Gönderen Konu: Merak edilen ordu envanterleri  (Okunma sayısı 27724 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
Merak edilen ordu envanterleri
« : 27 Ocak 2011, 14:48:10 »
Şimdi..
Bu konuda istenilen orduların gerekli envanterlerini paylaşmak ve sizleri bilgilendirmek istedim.
İstenilen ve merak edilen orduları envanter bilgilerini ve ülke bilgilerinide elde ederek sizlerle paylaşmak isterim.
İstediginiz orduların yada merak edilen orduları paylaşabilirsiniz.Bende yardımcı olmak isterim elimden geldigi kadar boş zaman bulabildikçe....
Bide malumsa saçma sapan ordu envanterleri istemeyelim yok aborjinlerin envanteri filan :D :D
Bulabildigimiz boş zamanlarda teker teker paylaşmaya çalışacagız..
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2011, 14:59:04 Gönderen: Falcon »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2011, 15:17:07 »
Wikipedia var.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2011, 15:23:40 »
Tsk da 227 tane heron ve 164 tane apache yazan wikipedi a mı?

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2011, 15:27:00 »
önemli  olan  başka  yerde  olması  değilki ,  önemli  olan  burada olması  ve  forumun  içeriliğinin  çoğaltılıp  bilmeyenlere faydalı olması     birde  wiki  genelde yabancı dillerde anlatıyor   bizim  dilimizde  sunulması  daha önemli.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2011, 15:29:32 »

Kaynak ben baktım göremedim.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2011, 15:30:50 »
O zaman çok net çalışıp Türkçe kaynak olacaz insanlara. Ki zaten bu sitenin amacı da odur sanıyorum.. Ansiklopedi bölümü var, oradan devam ederiz demek isterim ama orasıda tartışma için uygun değildir..

Şöyle düşünelim, herkes elindeki kaynağı burada biriktirsin, herşey net olarak ortaya çıktığında konuyu bölerek ve güncel tutarak ansiklopedi bölümüne taşırız (sanki sitenin ağası gibi yazdım yanlış  :-Xanlaşılmasın). Orası zaten doğru bilgi kaynağı olur..

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2011, 15:33:40 »

Kaynak ben baktım göremedim.

İşte onu söylemeye çalışıyorum. Oranın kaynağı yok, Sürekli değişen bir site. Çok seri atmasyona bağlaya biliyor insan. Hatta zamanında pislik olsun diye bende çok saçma şeyler yazdım oraya ama sonradan insanlar gerçek olduğunu sanıp ona göre hareket etmeye başlayında açıkcası uyuz oldum o siteye..

Tamam Wikipedia ya ulaşmak çok kolay ama çok statik bir yer orası. Güven olmuyor..

Bu arada verdiğim sayılar 4-5 ay öncesinden kalma. Şimdiye çokdan değişmiştir..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2011, 15:35:21 »
O zaman çok net çalışıp Türkçe kaynak olacaz insanlara. Ki zaten bu sitenin amacı da odur sanıyorum.. Ansiklopedi bölümü var, oradan devam ederiz demek isterim ama orasıda tartışma için uygun değildir..

Şöyle düşünelim, herkes elindeki kaynağı burada biriktirsin, herşey net olarak ortaya çıktığında konuyu bölerek ve güncel tutarak ansiklopedi bölümüne taşırız (sanki sitenin ağası gibi yazdım yanlış  :-Xanlaşılmasın). Orası zaten doğru bilgi kaynağı olur..

Bence bir ekip luşturup wikipediadaki bilgileri editlesek ve yeni ürünlerimizin sayfalarını açsak dışarıya tanıtımımız için iyi olmazmı ? Bilgilere kaynak olarakta burayı koyarız.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2011, 15:45:28 »
Olmaz Değil ama açıkcası buraya bile çok sık bakamıyoruz maalesef. Bu kadar zaman alacak işlerde malum sıkıntı veriri..

Bakmak lazım..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2011, 15:47:26 »
Olmaz Değil ama açıkcası buraya bile çok sık bakamıyoruz maalesef. Bu kadar zaman alacak işlerde malum sıkıntı veriri..

Bakmak lazım..

Yani diyorsunki atıyorum 20 tek motorlu kobrayı modernize edip deniz kuvvetlerine vermektense 20 seri üretim t-129 atak vermek daha iyidir. Ah ah keşke şu comanche olaydı şimdi her yer kum gibi cobra kaynıyordu.