Gönderen Konu: Sohbet odası  (Okunma sayısı 38846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
Ynt: Sohbet odası
« Yanıtla #80 : 10 Eylül 2020, 11:24:49 »
Savunma sanayii konusunda bilgili bir dayi... Yani bizdeki muhabirlerin bu dayı kadar konuya hakim olduklarını düşünmüyorum. Diğer yandan bazı Yunan televizyoncular gibi uluslararasi ilişkilermiş cart curt uğraşmıyor direk "bu silah bizde yok cunki biz yatmayı seviyoruz" diyebilecek kadarda açık sözlü... Yeri geldiğinde eleştiren yeri geldiğinde düşmanın hakkını veren komik süratli helen köylüsü.. Yunanistanin Yalcin abisi... Gururlu apollonun torunu , leonidasin kuzeni , 300 spartalida sıralamaya giremeyen atinalı bir yiğit.

Kendisi deniz alti subayiydi. Emekli olduktan sonra Mönch basin kurulusunda Yunanistan da yönetici olarak görevliydi.

Yunanlar Türk savunma sanayisinde olan bitende  bizim Türklerin cogundan daha iyi bilgililer. Iannis dayimiz bilgilerini güzelce dile getiriyor.

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #81 : 10 Eylül 2020, 11:49:01 »
Savunma sanayii konusunda bilgili bir dayi... Yani bizdeki muhabirlerin bu dayı kadar konuya hakim olduklarını düşünmüyorum. Diğer yandan bazı Yunan televizyoncular gibi uluslararasi ilişkilermiş cart curt uğraşmıyor direk "bu silah bizde yok cunki biz yatmayı seviyoruz" diyebilecek kadarda açık sözlü... Yeri geldiğinde eleştiren yeri geldiğinde düşmanın hakkını veren komik süratli helen köylüsü.. Yunanistanin Yalcin abisi... Gururlu apollonun torunu , leonidasin kuzeni , 300 spartalida sıralamaya giremeyen atinalı bir yiğit.

Kendisi deniz alti subayiydi. Emekli olduktan sonra Mönch basin kurulusunda Yunanistan da yönetici olarak görevliydi.

Yunanlar Türk savunma sanayisinde olan bitende  bizim Türklerin cogundan daha iyi bilgililer. Iannis dayimiz bilgilerini güzelce dile getiriyor.
hmm asker kökenli olduğunu bilmiyordum. Ben açıkçası Yunanistanin Yalçın Çakırı gibi birşey sanıyordum. Yalnız dayının bazı yükselişleri tam bizdeki karacı astsubay başçavuşlara benziyor. Onlarda birden yükselir hemen sakinlesirler. 

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #82 : 10 Eylül 2020, 11:56:41 »
Bu dayı , Türkiye'de ne kadar sevildiğinin farkında mıdır?

Roketsan şunu davet edip füzelerimizi yakından gösterse güzel bir jest olur👌👌👌

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #83 : 10 Eylül 2020, 12:31:35 »
Bu dayı , Türkiye'de ne kadar sevildiğinin farkında mıdır?

Ben sevmiyorum. Anlatım ve söylemleri hoşuma gitse de Hasmın akıllı ve uyanığı hayal dünyasındaki kamuoyunu uyandırır.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Sohbet odası
« Yanıtla #84 : 17 Eylül 2020, 20:19:52 »

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #85 : 17 Eylül 2020, 20:23:38 »
Bunun bizle alıp veremediği ne acaba varsa yoksa biz
Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #86 : 17 Eylül 2020, 21:20:42 »
O değilde sayın Yunan spikerin açıkladığı bilgilerde eskik yanlış bilgiler :) Nereden bilecek elde 100 küsür Bayraktar + ANKA İHA/ SİHA olduğunu, yüzbinli sayılara ulaşmış olan MPT 76 oldugunu yada 57 adet ATAK olduğunu ,:)
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2020, 21:25:39 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #87 : 17 Eylül 2020, 23:28:13 »
Bu adam durma bizle ugrasiyor sabah aksam, kafayi takacak baska memleket yok mu kardesim git Makendonya, Bulgaristanla falan ugras biraz da..:)
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2020, 23:28:46 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Gundam robotu, hayata adım attı.
« Yanıtla #88 : 24 Eylül 2020, 21:14:38 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #89 : 24 Eylül 2020, 21:33:20 »
Japonların neden böyle robot takıntıları var acaba?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com