Gönderen Konu: YTÜ MakTek Savunma Sanayii Günleri Yaklaşıyor  (Okunma sayısı 13237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uçurtmaavcısı

• DefenceTurk
  • *
  • 0
YTÜ MakTek Savunma Sanayii Günleri Yaklaşıyor
« Yanıtla #20 : 22 Şubat 2011, 09:58:38 »
oditoryuma afişler filan ne zaman asılacak?ben ne zaman olacağını biliyorum ama etkinlikleri ordan takip edenler de var.

Çevrimdışı PARSSS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 22 Şubat 2011, 12:37:07 »
Afişlerimiz bugün baskıdan çıktı şu anda her tarafa asılıyor zaten hatta sadece üniversite içine değil diğer üniversitelerle ve belediyeyle iletişime geçilip önemli noktalara afişleri asmayı düşünüyoruz.Şu an da okul içine asılıyor fakat okul dışı için izin işlemleri gerçekleştiriliyor......

Çevrimdışı trua

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 22 Şubat 2011, 16:34:17 »
sergi salonunda bildiğin bu savaş aletleri falan mı olacak cidden?eğer öyleyse fnss'ten ciddi bir sergi bekliyorum..

Çevrimdışı PARSSS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 22 Şubat 2011, 19:38:22 »
Takdir edersiniz ki orası bir eğitim kurumu ve oranın da her yerin olduğu gibi belli başlı sınırları var.Bu sınırlar çerçevesinde sergi salonuna getirilebilecek savunma sanayii ürünleri getirilecektir fakat bu noktada ebatları da çok önemli tutup da FNSS den Parsı buraya getiremeyiz ne yazıkki. Bu tür ürünlerin maketlerini ya da belli başlı önemli aksanlarını sergilemeyi planlıyoruz...

Çevrimdışı PARSSS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 27 Şubat 2011, 04:29:07 »
    Etkinliğimize adım adım yaklaşıyoruz!

Savunmanın YILDIZ'ı parlıyor...

Etkinliğimiz Salı ve Çarşamba günleri Yıldız Kampüsünde Oditoryumda gerçekleşecektir.Bütün katılımcılarımızı bekleriz...

Çevrimdışı PARSSS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #25 : 01 Mart 2011, 03:14:09 »
   Ve işte beklenen an sonunda geldi......

Bu gün büyük gün!Yıldız gerçekleriyle ortaya çıkıyor ve mükemmeliyetini tekrar ortaya koyuyor.....

Etkinliğimize ilgi gösteren herkese şimdiden saygılarımı sunarak teşekkür ediyorum....

MAKİNE TEKNOLOJİLERİ KULUBÜ