Gönderen Konu: Modern Warfare 2  (Okunma sayısı 19528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sky_warrior

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Modern Warfare 2
« Yanıtla #20 : 16 Ekim 2009, 12:45:44 »
usta o yöntemleri duymuştum bazı forumlarda paylaşıyorlardı patch'ler filan...ama onlarda çok zahmetli.500-600mb lik patch bekleki insin...en iyisi ben battlefield2 de online'a devam edeyim böylesi daha iyi :)

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
« Yanıtla #21 : 16 Ekim 2009, 22:31:41 »
usta o yöntemleri duymuştum bazı forumlarda paylaşıyorlardı patch'ler filan...ama onlarda çok zahmetli.500-600mb lik patch bekleki insin...en iyisi ben battlefield2 de online'a devam edeyim böylesi daha iyi :)
Orası doğru ama o BF2 de Keskin nişancı tüfeği kullandığımda 20 metre ötesini vurmak için 5 kursun atmaktan sıkılıyodum ben. ;D O yüzden uzak dursun bana..

Çevrimdışı sky_warrior

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 17 Ekim 2009, 13:16:38 »
Orası doğru ama o BF2 de Keskin nişancı tüfeği kullandığımda 20 metre ötesini vurmak için 5 kursun atmaktan sıkılıyodum ben. ;D O yüzden uzak dursun bana..

Server'dan server'a, pingden pinge degisiyo o :) bazı serverlarda tabanca ile bile 1 kurşunda adamı götürebiliyon.ping sorunu bendede var.o yüzden uçakları tercih ediyorum.zaten bi uçağa bindiğim zaman kan kusturuyorum millete  ;D

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
« Yanıtla #23 : 10 Kasım 2009, 17:34:06 »
Sanırım sessiz sedasız Modern Warfare 2 piyasaya sürüldü...

Çevrimdışı FoXhounD

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 11 Kasım 2009, 10:59:31 »
Konsol versiyonu çıkalı  nerdeyse 1 haftaya yaklaşıyo pc surumu bugün yarın hazır Steam de 12 kasım olarak gözüküyo.

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
« Yanıtla #25 : 11 Kasım 2009, 15:00:58 »
Kesinlikle yasak kötü birşey ama sahte versiyonu internet download sitelerinde dolanıyor..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #26 : 12 Kasım 2009, 22:16:58 »

Call of Duty rekor kırdı

"Modern Warfare 2" ilk 24 saatte 310 milyon dolar gelir kazandırdı
12 Kasım 2009 Perşembe, 20:46
Activision Blizzard şirketinin ürettiği ''Call of Duty: Modern Warfare 2'' bilgisayar oyunu yalnızca Kuzey Amerika ve Birleşik Krallık'ta piyasaya sürüldüğü ilk 24 saatte satış rekoru kırdı.

Şirket tüm dünyada önceki gün satışa sunulan oyunla ilgili satış rakamlarını bugün açıkladı. Şirketin satış verilerine göre, oyunun Kuzey Amerika ve Birleşik Krallık'ta ilk gün satışından 310 milyon dolar gelir elde edildi. Şirket ayrıca bu ülkelerde ilk 24 saatte yaklaşık 4.7 milyon adet oyun satıldığını tahmin ediyor.

60 dolara satışa sunulan oyun, Windows işletim sistemi kullanılan bilgisayarlarda, Microsoft'un Xbox 360 ve Sony'nin PlayStation 3 konsollarında oynanıyor.

Oyun, internet üzerinden çok sayıda oyuncunun katılımıyla da oynanabiliyor.

AA
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
« Yanıtla #27 : 14 Kasım 2009, 02:24:17 »
İnternette çoğu kez hayatımda oynadığım en iyi oyun yorumunu okudum,kendi yorumumu vizeler bittikten sonra yaparım. ;D ;D

Çevrimdışı FoXhounD

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #28 : 14 Kasım 2009, 12:14:58 »
Oyunun Single Playerını bitirdim gerçekten çok güzel olmuş ama kısa ama şunu söylemeliyim kendi görüşüm ilk oyuna göre multisi hiç iyi olmamış özel sunucuların kalkması ve 18 kişi düşürülmesi sunucuların kapasitesinin mw1 sunduğu online deneyimin yarısını hissetmedim.

Çevrimdışı caca

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #29 : 14 Kasım 2009, 19:24:52 »
İntenetten indirebileceğimiz site ismi bilen var mı?