Gönderen Konu: HERKESE MERHABA  (Okunma sayısı 8122 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
HERKESE MERHABA
« Yanıtla #10 : 16 Mart 2011, 21:14:41 »
Amatör bir tarihçiyim. Tarihi akademik düzeyde ilerletmek gibi bir arzum var ancak gelgelelim  önümüze sürekli olarak taş koyan ve bizi kendisine rakip olarak gören kökleşmiş bir çağdışı zihniyet yüzünden üniversitelerden içeri alınmamaktayız.  Çeşitli dergilerde tarih üzerine yayınlanmış makalelerim mevcut. Yakın bir zamanda yabancı akademisyen dostlarımızla birlikte hazırladığımız Hunların Dili üzerine bir kitabımız Türk Tarih Kurumu tarafından yayınlanacak. Yabancı dostlarımızla birlikte yazdığımız başka kitap çalışmalarımız da var olup daha bunlar bitirilme merhalesine erişmemişlerdir. Daha ziyade Hun, İskit ve Proto-Bulgar tarihi ile ilgilenmekteyim. Zaten bu sitedeki lakabımız olan ASPARUK'u da Tuna Bulgar Devleti'nin kurucusuna atfen koydum. Gerçi bize göre Bulgar diye bir millet yok Hunlar var ama yine de şu an itibariyle herkesin Bulgar diye bir topluluğun adını zikretmekte sakınca görmüyoruz. Sitedeki herkese selamlar ve saygılar.

Bu ne iş yahu;her ne kadar bulgarlardan nefret etsem de bulgar milleti var ayrıca  hun da değiller olamazlar da  olmasınlar da lazım değil bize kontör dolandırıcısı bulgarlar,her önünüze geleni Türk yapma sevdanızdan vazgeçin yahu.

sayın bosna sancak Bulgarlar Türklerin ogur boyunun zamanla diğer boylarla karışması sonucu ortaya çıkmıştır zaten isimleri eski türkçede bulgamak(karışmak) sözcüğünden gelmektedir ancak  müslümanlığı değil hristiyanlığı benimsedikleri için Türklüklerini koruyamamış asimile olmuşlardır :D

Kosovalı kardeş yapma gözünü seveyim Türk deyip başımıza toplama kontörcüleri.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
HERKESE MERHABA
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2011, 22:54:54 »
Kontörcüler :D

İnanmassınız beni ve ailemi günde en az 7-8 kere çaldırıp kapatıyorlar.. Geri dönüp ben arasam 50-60 tl girecek saniyelik..:D

Bu arada herkesi uyaralım +359 ile başlayan numaraları kesinlikle aramayın.. Tanıdığım biri arayıp karşıdaki dolandırıcıya inandı ve 12 bin tl borca girdi. Aman dikkat diyelim...

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
HERKESE MERHABA
« Yanıtla #12 : 18 Mart 2011, 10:55:52 »
sayın bosna_sancak: abi zaten Türklüklerini kaybetmişler asimile olmuşlar :D

sayın shielt'a hak veriyorum benimde bir akrabadan 1500 lira civarında götürmüşler :D