Gönderen Konu: Yerli üretim savaş gemileri fuarda sergilenecek  (Okunma sayısı 15023 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak3200

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli üretim savaş gemileri fuarda sergilenecek
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2011, 11:23:01 »
Tf-2000 daha yapımına bile başlanmadı bence o zamana kadar bunlardan yaparak biraz kazanç elde etmek iyi olur. 3-5 gemi satışı eger Tf-2000 güzel olursa onun satışını engelleyecegini düşünmüyorum.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2011, 11:29:38 »
Tf-2000 daha yapımına bile başlanmadı bence o zamana kadar bunlardan yaparak biraz kazanç elde etmek iyi olur. 3-5 gemi satışı eger Tf-2000 güzel olursa onun satışını engelleyecegini düşünmüyorum.

Dostum bana Tf-2000 tonajında[isterlerde resmen küçük bir destroyer] bir gemiye ihtiyacı olan ve bu gemilerden en azı 2+ alabilecek ve bunları idame ettirebilecek müslüman arap ülkelerini sayabilirmisin ?

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2011, 11:38:32 »

Dostum bana Tf-2000 tonajında[isterlerde resmen küçük bir destroyer] bir gemiye ihtiyacı olan ve bu gemilerden en azı 2+ alabilecek ve bunları idame ettirebilecek müslüman arap ülkelerini sayabilirmisin ?
6000 ton  ağırlığında bir destroyer  küçük  sayılmaz  ve hiçbir arap ülkesi destroyer  almaz   yani  dediğin gibi araplar  destroyer kullanamaz 

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2011, 12:01:59 »

6000 ton  ağırlığında bir destroyer  küçük  sayılmaz  ve hiçbir arap ülkesi destroyer  almaz   yani  dediğin gibi araplar  destroyer kullanamaz 

Belki pakistan o da belki. Dediğim gibi kendimize müslüman olmayan ülkelerden müşteri bulmalıyız. Brezilya olabilir mesela yine keza bir iki ülke daha. milgem iyi pazarlanırsa baltık ülkelerine bile satılabilir gerçi onların çoğunun denizciliği iyi de.

Ama eğer yunanistan ile aramızda bu düşmanlık olmasaydı normal komşu olsaydık. Yeminle yunanlıları silah manyağı yapardık baya para kazandırırlardı bize.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı Burak3200

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2011, 12:41:12 »
Eger normal dost olsaydık adamların deli gibi silah almalarına gerek kalmazdı.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2011, 12:51:30 »
Eger normal dost olsaydık adamların deli gibi silah almalarına gerek kalmazdı.

Merak etme kardeş o zamanda makedonya ve arnavutluk için silahlanırlardı.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
DIMDEX 2022.
« Yanıtla #16 : 23 Mart 2022, 10:57:56 »
Alıntı
Türk Tersanesi #Dearsan, "hafif" denizaltı konseptini @DIMDEXQatar'da sunuyor.  Cüce denizaltıda 8 mürettebat bulunacak ve Akya Ağır Ağırlık torpido ile silahlandırılacak.  Denizaltı, ihtiyaca göre alternatif sevk sistemlerine sahip olacak.  #DIMDEX2022

Pakistan Milgemi.

Dearsan'ın F142 fırkateyni

Dearsan yeni bir hücumbot

@aselsan 'ın gemiler için geliştirdiği Savaş Yönetim Sistemi. Stand'a koydukları savaş gemisi modeli

https://mobile.twitter.com/cayroskop/status/1505926983494119425

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Yerli üretim savaş gemileri fuarda sergileniyor.
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2022, 12:30:57 »
Alıntı
Malezya MRSS Projesi için TAIS'in sunduğu geminin modeli. Helikopter pistli bir LST.

https://mobile.twitter.com/Dromercay/status/1509054828462415876?cxt=HHwWiIC50eDXnvEpAAAA