Gönderen Konu: Sohbet odası  (Okunma sayısı 40374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Sohbet odası
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2011, 20:29:06 »
Bence çok katkısı olacaktır. zaten bir süre deneme olur istenirse kapanır sohbet

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Sohbet odası
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2011, 22:20:37 »
bence iyi olur

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Sohbet odası
« Yanıtla #12 : 23 Ocak 2011, 09:43:40 »
hawkers beni yanlış anlama ama anladığım kadarıyla biraz takıntılı birisin senin yerinde olsam zamanımın çoğunu ilgilendiğim konularda daha çok bilgi sahibi olmaya ayırırdım ama senin kararın tabii başarırsan bundan mutlu olurum seni anlıyorum, dil konusunada hakimsin  gir istediğin siteye cevaplar sonsuz araştır ilgilendiğin konuya hakim ol biglilerinide burada paylaş seninle uğraşan insanlara en güzel cevap bu olur,bence bu site gayet iyi ak kara şeklinde ayırımda yok sen anladın onu başarılar.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2011, 10:56:45 »
hawkers beni yanlış anlama ama anladığım kadarıyla biraz takıntılı birisin senin yerinde olsam zamanımın çoğunu ilgilendiğim konularda daha çok bilgi sahibi olmaya ayırırdım ama senin kararın tabii başarırsan bundan mutlu olurum seni anlıyorum, dil konusunada hakimsin  gir istediğin siteye cevaplar sonsuz araştır ilgilendiğin konuya hakim ol biglilerinide burada paylaş seninle uğraşan insanlara en güzel cevap bu olur,bence bu site gayet iyi ak kara şeklinde ayırımda yok sen anladın onu başarılar.

Tamamda sohbetodasıyla ne alakası var.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Sohbet odası
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2011, 16:36:28 »
Sohbet odalarında kavgalar eksik olmaz. Artı guruplaşmalar olur, buda er geç forma yansır.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2011, 16:43:30 »
Sohbet odalarında kavgalar eksik olmaz. Artı guruplaşmalar olur, buda er geç forma yansır.

Öyle birşeyolmaya başlarsa kapanır korkma.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Sohbet odası
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2011, 16:58:25 »

Bu forma takılan insanların çoğu farklı görüşleri savunuyor, bir tane ortak yanımız var oda savunma sanayine duyduğumuz ilgidir. Bu yüzden açılmamalı.  Sohbet odalarında tartışma, kavga ve siyaset eksik olmaz... 

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2011, 17:19:51 »

Bu forma takılan insanların çoğu farklı görüşleri savunuyor, bir tane ortak yanımız var oda savunma sanayine duyduğumuz ilgidir. Bu yüzden açılmamalı.  Sohbet odalarında tartışma, kavga ve siyaset eksik olmaz... 

vallahi o kavganın forum sayfalarında yapılmasından iyidir olurbiter forumda 2-3 sayfa işgaletmez en azından. Ayrıca ben defenceturk üyelerine güveniyorum.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2011, 18:42:27 »
"Pampa", "Liseli", "Anaokulu terk", "Paint terk", "..... var dediler geldik", "Güldürdün lan ....", "Olm 12.5 falndım ben".... Ve türevleri araya karışırsa ben yokum :).
Spam tarzı şeyler chat channellarında bol olur genelde düzgün olacaksa ve hosting şu durumu ile kaldırabilirse ben varım.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Sohbet odası
« Yanıtla #19 : 24 Ocak 2011, 12:38:56 »
çet olursa kimse foruma yazılan yazılar azalır
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk