Gönderen Konu: Yönetime adaylık  (Okunma sayısı 14418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Yönetime adaylık
« Yanıtla #20 : 07 Şubat 2011, 20:37:08 »
slm benden de bir okadar destek Hawkerx kardesime ...saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Yönetime adaylık
« Yanıtla #21 : 07 Şubat 2011, 20:57:33 »
slm benden de bir okadar destek Hawkerx kardesime ...saygilar

Desteğiniz için teşekkürler.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Yönetime adaylık
« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2011, 11:51:47 »
Fazladan aktif yönetici olsa bence daha iyi olur. Sayın RekarnO ve Sayın Skywolf'a kalıyor büyük oranda işler bazen sayın Falcon'u da görüyorum. Ama aslında totalde yönetici sayısı bu site için bile oldukça yüksek, diğer yöneticiler ÖSS gibi sebeplerden aktif olamıyorlar.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Yönetime adaylık
« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2011, 11:59:29 »
Bende onu anlatmaya çalışıyorum.. Bize aktif olan adamlar lazım. Bu isteğim gayet normal. Kimsenin kızıp gücenmesine gerek yok. Tamam herkesin kendince nedeni olabilir ama en azından haftada bir siteye girilip bakılabilir. Bunu yapamayan yönetici arkadaşlar mallesef görevlerini yerine getiremiyor. Kimsenin arkasından iş çevirmek gibi bir niyetim yok ama hepimiz bu siteyi seviyorsak bazı şeyleri yerinde yapacağız..

Skywolf yönetici fazlamız var deyip kestirip attı konuyu ama ben yinede yeni yöneticiler gerektiğini savunuyorum.Bize taze kan lazım. Biliyorum ki sizlerde böyle istiyorsunuz.

Bütün yöneticilerle konuşmak istiyorum ama kimse siteye girmediği için hiç birşey yapamıyorum. Ben daha ne yapayım artık....benden de bu kadar...

Anıl kardeşim de morelini bozmasın En azından kendisi ve diğer üye kardeşlerim benim gönlümde yüksek yerdeler. Ben hiç birinizi birbirinizden ayırmıyorum , Rahat olun siz  ;)

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Yönetime adaylık
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2011, 12:05:24 »
Bende onu anlatmaya çalışıyorum.. Bize aktif olan adamlar lazım. Bu isteğim gayet normal. Kimsenin kızıp gücenmesine gerek yok. Tamam herkesin kendince nedeni olabilir ama en azından haftada bir siteye girilip bakılabilir. Bunu yapamayan yönetici arkadaşlar mallesef görevlerini yerine getiremiyor. Kimsenin arkasından iş çevirmek gibi bir niyetim yok ama hepimiz bu siteyi seviyorsak bazı şeyleri yerinde yapacağız..

Skywolf yönetici fazlamız var deyip kestirip attı konuyu ama ben yinede yeni yöneticiler gerektiğini savunuyorum.Bize taze kan lazım. Biliyorum ki sizlerde böyle istiyorsunuz.

Bütün yöneticilerle konuşmak istiyorum ama kimse siteye girmediği için hiç birşey yapamıyorum. Ben daha ne yapayım artık....benden de bu kadar...

Anıl kardeşim de morelini bozmasın En azından kendisi ve diğer üye kardeşlerim benim gönlümde yüksek yerdeler. Ben hiç birinizi birbirinizden ayırmıyorum , Rahat olun siz  ;)

Sağol bende senle aynı fikirdeyim. iki tane destek beklediğim üst düzey yöneticivar birisi zaten görevini dersleri yüzünden aksatıp giremiyor diğeriylede bakıcaz eğer onlarda desteğini belirtirse belki Skywolf murat abimizin fikrini bir nebze olsun değiştirebiliriz.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yönetime adaylık
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2011, 12:37:48 »
Bende kardeşimi destekliyorum..

Bana kalırsa yönetim eksik kalıyor. Şu an en çok aktif iki yönetici var. Hayır kadroya ve yaptıkları işlere bakıyorum pek bir işe yaradıkları söylenemez geri kalan yöneticilerin..

Bana kalırsa da bir değişiklik şart bu sitede. Sonuçta hepimiz aynı yola başvurmuşuz. az çok birbirimizi tanıyoruz ve ona göre belli şeylere yön verebiliyoruz..

Sitenin isteğine yönetim sessiz kalamaz. bu dönemi seçimler gibi görebiliriz. Bazı bakanların değişmesi şart...

bende hawkerx kardeşimi ve birkaç kardeşimi daha yönetimde görmek isterim. Özellikle enes38, blackhawk ve darkanger kardeşlerimde bu konumlara gelmeli.

Benim fikirlerim böyle. Değişiklik şart hacı. trm gibi olmasın sonumuz...

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Yönetime adaylık
« Yanıtla #26 : 08 Şubat 2011, 12:52:32 »
Bende kardeşimi destekliyorum..

Bana kalırsa yönetim eksik kalıyor. Şu an en çok aktif iki yönetici var. Hayır kadroya ve yaptıkları işlere bakıyorum pek bir işe yaradıkları söylenemez geri kalan yöneticilerin..

Bana kalırsa da bir değişiklik şart bu sitede. Sonuçta hepimiz aynı yola başvurmuşuz. az çok birbirimizi tanıyoruz ve ona göre belli şeylere yön verebiliyoruz..

Sitenin isteğine yönetim sessiz kalamaz. bu dönemi seçimler gibi görebiliriz. Bazı bakanların değişmesi şart...

bende hawkerx kardeşimi ve birkaç kardeşimi daha yönetimde görmek isterim. Özellikle enes38, blackhawk ve darkanger kardeşlerimde bu konumlara gelmeli.

Benim fikirlerim böyle. Değişiklik şart hacı. trm gibi olmasın sonumuz...

Desteğin için çok teşekkürler. Bende aynı fikirdeyim. Trm'yi ne kadar eleştirsekte adamların modları çok aktif. El_sanchez felan.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yönetime adaylık
« Yanıtla #27 : 08 Şubat 2011, 21:14:02 »
Bencede sayin Hawkerx in bilgi durumunu ve aktifliyini goz onune alirsak bu mevki icin en uygun adaylardan biridir.eminimki sitenin aktifliyini dahada  artiracaktir.

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
Yönetime adaylık
« Yanıtla #28 : 08 Şubat 2011, 21:33:02 »
sitede baya aktifsiniz.sizede bir makam lazım.bende destekliyorum. ;)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Yönetime adaylık
« Yanıtla #29 : 08 Şubat 2011, 21:33:46 »
Daha önce de belirttiğim şekilde şu an için herhangi bir yönetici ihtiyacımız söz konusu değil. Boşuna ısrar etmeyin.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com