Gönderen Konu: Libya  (Okunma sayısı 244212 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Ynt: Libya
« Yanıtla #350 : 01 Temmuz 2019, 14:48:28 »
Bizimkilere bak saman altından su yürütür gibi Libya'ya silah yığmışlar. Maaşallah kollarımız hertarafa da uzanıyor.

Onu yapanlar "sizinkiler" degil. Ayriyeten herifler dusurmus ihamizi. Ortada bir beceriksizlik var yani!

UYVAR hocam bizimkiler diye kastettiğim devletimiz oluyor. Siz ne anladınız? Sizden istirham ediyorum her yazdığımı başka yöne çekmeyin.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #351 : 01 Temmuz 2019, 14:55:29 »
Bizimkilere bak saman altından su yürütür gibi Libya'ya silah yığmışlar. Maaşallah kollarımız hertarafa da uzanıyor.

Onu yapanlar "sizinkiler" degil. Ayriyeten herifler dusurmus ihamizi. Ortada bir beceriksizlik var yani!

UYVAR hocam bizimkiler diye kastettiğim devletimiz oluyor. Siz ne anladınız? Sizden istirham ediyorum her yazdığımı başka yöne çekmeyin.

İste devletimiz de degil. (Ne kastettigini cok iyi biliyoruz ya neyse)

Libya'yi kacarcasina bosalttik. Hesabi dondurduk. Muttefiklerimiz bizim adimiza is yapiyor olabilir.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2019, 14:56:11 Gönderen: UYVAR »
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #352 : 01 Temmuz 2019, 14:59:02 »
2. kez yalan haber yapıyorlar düşen iha mevcut değil.
ayrıca buradan giden değil oraya iha verildi oradaki üslerden kalkıyor.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #353 : 01 Temmuz 2019, 15:00:34 »

Libya'yi kacarcasina bosalttik. Hesabi dondurduk. Muttefiklerimiz bizim adimiza is yapiyor olabilir.

Ne kastediyorum anlatında cahil birisi olarak kendi yazığımı bende anlayım? Pes yani pes.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #354 : 01 Temmuz 2019, 15:10:39 »

Ne kastediyorum anlatında cahil birisi olarak kendi yazığımı bende anlayım? Pes yani pes.

Hala reklam pesindesin. Viral yapmak deriz biz buna. Muhabbeti bayraktar'a baglamak derdin senin.

Ama o kapi kapali. Haberin olsun.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #355 : 01 Temmuz 2019, 15:18:41 »
Sayın UYVAR sizinle tekrar tekrar tartışmaya girmeyeceğim benimle sorununuz ne bilmiyorum fakat yazdıklarımda bırakın Bayraktar'ı, İHA lafı bile geçmiyor size tavsiyem fazla komplo teorisi okumayın sizi paranoyaklaştırıyor.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #356 : 01 Temmuz 2019, 15:22:50 »
Seninle bir sorunum olamaz zaten. Ama herkes birbirini tanir hu devirde. Kimileri kendi ile barisiktir, kimilerinin gizli ajandasi vardir.

El netice: "sizinkiler" değil, bayraktar hic degil. Yukarida bir uye el yukseltip olayin hic vuku bulmadigini bile iddia etti.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #357 : 01 Temmuz 2019, 15:30:21 »
Seninle bir sorunum olamaz zaten. Ama herkes birbirini tanir hu devirde. Kimileri kendi ile barisiktir, kimilerinin gizli ajandasi vardir.

El netice: "sizinkiler" değil, bayraktar hic degil. Yukarida bir uye el yukseltip olayin hic vuku bulmadigini bile iddia etti.

Sayın UYVAR çok şükür kendimle barışık bir insanım ve gizli bir ajandam da yok daha öncede yazdığım gibi sadece savunma sanayiine meraklı kendi halinde bir vatandaşım size bir tavsiyem daha var. Görmediğiniz ve bilmediğiniz insanlar hakkında peşin hüküm vermeyin. Bunun dışında bazıları sert olsa bile yorumlarınızı ilgiyle okuyorum iyi forumlar dilerim.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2019, 15:31:38 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #358 : 01 Temmuz 2019, 15:30:38 »
Turan beyin twitlerini takip ederseniz görebilirsiniz.
Dezenformasyon amaçlı yapılmış bir haberdi o

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #359 : 01 Temmuz 2019, 17:14:10 »

Sayın UYVAR çok şükür kendimle barışık bir insanım ve gizli bir ajandam da yok daha öncede yazdığım gibi sadece savunma sanayiine meraklı kendi halinde bir vatandaşım size bir tavsiyem daha var. Görmediğiniz ve bilmediğiniz insanlar hakkında peşin hüküm vermeyin. Bunun dışında bazıları sert olsa bile yorumlarınızı ilgiyle okuyorum iyi forumlar dilerim.

Pesin hukum vermem zaten. Yillarimi alir bir karara varmam. Karar verince de geri donmem. İyi forumlar.