Gönderen Konu: IDEF 2011  (Okunma sayısı 148304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bertazoo

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #110 : 13 Mayıs 2011, 21:44:33 »
T-Zırh (Türk-Zırhı) Nurol Teknoloji tarafından üretiliyor.

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #111 : 13 Mayıs 2011, 21:45:49 »

Bir de k2 ve altayın önünde, iki farrın ortasındaki çıkıntı nedir bilen var mı?

Kamera olması lazım.

Çekmiş oldugun fotograflar harika gercekten Eline ve emeğine Sağlık Dİyorum sen çok yaşa ...  Haklısın Monitor İle Gercek Hiç Bİr olur mu... DoğRusu Güzel memleketimin Gurur Diyorum Hayaldi gercek oldu... Siyaseti konuşmayı sevmiyorum ama Hükümete de buradan Tşk Etmek İsterim.. Hakikaten Onlarrında Bu yonde Teşviği Az değildi  İsrailden Neredeyse Tank Alacaktılar  Ama Şukurler olsun Artık bizim var inşallah 2015 te  tamamlanmış halini göruruz.

Teşekkürler. İsrail'den tank almak istediğimizi hatırlamıyorum. Zaten tank ihalesinde bile İsrail yoktu.

Tankın rengi fuar alanının yetersiz aydınlatması ve kamera flaşları nedeniyle gerçeğinden biraz farklı görünüyor olabilir arkadaşlar.

Bi ara merkava tankını Türkiye de üretmeyi düşünüyorlarmış sonra abd araya girince tank moderizasyonu israile kalmış abd de bize abrahams satacakmış falan filan...neyse ki imdadımıza dik duran hükümetimiz yetişti.İsrail bu saatten sonra bize satsa satsa süpürge satar :D

Çevrimdışı Bertazoo

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #112 : 13 Mayıs 2011, 21:50:15 »
İleri Seramik Zırh Malzemesi

Nurol Teknoloji, hassas ve gelişmiş üretim teknikleri ile her türlü tehdite karşı dayanıklı, uluslararası standartlara uygun, hafif ve ergonomik plakaların üretimini gerçekleştirmekte ve zırhlı araç uygulamalarında en iyi çözümü sunmaktadır.

Üretim tesislerinde yüksek kalitedeki ürünlerini yüksek saflıktaki içeriği ve kontrol edilebilir mikro yapısı ile hassas toleranslarda üretebilme kabiliyetine sahiptir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #113 : 13 Mayıs 2011, 22:09:22 »

Bi ara merkava tankını Türkiye de üretmeyi düşünüyorlarmış sonra abd araya girince tank moderizasyonu israile kalmış abd de bize abrahams satacakmış falan filan...neyse ki imdadımıza dik duran hükümetimiz yetişti.İsrail bu saatten sonra bize satsa satsa süpürge satar :D

Bunların hepsi kuru gürültüden başka birşey değil.
NOT: Abrams, M1 Abrams... Abrahams değil.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
IDEF 2011
« Yanıtla #114 : 13 Mayıs 2011, 23:38:49 »
Vatana millete hepsi hayirli olsun....
dahasinida bekliyorum ... hele hava savunma üzeri görmek istiyorum... nedeni hava savunma olmazsa olmazlardan benim icin...
son zaman savaslara baktigimizda hava savunma yok oldugunda keklik gibi avlaniliyor nice zirhlin olsada....
saygilar

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #115 : 13 Mayıs 2011, 23:45:02 »
antley 2500 fuzeleri alinacakti ruslardan en son ne oldu bilmiyorum
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
IDEF 2011
« Yanıtla #116 : 13 Mayıs 2011, 23:52:58 »
benim istegim özgün bir proje  yani altay....milgem  gibi.....
antley 2500 fuzeleri sade ya ortak yapim yada kismi bir teknoloji transferi oluyor...

ama Allahin izniyle o günlerde gelir

saygilar

Çevrimdışı Yatağan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #117 : 14 Mayıs 2011, 00:05:25 »
baska resim yok mu????  :(

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
IDEF 2011
« Yanıtla #118 : 14 Mayıs 2011, 01:24:27 »
Otokarın Arma araçları...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #119 : 14 Mayıs 2011, 02:42:22 »
benim istegim özgün bir proje  yani altay....milgem  gibi.....
antley 2500 fuzeleri sade ya ortak yapim yada kismi bir teknoloji transferi oluyor...

ama Allahin izniyle o günlerde gelir

saygilar

o biraz daha zaman alir gibime geliyor cunku alt yapi musait degil henuz sanirim kisa ve orta menzilde calismalar var henuz ama bende senin gibi asiri rahatsizim hava savunmamiz olmasindan zaten antley 2500 fuzeleri ortak uretim yada teknoloji transferi olacak hatta bu fuzeler icin imzalar atilacak diyorlardi ne oldu bi haber cikmadi temennimiz en kisa zamanda savunma acigimizin kapanmasi
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.