Gönderen Konu: H-20 Çin'in Yeni Uzun Menzilli Bombardıman Uçağı  (Okunma sayısı 6992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Ynt: Çin Silahlı Kuvvetleri
« Yanıtla #20 : 12 Mayıs 2018, 08:24:47 »

Bu olabilir.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Ynt: H-20 Çin'in Yeni Uzun Menzilli Bombardıman Uçağı
« Yanıtla #21 : 12 Mayıs 2018, 20:32:22 »
çinliler bu uçak ile ciddi şekilde derin saldırı kabiliyeti elde edicek bakalım özellikleri ne beni heyecanlandırdı
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 12 Mayıs 2018, 20:48:56 »
Bizde de olmalı. Hep diyorum.

B2 Muadili, B1 Muadili, B52 Muadili Ağır bombardıman ve stratejik bombardıman uçakları lazım bizede.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2018, 20:57:15 »
Bizde de olmalı. Hep diyorum.

B2 Muadili, B1 Muadili, B52 Muadili Ağır bombardıman ve stratejik bombardıman uçakları lazım bizede.
Yok be hocam aslında kafasını kullanan için lazım degil. Yani bu ucaga harcayacagımız parayı istihbarat ve elektronik harpa yatırsak bu ucagın yaptıgı şeyden daha fazlasını başarırız.Bak İsraile Suriyedeki S-200 bataryalarını patlattı. Düşürülen F-16sını düşüren suriye askerlerinin aracını vurdu. Herşey istihbarat ve elektronik sistemlerle oluyor artık.Ben bu uçakların miadını doldurdugunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 20:58:10 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 12 Mayıs 2018, 21:05:17 »
E/H ile sağır kör ve dilsiz olan düşmana klasik ucaklarla vereceğin darbenin cok fazlasını az sayıda ve daha az riskle  bu tip uçaklarla çok daha fazla zarar verebilirsin.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2018, 21:12:32 »
E/H ile sağır kör ve dilsiz olan düşmana klasik ucaklarla vereceğin darbenin cok fazlasını az sayıda ve daha az riskle  bu tip uçaklarla çok daha fazla zarar verebilirsin.
E/H ile diyorsun. Demekki ilk önce sağır kör ve dilsiz yapmak lazım. Biz E/H ve E/Tde neredeyiz. Önce bunu halletmek lazım. Ha istihbarat ve E/H- E/Tde ileri bir boyuta gelirsin maddi olarakta iyi isen tabiki yapabilirsin bir seçenek/alternatif olarak durabilir. Ama öncelik bu uçak olmamalı.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
H-20 Stratejik Bombardıman Uçağına Ait Yeni Görsel
« Yanıtla #26 : 21 Temmuz 2021, 08:50:20 »
Çin’in geliştirdiği stratejik bombardıman uçağı Xian H-20’ye ait olduğu belirtilen yeni görüntüler Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Savunma Kurumuna ait bir dergide yer aldı.

Görüntülere göre bombardıman uçağı, merkezi ekseninin her iki tarafında bulunan iki çift hava girişine sahip. Çift motorlu olarak gösterilen platformun motorlarından her birinin en az 16 bin 500 beygir güce sahip olacağı tahmin ediliyor.

Çin kaynaklarına göre uçağın ses altı sürate sahip olduğu belirtilirken; yakıt ikmali olmadan uçuş menzilinin 8 bin kilometreden fazla olduğu bilgisi veriliyor.

https://www.c4defence.com/stratejik-bombardiman-ucagina-ait-yeni-gorsel/

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 17 Kasım 2021, 08:32:09 »
İki resim de farklı farklı uçaklar var.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com