Gönderen Konu: 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü  (Okunma sayısı 5712 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü
« : 18 Mart 2010, 11:23:35 »
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında 18 Mart 2010 Perşembe günü Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından Çanakkale Boğazında Denizde Resmi Geçit Töreni icra edilecektir.

Bu kapsamda;

a. Denizde Resmi Geçit Töreni 14.00 ile 15.45 saatleri arasında Marmara Denizi yönünden Ege Denizine doğru yapılacak,
b. Törene Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bağlısı yüzer ve uçar unsurlar ile Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı bağlısı uçar unsurlar iştirak edecek,
c. TCG SALİHREİS’in Nara Burnundan dönüşü ile tören geçişi başlayacak ve Çanakkale Şehitler Abidesi’nde bulunan devlet protokolü topla selamlanacak,
ç. Tören geçişinin tamamlanmasından 5 dakika sonra Türk Yıldızları Gösteri Grubu tarafından tören alanında gösteri uçuşu icra edilecektir

http://www.dzkk.tsk.tr/turkce/images/anmakutlama/18mart.jpg

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 16:57:38 »
Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun...

Çanakkale Boğazı'nda resmi geçit töreni
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na ait askeri gemiler, Çanakkale Boğazı'ndaki geçit töreniyle vatandaşlar ve protokol mensuplarını selamladı.
18 Mart 2011 / 15:49
Reklam

Çanakkale Boğazı'nda resmi geçit töreni yapıldı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na ait askeri gemiler, Çanakkale Boğazı'ndaki geçit töreniyle vatandaşlar ve protokol mensuplarını selamladı.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen resmi geçit töreni, saat 14.30 sıralarında TCG Oruç Reis gemisinin Nara Burnu'ndan dönüşü ile başladı. Ardından Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı yaklaşık 20 gemi, belirli sıra dahilinde boğazdan geçti. Çimenlik Kalesi içindeki Deniz Müzesi iskelesi önünde askeri bandonun da hazır bulunduğu resmi geçit töreninde, marşlar eşliğinde gemileri alkışlarla takip eden vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Marmara yönünden Ege Denizi'ne doğru başlayan resmi geçit törenine; Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı yüzer ve uçar unsurlarla Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı uçar unsurlar iştirak etti. Tören, Çanakkale Şehitler Abidesi'nde bulunan devlet protokolünün selamlanmasıyla sona erdi. Bu arada Çanakkale Boğazı da gemilerin geçişi sebebiyle 6 saat süreyle çift taraflı olarak deniz trafiğine kapatıldı. Boğaz, saat 17.00 sıralarında yeniden trafiğe açılacak.

Kaynak: http://www.denizhaber.com.tr/turk-bogazlari/34015/canakkale-bogazi-resmi-gecit-toren-askeri-gemi-deniz-zaferi-donanma-um.html

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 20:10:23 »
Şu dengesiz yazılarınızın bitmesini beklemeden olaya müdehale etmek zorundayım..

İletilerinizi siliyorum....

Ayrıca ikinizide uyarıyorum...Dikkatli olun..

Shielt, Kimseyle istediğin gibi konuşamazsın..

Cüzzamlı melek, kendi düşüncelerini ve ideolojilerini kendine sakla, İnsanları proveke etme.

Kendinize gelin... >:(

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2011, 20:12:30 »
YAZIKLAR OLSUN SİZE!
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2011, 20:15:37 »
RekarnO; shielt'in yazdıklarını gördüm ve siteden uzaklaştırılması için fazlasıyla yeterliydi.

Şimdi siz uzaklaştırmazsanız skywolf,a mesaj yazacağım.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2011, 20:19:04 »
1. Benim öyle bir yetkim yok ve Açıkcası ben ilgilenmiyorum bu konularla artık ama ben o kadar da ağır ceza verilmesini istemiyorum. Ben iki kişiyide uyardım. Anlayan anladı zaten..

2. Olarak Bu konu daha fazla uzamadan burada bitsin. 18 Mart ruhuna yakışıksız yazılardı. Sildim gitti.

Biz devam edelim...

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2011, 20:22:12 »
Sevgili rekarno; yetkiniz yoksa tamam. Ancak uyarıyla geçiştirilecek durum değil. Bu güzel sitede bu şekilde karaktersiz kişilerin barınmasına izin verileceğini sanmıyorum. shielt isimli üye kesinlikle uzaklaştırılmalıdır.

ruhumuz var teslim etmeden önce