Gönderen Konu: EF2000 EUROFIGHTER TYPHOON  (Okunma sayısı 115449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
Ynt: EF2000 EUROFIGHTER TYPHOON
« Yanıtla #140 : 30 Mayıs 2020, 23:24:49 »
İspanya ile İngiltere donanması sürekli birbirini bodosluyor cebelitarık'ta. Bu Avrupalıların arasında da bir sürü tarihsel sorun var... Yek vücut değil Avrupa...
Ben özellikle İngiltere ve İtalya'yı bize dönük görüyorum... Yeter ki onlara her türlü desteği çıkacağımızı hissettirelim

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #141 : 30 Mayıs 2020, 23:27:33 »
Bence bizi Çin'e kaptirmaktan korkuyorlar. Din tandansli bir yonetimden odleri kopuyor.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #142 : 31 Mayıs 2020, 00:45:03 »
Ab nin bize karşı duruşu, hazır elinde ki pazar. Bizimle arayı bi biri iyi ediyo biraz bir şeyler koparıyor, bi biri iyi edip bir şeyler koparıyor.

Sabit olan, ab için iyi pazarız, ve zamanla istediklerini hep alıyorlar. Hatta o kadar rahatlar ki, elma şekeri verip kandırıyorlar. En son hatırlayın suriyeli göçmen anlaşmasını. Göçmen var, para yok. Bu kadar rahatlar yani.

İşde iyi polis kötü polis bizi idare ediyolar. Pardon sömürüyorlar.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2020, 01:45:54 Gönderen: Alpars »

Çevrimdışı mimkemal

• DefenceTurk
  • *
  • 9
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #143 : 31 Mayıs 2020, 01:01:23 »
Eğer F15te alırlar ise dünya üzerindeki bütün güncel uçaklardan birer filo edinmiş olacaklar sanırım malum su 35 ve mig 35 te yolda :) Mısır kafayı iyide bozmuş sanırım daha Almanya ile imzalanan 5 fırkateyn anlaşmasının imzası kurumadan şimdide bu. Ben olsam bu son FREMM lerin yerine AİP denizaltıları alırdım daha caydırıcı olurlardı. Birde LHD leri korumak için hava savunma fırkateynleri eksik neden bu alıma gitmediler acaba.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #144 : 31 Mayıs 2020, 01:28:48 »
Bence bizi Çin'e kaptirmaktan korkuyorlar. Din tandansli bir yonetimden odleri kopuyor.

Avrupalı dinden korkar mı yahu! Asıl çağdaş olandan korkar. Çağdaş bir toplum olsak, Avrupa'nın korkulu rüyası haline gelmez miyiz? Bi' de kendini havaya uçuran Selefi tiplerden niye korksun ki! Çünkü adamın gücü sadece kendin havaya uçurmaya yetiyor. Kendini havaya uçurmuşken en fazla bir kaç kişiyi daha yanında götürebilir. Bunu metroda, otobüs durağında, AVM' lerde veya kalabalık ortamlarda yapmış olsa; en fazla 10,20,30,50... kişi daha öldürebilir. Ama onun cevabını yüzlerle, binlerle belkide on binlerle ödetirler. Üstelik kendileri de yapmaz; birbirlerine öldürtür, sonra da gelir ülkeni işgal ederler. Zaten onlarca yıldır yaptıkları şey bu değil midir? Üstelik bu konuda hayli uzmanlaştılar.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2020, 01:29:24 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #145 : 31 Mayıs 2020, 01:53:07 »
Mimkemal hocam, sisi nin derdi ülkesini savunmak değil ki, meşruiyetini korumak. Bunun içinde halkının sesini çıkarmayacağı şekilde, onu başa getirenlerden bolca silah alarak haracını ödüyor. Yoksa, sisi yönetimde iken mısır a kim saldıracak ki. İsrail mi?, Suudlar mı? Türkiye mi?, Fransa mı? Hayır hiç biri saldırmaz. Aslında bu yüzden silaha ihtiyaçları yok, ama haraç vermeleri gerekiyor ve halkı kıllandırmadan, gözünü boyayarak bu haracı ödemenin yolu bolca silah almak. Halka da bakın güçlüyüz, aslanız kaplanız propagandası yapmak.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #146 : 31 Mayıs 2020, 04:27:14 »
Merak ettim şimdi, biraz kafam karıştı, bu Sisi'i Mısır'ın başına kimler getirdi?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #147 : 31 Mayıs 2020, 06:49:10 »
Gökkurt hocam, arap baharı, ortadoğu da kim etkin ise onlar getirdi. Abd, israil, fransa, ingiltere. Finansmanı da malum, suud, bae, kuveyt v.s.

Ha meşruiyeti tartışılmasın diye de arada rus, çin, alman, italyanlardan da alımlar yapıyor mecburen.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #148 : 31 Mayıs 2020, 10:13:21 »
Osmanlının en büyük hatası buydu zaten. Aynı emperyalistler gibi aldığı her ülkeyi iliklerine kadar sömürecekti..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #149 : 31 Mayıs 2020, 11:45:25 »
Gökkurt hocam, arap baharı, ortadoğu da kim etkin ise onlar getirdi. Abd, israil, fransa, ingiltere. Finansmanı da malum, suud, bae, kuveyt v.s.

Ha meşruiyeti tartışılmasın diye de arada rus, çin, alman, italyanlardan da alımlar yapıyor mecburen.

Bu çok mantıksız. Abd, İsrail, Fransa, İngiltere vs gibi ülkelerin karışıklık çıkarıp yönetimlerini değiştiridkleri her ülke, her zaman bu karışıklığı çıkaranlar tarafından silahlandırılmıştır tarih boyunca!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com