Gönderen Konu: Libya  (Okunma sayısı 245789 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Libya'da İç Savaş:Kaddafi Meydan Okuyor
« Yanıtla #140 : 05 Mart 2011, 04:25:38 »
Yukarı yazdıklarımı tekrar oku lütfen. Bu müdahalenin "olası olmadığını" anlatmaya çalıştım.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #141 : 05 Mart 2011, 05:05:24 »
Yukarı yazdıklarımı tekrar oku lütfen. Bu müdahalenin "olası olmadığını" anlatmaya çalıştım.
Bu konuda genel kabul görür düşünce o dönem NATO suz Türkiye'ye Sovyetlerin saldıracağıdır bende bu varsayımı sizinde paylaştığınızı düşünerek mesajınızı dikkatle incelemeden yazdım.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 05:08:37 Gönderen: boxer »
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #142 : 05 Mart 2011, 05:31:23 »
valla bende bu saate kadar spartacusü seyrettim amma yapmış adamlar 6 bölüm birden fena gaza geldim lay lay lom anca makaraya sarılır bu işler,linkide vereyim bari yok yok vermeyeyim.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 05:33:38 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #143 : 05 Mart 2011, 05:46:28 »
valla bende bu saate kadar spartacusü seyrettim amma yapmış adamlar 6 bölüm birden fena gaza geldim lay lay lom anca makaraya sarılır bu işler,linkide vereyim bari yok yok vermeyeyim.
Ben de diyorum bu ne anlatıyo konuyla ne alakası var saat 5.30 olmuş puslu görüyorum ;D
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #144 : 05 Mart 2011, 11:29:35 »
Valla zamanı geri sarıp NATO'ya girmemiş olsaydık şu anda durum nasıl olurdu öğrenemeyiz. Tarihin özelliği budur.Herhangi bir deney yapma şansımız veya daha önceki olaylardaki deneyimleri doğrudan kullanma şansımız var. Bir de o dönemin düşüncesini iyi bellemek lazım. Senden Kars'ı talep eden Sovyetler var iken.

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #145 : 05 Mart 2011, 18:48:53 »
Senden Kars'ı talep eden Sovyetler var iken.

O Sovyetlerin müslüman Türk düşmanı sırp,yine müslüman Türk düşmanı ermeni ve yine müslüman Türk düşmanı yunan ortodoks kardeşleri var iken,en basit savunma aracını yurt dışından ithal ettiğimiz o zor zamanları Nato şemsiyesi altında geçirmek güzeldi neyse ki artık o deviri kazasız belasız atlattık artık yükselme dönemindeyiz muhtaç değiliz :)

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #146 : 05 Mart 2011, 18:56:30 »
Libya'da Katliam: 30 Ölü

Kaddafi Halkını Vuruyor.

Libya'nın başkenti Trablus'un batısında muhaliflerin kontrolündeki Zaviye'de bugün çıkan çatışmada çoğu sivil en az 30 kişi öldü.

Zaviye'nin merkezindeki bir kliniğin yöneticisi, Reuters ajansına yaptığı açıklamada, bugün kentte muhaliflerle Libya lideri Muammer Kaddafi'ye bağlı güçler arasında çıkan çatışmada çoğu sivil en az 30 kişinin öldüğünü söyledi.

Yetkili, ölü sayının artmasından endişe edildiğini de kaydetti.

Kent sakinleri, bu sabah Zaviye'yi ele geçirmeye çalışan rejim yanlılarının kenti kuşatma altına aldığını belirttiler. - TRABLUS

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #147 : 05 Mart 2011, 20:21:34 »
arkadaşlar bari siz bu medyanın gazına gelmeyin geberende gebersin,gelecekte senin ülkende bir grup zibidi bu işleri yapmaya kalkışırsa ne diyeceksin uluslararası topluma bu bizim iç meselemizmi gaza gelmeyin bugün ona yarın sana,bakın ıraka demokrasi geldi.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 20:32:09 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #148 : 05 Mart 2011, 23:57:05 »
Tabi geldi geldi ne demokrasi ama hergün intihar saldırıları  ::) ;D :'( :'( :'(

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #149 : 06 Mart 2011, 01:12:08 »
arkadaşlar bari siz bu medyanın gazına gelmeyin geberende gebersin,gelecekte senin ülkende bir grup zibidi bu işleri yapmaya kalkışırsa ne diyeceksin uluslararası topluma bu bizim iç meselemizmi gaza gelmeyin bugün ona yarın sana,bakın ıraka demokrasi geldi.

Sen meraklanma bizim Türk milletini tanımazsın benzemez arap milletlere,onlar yılların ezilmişliğinin acısını çıkarıyo biz zaten özgürüz 8) 8)