Gönderen Konu: Libya  (Okunma sayısı 244192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Libya'da İç Savaş:Kaddafi Meydan Okuyor
« Yanıtla #120 : 04 Mart 2011, 23:18:08 »
Bence demiyor. Anladım ben ne demek istediğini. Zor anlaşılır bir yapısı var, ve biraz fazla mükemmeliyetçi bir arkadaşımız ama kötü niyetli değil. Orada kullandığı kelime sizin veya forumun diğer üyeleri için değil. İçiniz rahat olsun.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #121 : 04 Mart 2011, 23:29:08 »
Tamam şu tartışmayı kenara bırakalım lütfen konuya dönelim ve elbette arkadaşımızı onu kastetmemiştir.

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #122 : 04 Mart 2011, 23:45:46 »
+1 Kişiliğiniz ve birikiminizle ilgili Tr(b)'nin çıkarımları çok doğru.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #123 : 04 Mart 2011, 23:56:13 »
mükemmelliyetçi değilim, sadece ülkemin bugün geldiği nokta içimi kanatıyor. acıtmaktan da öte kanatıyor. ve bazı yorumları okuyunca, nasıl bu kadar kör olabilir bu insanlar, diyorum...

ilk mesajımda ismi geçen adam dışında kimseye değildi o "salak" lafım... aksi takdirde "öylesiniz" demesini de bilirim hiç merak etmeyin... gidin bir daha okuyun, saldırıyı ilk kim başlatmış... bu durumda tepki vermem çok doğal. skywolf, size güvenmekte yanılmamışım...

ve eğer ilk cümlem muğlak bi cümle olsa, üstüne alınanlardan özür dilerdim. ama o cümle gayet net. herkese iyi akşamlar :)
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 23:58:14 Gönderen: cüzzamlı melek »
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #124 : 04 Mart 2011, 23:58:55 »
Tamam yanlış anlaşılmalar olacaktır.Sayın Cüzzamlı Melek ve Tr(b) önemli olan birbirinizi kırmayınız.Artık konumuza dönelim gelişen bir olay varmıdır?

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #125 : 05 Mart 2011, 00:00:46 »
Kaddafi İçin 'Turuncu' Uyarı
Uluslararası polis teşkilatı Interpol, Libya lideri Muammer Kaddafi ile ailesinin 15 üyesi hakkında kamu güvenliği için tehdit oluşturdukları anlamına gelen turuncu alarm yayınladı.

Kaddafi ve rejimine yönelik uluslararası yaptırımlara destek amacıyla yayınlanan alarm, teşkilatın dünya çapındaki 188 üyesine gönderildi.

Eylem ya da yaratılan durumun kamu güvenliğine risk oluşturduğu zamanlarda verilen turuncu alarm, hakkında uyarı çıkarılan kişilerin, hareketlerinin engellenmesi ve mal varlıklarının dondurulması için hukuki yaptırım ve sınır polisi bilgisi sağlıyor.

Interpol açıklamasında da Kaddafi ile yakını 15 kişinin, "sivil halka yönelik hava bombardımanı dahil, planlı saldırılara karıştığı ya da katıldığının tespit edildiği" kaydedildi.

-KADDAFİ SRİ LANKA DEVLET BAŞKANINA TELEFON ETTİ-

Libya lideri Muammer Kaddafi'nin Sri Lanka Devlet Başkanı Mahinda Rajapakse'ye telefon ettiği bildirildi.

Sri Lanka Devlet Başkanlığı Sözcüsü Bandula Jayasekera, görüşme tarihini açıklamadığı konuşmasında, "Sri Lanka Devlet Başkanı Libya liderine ülkesinde bir an önce barışı tesis etmesini ve Libya halkını korumasını söyledi" dedi.

Mahinda Rajapakse'nin milletvekili olan oğlu Namal, ocak ayında Libya'yı ziyaret etmişti. Libya ile Sri Lanka arasındaki ticaret hacmi 500 milyon Dolar civarında.

-LİBYA TELEVİZYONU: ZAVİYE KADDAFİ GÜÇLERİNİN ELİNE GEÇTİ

Libya'nın başkenti Trablus'un 60 kilometre kadar batısındaki Zaviye kentinin, Albay Muammer Kaddafi'ye bağlı güçlerin eline geçtiği bildirildi.

Libya televizyonundaki haberde, "Kentteki terörist grubun başı Hüseyin Darbuk ile yardımcısı öldürüldü" denildi. Haberde, bu kişilerle birlikte hareket ettiği belirtilen 4 kişinin de esir alındığı ifade edildi.

Haberde 31 tank, 19 askeri nakil aracı, 45 DCA bataryası ve başka silahların ele geçirildiği belirtildi.

-İSYANCILAR RAS LANUF HAVALİMANININ KONTROLÜNÜ ALDIKLARINI İDDİA EDİYORLAR-

Kaddafi yanlısı güçlerle çatışan isyancılar, doğudaki petrol şehri Ras Lanuf havalimanının kontrolünü ele geçirdiklerini iddia ettiler.

Reuters muhabiri, isyancıların havalimanını ele geçirdiklerini söylediklerini belirterek "cephe hattından isyancıların havalimanının kontrolünü aldıklarına dair haberler geliyor" dedi. - PARİS (Anadolu Ajansı)

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #126 : 05 Mart 2011, 00:37:20 »
@cüzzamlı melek  Ben durduk yere kimseye sataşmam lafını gitiği yeri bilmeden  konuşan doktura yapmış salaklara forma üye olan herkese salak diyen birinede haddini bildirmesinide bilirim... Artı imalarla forumdakilere kaç defa salak dediğinizide diger mesajlarınızdan gayet iyi anlıyoruz, merak etmeyin. insanlar salak olunca umursamıyor

BEN KENDİNİ SALAK OLARAK ADLENEN İNSANLARIN ARASINDAN AYRILMAK İSTİYORUM...FORUMDA USLUP SEVİYESİNİN GİDEREK DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRÜRÜYORUM. SEVİYENİN OLMADIĞI YERDE HER TÜRLÜ REZİLİĞE PRİM VERİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM...

CİDDİ İNSANLAR HAKARETLERE GÖZ YUMMAZ....YUMANLARIN ARASINDADA BEN OLAMAM.....

ÜYELİĞİMİ SİLİNMESİNİ TALEP EDİYORUM. OLAY BİTMİŞTİR.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #127 : 05 Mart 2011, 00:41:01 »
tr (b), varlığımın seni bu derece rahatsız etmesini beklemiyodum. bundan sonra hiçbir surette sana bulaşmam ama forumda bulunma hakkını bi şekilde gasp etmiş olmak beni cidden üzer. özür dilemekle kalacaksan, onu da dilerim napiim...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #128 : 05 Mart 2011, 00:43:25 »
burdadamı bedava makarnamı dağıtılıyor?doluştular burayada.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 00:49:19 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #129 : 05 Mart 2011, 00:44:04 »
Yok bitmemiştir. Kurallarımız arasında üyelik silinmesi diye birşey söz konusu bile değildir yazar. Üye olurken kabul ettiğiniz kurallar var ya, onların içerisinde.

Böyle bir konuda bir yanlış anlamayı lastik gibi uzatmak da aslında epey komik oluyor. Bence biraz sakinleşip öyle gelin.  ::)

Nedir bu gerilim yahu. cüzzamlı melek, siz de yazdıklarınızda biraz hassasiyet gösteriniz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com