Gönderen Konu: Tahliye Edilen Hizbullahçılara Yakalama Emri!  (Okunma sayısı 4554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Tahliye Edilen Hizbullahçılara Yakalama Emri!
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2011, 13:22:09 »
slm rstr617 ustadin dedigine katiliyorum sozde hizbullah devletin pkk karsi destekledigi orguttur ve rahmetli gaffar okan disinda pek guvenlik guclerine saldirmamistir ya islami kisilere saldirmistir yada pkk elemanarina bir nevi doguda pkk ile catismaya girerek bir nevi devlete yardimci olmustur.devlet su anda o grubun beyin grubunu serbest birakmistir cunku doguda kck karsi bir bska guc lazzim malum askerin eli kolu bagalandi.benim anlamadigim konu su ?onlardan baska pkk veya baska teror elemanlari serbest birakilmisken bazi cevreler neden onlari ozellikle on planda ttutuyor?hangi amaca hizmet ettikleri belli.sunuda ekleyeyim ben ne hizb sevdalisiyim nede baska bisi benim savundugum dusmanimin dusmani misali tercihimdir ,imralidaki cani avukatlari aracigiyla gondedigi mesejda serbest kalan hizb rahat birakmamalarini soylemis......saygilar
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 15:52:05 Gönderen: lleo »
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2011, 13:24:25 »
....
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 15:44:42 Gönderen: lleo »
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2011, 15:42:00 »
Yahu adamlar 200 kişiyi öldürdüler beleşten serbest kaldılar imza için gelir mi hergün karakola...

Kim inanır bunların kaçmayacaklarına...

Kadir bile inanmaz...

Tr(b) dostumuz bu sebest bırakılma ya da af değil demişti.Şimdi tam oldu işte...

Bence bu yaşananların tek sorumlusu yargıdır. Yargı kararıyla serbest bırakacaksın sonra başka mahkeme çıkıp serbest bıraktıklarını tekrar tutukluyacak. İki mahkeme arasındaki çelişki nedir. Adaleti, kanunları herkes işine göre yorumluyor. Ortalarda gezen kasetlerinden yargının nekadar siyasallaştığı görmek mümkündür. Birileri seçim sürecini baltalamak istiyor. ülke içinde çatışma ortamı yaratmak istiyor. Bu yaşananlarda o sürecin parçası.

Başbakan istese bugüne kadar onlarca af çıkarırdı. Birileri gibi Tuncelinde GENEL AF dan bahsetmedi. Af istismarını bugune kadar yapmadı... yapanlar belli.