Gönderen Konu: Milli Modern Makinalı Tüfek Projesi  (Okunma sayısı 86069 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Milli piyade tüfeğimiz kullanıma hazır
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2011, 20:15:08 »
 :) Bencede bu başlık içeriğe uygun değil,ama yakında uyacak.Yine de Milli Piyade Tüfeği olarak değiştiriyorum.

Edit:Bir kez daha düzenlenerek son halini aldı konu başlığı.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2011, 12:39:38 Gönderen: AVCI »

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #11 : 12 Ocak 2011, 20:21:15 »
14 Ocakta resmi sözleşme imzalanacakmış.Acaba dedim biran için yoksa hazırda tanıtılıp seri üretimeme geçecek diye baktım ki bir başka bahara...

Arkadaş pkk ile uganda ordusu mu mücadele ediyor anlamadım gitti...Bu ne tembellik böyle; al hazır alımla hk416 yı dağıt pro komando birliklerine peyderpey milli tüfekte girer envantere iş bitince hala aynı tas aynı hamam sanki para ceplerinden çıkacak senin benim param harcanan hala elleri titriyor sanırsın milleti düşünüyorlar...

Çevrimdışı Loneatilla

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2011, 21:03:20 »
Senelerden beri aynı terane MKE üretti üreticek ,prototip tanıtıldı,imzalar atıldı..Konunun aslı mualakta bence hic bir kurum üretmemek icin bukadar caba sarf etmez ..şahsi kanım bu olayın perde arkası ..MKE nin bazı konulardaki agırlığı derinlemesine incelenemiyor....MKE ulusal özelleştirme yapılarak yabancılara satılması önlenerek ek kaynak yatırılarak daha aktif hale getirilmek zorunda ..
saygılar

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #13 : 12 Ocak 2011, 21:10:12 »
Türk milli makineli tüfeği dediği MKE nin piyade tüfeği zımbırtısımı yoksa bixi tarzı bir ağır makineli tüfek mi? Ve lanet resimleini ne zaman gösterecekler. Bir tüfek için bu kadar beklediler düzgün bir şey çıkmazsa küfür ederim.

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #14 : 12 Ocak 2011, 21:16:51 »
:) Bencede bu başlık içeriğe uygun değil,ama yakında uyacak.Yine de Milli Piyade Tüfeği olarak değiştiriyorum.

Milli piyade tüfegi projesi farkli, milli makinali tüfek projesi farkli
iki ayri konu basligi gerekmezmi ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Milli Modern Makinalı Tüfek Projesi
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2011, 21:20:14 »

Milli piyade tüfegi projesi farkli, milli makinali tüfek projesi farkli
iki ayri konu basligi gerekmezmi ?

Tam konuyu bölerken bu mesajı göndermişsin. Kalp kalbe karşıymış. :)

Başlığı da aslına göre düzenledim. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2011, 21:26:02 »
Alıntı
Tam konuyu bölerken bu mesajı göndermişsin. Kalp kalbe karşıymış. :)

Başlığı da aslına göre düzenledim. ;)

Eyvallah kardes  ;)

Çevrimdışı ASPARUK

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2011, 22:44:38 »
Senelerden beri aynı terane MKE üretti üreticek ,prototip tanıtıldı,imzalar atıldı..Konunun aslı mualakta bence hic bir kurum üretmemek icin bukadar caba sarf etmez ..şahsi kanım bu olayın perde arkası ..MKE nin bazı konulardaki agırlığı derinlemesine incelenemiyor....MKE ulusal özelleştirme yapılarak yabancılara satılması önlenerek ek kaynak yatırılarak daha aktif hale getirilmek zorunda ..
saygılar

Al benden de o kadar! asında MKE diye bir kurum dahi yok! Adı var sanı yok hayalet bir kurum. Dünyadaki silah firmaları silah üretirken bizimkisi sadece yalan ve laf üretmekle yılları geçirdi.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #18 : 14 Ocak 2011, 15:36:22 »
Yayın linki varmı ?

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #19 : 14 Ocak 2011, 15:48:05 »
Şu ana kadar ben ajanslarda birşey göremedim..Bu gün zor haberler çıkar çıksa da elde görüntü ve döküman olmaz.. yarını bekleyelim..