Gönderen Konu: IDEF 2011  (Okunma sayısı 148290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #190 : 18 Mayıs 2011, 21:51:55 »
 Genelde özellikle yeni geliştirilen askeri teknolojiler hakkında bilgi edinmek zor olur. Bu nedenle bu şekilde hayal kırıklıkları yaşamanız normaldir. Bahsettiğiniz sistemler ile ilgili olarak bir sonraki fuarda çok daha beklentilerinizi karşılayacak gelişmeleri göreceğinizi umuyorum...

Kendi adıma söyleyebilirim ki, bu seneki fuar bir önceki fuara göre çok daha iyiydi. Fuarda sergilenen ürünlerin pek çoğu bir önceki fuarda, hatta aynı yerlerde sergilenmişti. Ama bu sefer ek olarak çok daha fazla yeni ürün vardı ve dolayısıyla ilgi de büyüktü. Savunma sanayimiz çok hızlı büyüyor.

GATE ELEKTRONİK

Bundan 10 sene önce bu kadar çeşit sistemi savunma sanayimizin üretmesini ancak hayal edebilirdik bence.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2011, 21:55:59 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
IDEF 2011
« Yanıtla #191 : 18 Mayıs 2011, 23:26:30 »
Alıntı
Aselsan'ın 2010 faaliyet raporunda umtas için geliştirilen ıır seeker'ların ilk prototiplerinin teslim edildiği yazıyo ama fuarda yok.

Seeker oradaydı ben başındaki görevli ile de konuştum,fotoğrafta çektim ama zaman kısıtından dolayı ekleyemiyorum.Başka bir sitede ekleyen bir arkadaş vardı onu ekliyorum sizin için.Diğer konulardaki sorularınıza skywolf gerekli cevabı vermiş.Ama söylediklerinize bende katılıyorum.KHGK-SOM-ÇAFRAD vb yeni ürünler hakkında en azından bir el broşürü benzeri iki satır yazı bekliyordum bende.Geçen fur sergilenen Atmaca füzesinin seekerından sonra bu fuarda başka beklentilerim vardı ama nedense o da sırra kadem bastı.Artık umutlar 2013'teki fuara.

http://savunmavestrateji.makephpbb.com/download/file.php?id=870

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #192 : 19 Mayıs 2011, 20:45:39 »
Güney Afrika Standları

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Mustafa Baris Türkoglu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #193 : 19 Mayıs 2011, 22:04:43 »
güney Kore resimlerini göremiyorum, problem tek bende mi var ???

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #194 : 19 Mayıs 2011, 22:06:37 »
güney Kore resimlerini göremiyorum, problem tek bende mi var ???

Hayır. Galiba İmageshackten kaynaklanan bir problem. Yüklerken ön izlemede resimleri gösteriyordu. Sonra hepsi birden kayboldular.  ???

Çevrimdışı Mustafa Baris Türkoglu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #195 : 19 Mayıs 2011, 22:09:17 »
hmmm.... hay allah yaw...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #196 : 19 Mayıs 2011, 22:24:47 »
MKEK

Çevrimdışı shadowww

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #197 : 19 Mayıs 2011, 22:43:56 »
AVCI, verdiğin linkten seeker'ın resmini göremiyorum! çünkü yine rahatsızlardan oluşan bir site yönetimine denk geldik. Sağolsun arkadaşlar çok uzman ya, başkalarını istemiyo. Neymiş seviye düşüyomuş. üye olduk adamların keyfini bekliyoz. Bıktım bu zihniyetten, yeter artık ya nedir bu kepazelik ya. sen bişeyin doğrusunu biliyosan yazarsın bilmeyen adamı düzeltirsin arkadaş. forum bu ya, herkes bilse de bilmese de yorum yapcak ki muhabbet olsun.
bekle dur şimdi bu rahatsızlar bizi üye yapcak da biz de resmi download edebilcez...

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
IDEF 2011
« Yanıtla #198 : 20 Mayıs 2011, 13:29:22 »
O kadar bekleme,ekleyeyim senin için.

Çevrimdışı fırtına86

• DefenceTurk
  • *
  • 1
IDEF 2011