim. son gece çok zor geçer. bazı basit tavsiyelerim olacak. ben de çok işe yaramıştı.

1-heyecanınızı yenin derler. sakın inanmayın. dozunda bir heyecan duymak iyidir. insanı kamçılar, algılarını açık tutar. yeter ki kontrol etmeyi, onu kullanmayı bilin. heyecanınızı hırsa çevirmeye çalışın.

2-sınavı bir hedef, amaç, son durak olarak görmeyin. hayatınızdaki mecburi ama anlamsız bir durak, anı, hatıra olarak görün. otobüs beklemek gibi... onu küçümseyin.

3- mümkünse sınavdan sonra ailenizle, arkadaşlarınızla, sevgilinizle bi sosyal faaliyet yapın. piknik olur, sinemaya gitmek olur, okey, batak hepsi aynı işlevi görür. ama bunu sınavdan önce planlayın. göreceksiniz sınvadan önce yapmaktan çok daha işe yarayacak.

Not: Başarı, illaki sınavda birilerini geride bırakmak, gerekli ve yeterli puanı almak değildir. Başarıyı çok başka yerlerde de bulabilirsiniz. Ben üniversitede sınıfta kaldığım yılın en başarılı yılım olduğunu çok sonraları anladım.

benim de bi tavsiyem var:

bastırın paraları, alın soruları. ama o gerizekalılar gibi tam puan almayın ki mesele çakılmasın :D
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
ÖSS
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2011, 23:25:19 »
Başarılar dilerim kardeşim. O kadar emek harcadın. Umarım karşılığını alırsın. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2011, 19:33:16 »
sınavın adı öss miş, iyi mi?!
olsun, niyet aynı niyet...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
ÖSS
« Yanıtla #13 : 27 Mart 2011, 20:32:38 »
Matematik o kadar kasılmış ki yani ülkede matematik bilmiyormuş kimse ben bunu anladım.Matematik hariç iyiydi.

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2011, 20:38:28 »
Geçmiş olsun sn FALCON umarım iyi bir not alırsınız :D

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2011, 20:54:43 »
Sagol Deno ya sosyal filan türkçe iyidi ama matematik gerçekten ilham gelmedi ya

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #16 : 27 Mart 2011, 20:57:08 »
Sagol Deno ya sosyal filan türkçe iyidi ama matematik gerçekten ilham gelmedi ya

Takmayın kafanıza Matematikten Bana 7. sınıftan beri ilham gelmiyo ;D (Şu an lise 2'yim)

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #17 : 27 Mart 2011, 21:09:55 »
Sözel oku oglum ozaman

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #18 : 27 Mart 2011, 21:14:06 »
Sözel oku oglum ozaman

Kafamın dikine gidip sayısal seçtim matematik o kadar kötü deil şükür Allahım'a şu ana kadar sene sonu karneye 3 ten aşağı düşmedi ama ben hep ilk dönem yatarım 2. dönem çalışırım daha sınavlarımızda başlamadı yani şu anda pek iyi deil ;D

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
ÖSS
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2011, 21:16:03 »
Ben EA yım oglum ya.