Gönderen Konu: İrticayla mücadele eylem planının ihbarı Hollanda'dan  (Okunma sayısı 3233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anti-emperyalist

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  Dursun Çiçek hakkındaki soruşturmayı başlatan ihbar niteliğindeki elektronik postanın gönderildiği bilgisayarın IP numarasının Amsterdam’daki bir kullanıcıya ait olduğu belirlendi. Öte yandan Bedrettin Dalan hakkında kırmızı bülten ile arama kararı çıkarılmasına karar verildi.
  "İrticaya Mücadele Eylem Planı" diye adlandırılan belgeye ilişkin davanın 15'inci duruşması görülmeye devam ediyor. Sanık ve avukatlarının taleplerinin alınmasının ardından Mahkeme Başkanı Köksal Şengün, dava dosyasına kurumlardan gelen cevabi yazıları okudu. Telekominikasyon İletişim Başkanlığı’ndan (TİB) gelen yazıda, Dursun Çiçek’le ilgili soruşturmanın başlatılmasına neden olan 29 Haziran tarihli ihbar niteliğindeki elektronik postanın gönderildiği bilgisayarın IP numarasının Amsterdam’daki bir kullanıcıya ait olduğu belirtildi.
     Haberin devamı:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16748476.asp?gid=373

Son ağaç kesildiğinde,son nehir kuruduğunda,son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
İrticayla mücadele eylem planının ihbarı Hollanda'dan
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2011, 21:26:03 »
Haberi verecekseniz tamamını verin lütfen.

Ne yani sırf e-posta ile mi tutuklamışlar? Tamamen saçmalık yaptıkları.

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2011, 22:30:14 »
Kapalı kapılar ardında büyük dolaplar dönüyor.Ergenekon işindede ihbarlar abd den gelmişti.

Bilgisayar işleriyle haşır neşir olanlar bilir belli programlar kullanarak yerinizin tesbit edilesini zorlaştırabilir,hedef saptırabilir kendi adresinizi saklayıp hertürlü çakallığı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Misal benim şuan bu siteye nereden bağlandığımı site yetkilisi görebilir.Ben bunu kendi istediğim gibi değiştirip kendimi ugandadan bağlanıyormuş gibi bile gösterebilirim.Bu birinci ihtimal.

İkinci ihtimal turistik gezi için elemanlarını başka ülkeye gönderiri ordan netcafeden istediğin maili atabilirsin.Adamlar seni bulana kadar sen ortadan kaybolursun.

Bu işleri yapanlar çok organize bir örnek cübbeli ahmet hocayla ilgili cdleri dağıtanlar sirkeci postanesinden yapmışlar dağıtımı çünkü orada gizli kamera sistemi yokmuş.

Bu işlerin hepsinin ardında aynı ekip var...İstikamet tel aviv...

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2011, 10:26:01 »
Kapalı kapılar ardında büyük dolaplar dönüyor.Ergenekon işindede ihbarlar abd den gelmişti.

Bilgisayar işleriyle haşır neşir olanlar bilir belli programlar kullanarak yerinizin tesbit edilesini zorlaştırabilir,hedef saptırabilir kendi adresinizi saklayıp hertürlü çakallığı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Misal benim şuan bu siteye nereden bağlandığımı site yetkilisi görebilir.Ben bunu kendi istediğim gibi değiştirip kendimi ugandadan bağlanıyormuş gibi bile gösterebilirim.Bu birinci ihtimal.

İkinci ihtimal turistik gezi için elemanlarını başka ülkeye gönderiri ordan netcafeden istediğin maili atabilirsin.Adamlar seni bulana kadar sen ortadan kaybolursun.

Bu işleri yapanlar çok organize bir örnek cübbeli ahmet hocayla ilgili cdleri dağıtanlar sirkeci postanesinden yapmışlar dağıtımı çünkü orada gizli kamera sistemi yokmuş.

+1
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2011, 18:06:29 »

Bilgisayardan anlayan biri istenirse bunun da sapyanabileceğinin bilir :). Ama doğru söylüyorsunuz bu olaylar göründüğünden çok daha derin.

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2011, 18:47:43 »
Dışardan yapıldıysa kaynağa ulaşamayabiliriz.Aradığın ip adresi zıplaya zıplaya her saniye kıtalararası seyahat yapabilir.

Tezgah belli.Sıkıntı şu devletin kurumları müdahale edemiyor çünkü müdahale edecek ekipler tasviye edildi yerlerine ''yandaş'' ekpiler geldi.Devletin siber güvenliği çökmüş durumda...

Sızıntı heryerde adamlar 10 sene önce ektiklerini biçiyorlar...

Çevrimdışı yalniz adam

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • "toprak bordo kokacak,yağmur mavi yağacak."
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2011, 20:27:42 »
ben deniz kuvvetlerindeki gizli odayı ihbar edeni merak ediyorum.. ;)
"toprak bordo kokacak,yağmur mavi yağacak."

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2011, 21:58:14 »
ben deniz kuvvetlerindeki gizli odayı ihbar edeni merak ediyorum.. ;)
O odanın sahibi.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı yalniz adam

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • "toprak bordo kokacak,yağmur mavi yağacak."
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2011, 00:40:40 »
deniz kuvvetlerindeki mezhepsel yapılanma o kadar gün yüzüne çıktı ki...bahriye işi gücü bırakmış sanki... >:(
"toprak bordo kokacak,yağmur mavi yağacak."

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2011, 08:03:35 »
hangi mezhep acaba ?bir sakincasi yoksa ?bilmedigimden soruyorum...saygilar
Özgürlük için Pardus...