Gönderen Konu: japonya öz savunma kuvvetleri envanteri  (Okunma sayısı 27280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Ynt: japonya öz savunma kuvvetleri envanteri
« Yanıtla #20 : 25 Mart 2016, 18:36:44 »
Japonlar askeri sanayi konusunda fena değiller gemi olsun denizaltı olsun nedense hiç onlarla bir alış verişe girmedik nedense?..
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 336
« Yanıtla #21 : 25 Mart 2016, 20:40:53 »
Japonlar askeri sanayi konusunda fena değiller gemi olsun denizaltı olsun nedense hiç onlarla bir alış verişe girmedik nedense?..

Japonlar askeri malzeme satışı yapmıyorlardı ki!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #22 : 28 Mart 2016, 08:07:29 »
Cevabınız için sağolun Skywolf bunu bilmiyordum....
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı カメせ

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #23 : 09 Ekim 2019, 05:01:26 »
Alıntı
Japon Donanmasının gelecekte üretmeyi planladığı yeni nesil çok rollü Fırkateyn ailesi.

https://navalnews.com/wp-content/uploads/2019/10/PACIFIC-2019-MHI-Unveils-OPV-DDG-Designs-Based-on-Future-JMSDF-Frigate-

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 186
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 09 Ekim 2019, 10:44:13 »
Alıntı
Japon Donanmasının gelecekte üretmeyi planladığı yeni nesil çok rollü Fırkateyn ailesi.

https://navalnews.com/wp-content/uploads/2019/10/PACIFIC-2019-MHI-Unveils-OPV-DDG-Designs-Based-on-Future-JMSDF-Frigate-

Bu kötü oldu. Bunlar bu gemileri sadece kendileri için yapmıyorlar. Ellerindeki gemilerin hepsi Destroyer sınıfı işlerine gelmez bu gemiler. Belki destroyer eskortlarını değiştirmek için kullanırlar o kadar. Japonlar Amerikadan gerekli izini kopartır sektöre girerse iyi bir satıcı olurlar.
SAVAŞ VAR DENİLDİĞİNDE BİZ;

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 36
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 09 Ekim 2019, 11:14:39 »
Alıntı

Bu kötü oldu. Bunlar bu gemileri sadece kendileri için yapmıyorlar. Ellerindeki gemilerin hepsi Destroyer sınıfı işlerine gelmez bu gemiler. Belki destroyer eskortlarını değiştirmek için kullanırlar o kadar. Japonlar Amerikadan gerekli izini kopartır sektöre girerse iyi bir satıcı olurlar.

Umarım Japonlar bu sektörün tadını alır ve üstüne gider. Almanların daha önce yaptığı gibi adım adım sınırı genişletmesini bekliyorum. Amerikanın hegemonyasını yıkıp dengeyi bozarlar. Amerikanın sevineceğini sanmam.