Gönderen Konu: IDEF 2011  (Okunma sayısı 148302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
IDEF 2011
« Yanıtla #120 : 14 Mayıs 2011, 04:18:57 »
Arma 8X8 tasarım olarak mükemmel olmus.çok beğendim.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #121 : 14 Mayıs 2011, 06:02:24 »
Altay'ın üzerindeki aynalar sizleri de gülümsetti mi? :)

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #122 : 14 Mayıs 2011, 12:09:31 »
KMW'nin standında da bir Leopard 2 vardı. Bir de A7'nin maketi...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
IDEF 2011
« Yanıtla #123 : 14 Mayıs 2011, 12:10:20 »
Bence üretilecek 4 prototipin, şu andaki ALTAY ile pek alakası olmayacak, ayrıca yine tahimin odur ki, üretilecek 4 prototipte kendi aralarında büyük görsel farklılıklar taşıyacak. TSK bu prototiplerden birini beğenecek ve beğenilen 1 prototipin üzerinde de, TSKN'nin istekleri doğrultusunda son iyileştirmeler yapılacak. İşte o andan itibaren işte bu ALTAY diyeceğiz.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #124 : 14 Mayıs 2011, 12:28:29 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #125 : 14 Mayıs 2011, 12:36:27 »
bence ilk gorunuste kotu yonde elestirmemek lazim cunku bu tankin uzerinde cok degisiklikler olacaktir eminimki ozaman ortaya harika birsey cikicaktir bence bu haliyle bile kotu degil sonucta kendimiz yaptik en guzel araba kendi arabandir misali :)
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
IDEF 2011
« Yanıtla #126 : 14 Mayıs 2011, 12:41:25 »
bence ilk gorunuste kotu yonde elestirmemek lazim cunku bu tankin uzerinde cok degisiklikler olacaktir eminimki ozaman ortaya harika birsey cikicaktir bence bu haliyle bile kotu degil sonucta kendimiz yaptik en guzel araba kendi arabandir misali :)
kötü yönde elestiri olmaz kendi malimiz icin... yapici elestiridir... :)
ne kadari elestiri alirsa o kadri iyidir...daha iyi yapmalari icin

benim kanatim cok güzel olacak... nedeni  o tanki sade otokar yapmiyor... o sade toparliyor... gersi aselsan, roketsan,mkek vs... at yükleyici olacak... saten detayida orada yatiyor... aselsan leo 2 ng yi modernize yapanda aselsan.... eee gerisinide siz düsünün...
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 12:48:35 Gönderen: akrep »

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #127 : 14 Mayıs 2011, 12:45:27 »
bende ayni sekilde dusunuyorum bu ortaya cikan ilk arac eksikler elbetteki gorulmustur ve degisiklikler illaki olacaktir araba orneginde demek istedigim kendi malimiz istedigimiz gibi kullanicaz disariya muhtac olmicaz vs vs sevindirici seyler oluyor
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #128 : 14 Mayıs 2011, 12:47:51 »
Sadece toparlıyor demek büyük hata olur. Çünkü tankın tasarımını yapan Otokar, aracın gövdesini üretecek olan Otokar. Tabiki diğer sistemlerini diğer firmalar yapacaklar. Bu dünyanın her yerinde bu şekilde oluyor. Bir firma motoru üretir, biri gövdeyi, diğeri optikler, yazılımlar vs, bir başkası silahlarını, daha başkası cephanesini vs vs.

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
IDEF 2011
« Yanıtla #129 : 14 Mayıs 2011, 12:54:14 »
Sadece toparlıyor demek büyük hata olur. Çünkü tankın tasarımını yapan Otokar, aracın gövdesini üretecek olan Otokar. Tabiki diğer sistemlerini diğer firmalar yapacaklar. Bu dünyanın her yerinde bu şekilde oluyor. Bir firma motoru üretir, biri gövdeyi, diğeri optikler, yazılımlar vs, bir başkası silahlarını, daha başkası cephanesini vs vs.
SKYWOLF Pasa orada haklisin.... sade derine dalmadan kisa yoldan anlatmak istedim.... tasarim olarak otokarin yaptigini biliyorum... orda vurgulamak istedigim... türkiyenin önde gelen savunma sanayi kuruluslarinin ortak üretimi olarak görüyorum...