Gönderen Konu: Makale İstek  (Okunma sayısı 12945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Makale İstek
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2011, 16:05:27 »
Abuk sabuk istekler olmasın ama?

Mesela ben piyade tüfeklerinin hava araçalrına olan caydırıcılığı üzerine bir makale istesem olur mu?

Sen yinede kendi bilgine göre yaz makalelerini. Ha illa diyorsan ben başkalarının da istediklerini yazarım, o zaman süper olaman lazım bu konuda.. Misal ben  ;D Şaka.. :D

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Makale İstek
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2011, 16:08:03 »

Mesela ben piyade tüfeklerinin hava araçalrına olan caydırıcılığı üzerine bir makale istesem olur mu?

Sen yinede kendi bilgine göre yaz makalelerini. Ha illa diyorsan ben başkalarının da istediklerini yazarım, o zaman süper olaman lazım bu konuda.. Misal ben  ;D Şaka.. :D

Dostum piyade tüfeği hava aracına ne gibi bir etki yapabilirki ıraktaki bir amca tüfekle apache düşürmüştü :D

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale İstek
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2011, 16:09:59 »

Dostum piyade tüfeği hava aracına ne gibi bir etki yapabilirki ıraktaki bir amca tüfekle apache düşürmüştü :D
ben  nijer  fransa  savaşında  ak-47 ile  2 tane  f-22  3 tanede f-15  düşürdüm ;D    nasıl  etkisi olmasın

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale İstek
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2011, 16:11:31 »

ben  nijer  fransa  savaşında  ak-47 ile  2 tane  f-22  3 tanede f-15  düşürdüm ;D    nasıl  etkisi olmasın

Tamam abartmayalım konu gerçekliginde kaymasın. sayın Rekarnonun dediği konuda bir kaç anektot paylaşabilirim.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale İstek
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2011, 16:31:31 »
Derlemede yapılabilir ilgi çekici konularda misal sokak,şehir tankların,zırhlıların geleceği milli uçak projesinde neredeyiz benim aklıma ilk gelenler bunlar.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 16:39:38 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale İstek
« Yanıtla #15 : 07 Şubat 2011, 16:37:27 »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale İstek
« Yanıtla #16 : 07 Şubat 2011, 16:44:58 »
Derlemede yapılabilir ilgi çekici konularda misal sokak,şehir tankların,zırhlıların geleceği milli uçak projesinde neredeyiz benim aklıma ilk gelenler bunlar.
Güzel konular ilgi alanım.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
Makale İstek
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2011, 16:58:22 »
Milli uçak projesini kimler yüklenebilir biz bu projeyi kaldırabilirmiyiz.Destek ülkeler neler olabilir.
Projenin detayları hakkında bir makale olabilir.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale İstek
« Yanıtla #18 : 07 Şubat 2011, 17:00:03 »
Milli uçak projesini kimler yüklenebilir biz bu projeyi kaldırabilirmiyiz.Destek ülkeler neler olabilir.
Projenin detayları hakkında bir makale olabilir.

Bak buda güzel hem konu hakkında bazı ayrıntılarıda açıklayabilirim.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale İstek
« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2011, 11:55:52 »
Bu bence güzel, özellikle zırh teknolojisinin geleceği. Zırh içerikleri pek bilinmiyor, nano teknoloji kullanımı yaygınlaştı(bu konuda dayanıklı karbon tüpler üzerinde çalıştıklarını duymuştu), geleceği var.