Gönderen Konu: EREPUBLIK  (Okunma sayısı 9938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« : 07 Ocak 2011, 15:20:38 »
Arkadaşlar sizlere 1 yılı aşkındır severek oynadığım içinde ülkemizinde yer aldığı multiplayer online strateji oyunu tanıtmak istedim.Aslında  bu oyunu tanıtmamdaki en büyük amaç sizlerinde desteğini alarak sanal bile olsa ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve yaşatmaktır.Şu anda ülkemiz nasıl diye soruyorsanız oyunda yunanlıların bizi haritadan silmesinden sonra ;D(milliyet te çıkan haber linki;http://www.milliyet.com.tr/turkiye-isgal-altinda-/yasam/sondakikaarsiv/18.10.2010/1303240/default.htm) gerçeklesen nüfus patlaması ile en çok nüfüsa sahip ülkelerden biriyiz.Dün itibari ile yunan saldırılarını püskürttük ama bulgar saldırı başladı.Eğer oyun ile ilgeliyorsanız sizlere yardımcı olabilirim.Oyun içersinde buradaki ismim olan GOGURYEO olarak tanınıyorum (milliyetteki haberde de bizim tarafta battle hero olarakta beni görebilirsiniz ;D).Kendi davet linkim olan :http://www.erepublik.com/en/referrer/GOGURYEO dan yada oyunun kendi wep sayfası :http://www.erepublik.com/tr den oyuna başlayıp aramıza katılabilir yunanistan bulgaristan ve müttefiklerine karşı savaşımızda bize yardımcı olabilirsiniz.Oyun hakkında kısa biz ozet de ekledim sizler için.

eRepublik, massively multiplayer online (MMO) diye tarif edilen, on binlerce oyuncunun aynı anda katıldığı, Internet ve web browser temelli stratejik bir sosyal network oyunudur. Oyuncular, gerçek dünyanın kopyası olan başka bir dünyanın vatandaşları olarak oyuna katılırlar. Oyun, Alexis Bonte ve George Lemnaru tarafından geliştirilmiştir.

eRepublik sayesinde oyuncular hem sosyal network hem de stratejik oyun vasıflarını birleştiren tek bir online oyunda, muhtelif işler yapabilirler. İş kurabilir, siyaset yapabilir, seçimlerde oy verebilir, gazete çıkarabilir ve gerçek hayattaki ülkelerinin buradaki kopyaları için harp yapabilirler.

Oyuna kaydolurken herkes hangi millete katılmak istediğini seçebilir. Ülkelerden her biri gerçek dünyadaki ülkelerden birinin ismini taşımakta ve aynı coğrafyada bulunmaktadır. Oyuna başlar başlamaz ülkesinde kendisine bir iş bulur. Gerektiğine ülkesini müdafaa edebilmek için askerî tâlimlere başlar. Çalışmak ve tâlim yapmak her gün tekrarlanan faaliyetlerdendir. Oyunun cazip olmasının sebeplerinden biri "günde 14 dakikadan" fazla zaman almamasıdır.

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2011, 15:23:23 »
oyunun savaş modülü
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2011, 15:27:53 Gönderen: GOGURYEO »

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EREPUBLIK
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2011, 18:19:25 »
Ben de bir aralar Maraşeldim :). Bunun reklamı zaten defalarca yapıldı burada, bir ara ben dahil iki üç üye reference linkini vermişti.

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2011, 21:57:42 »
oyun nikin neydi ve hala oynuyomusun aktif olarak

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EREPUBLIK
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2011, 02:11:34 »
Yok oynamıyorum Efsaneli bir şeydi :). Bir ara modlar sapıtıp çekemeyip türkleri banlıyorlardı bende bıraktım, 100 küsur altın vardı ama bir ara girdim ölüydü yani :).

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2011, 14:43:10 »
orti olduysen oyuna tekrar girip 50 canla baslayabilirsin oynamıycam diyorsan da altınlarını bana at  ;D cok işime yarar bulgarlar marmarayı aldı  :-[.oyun nikim GOGURYEO

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EREPUBLIK
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2011, 15:04:09 »
Tamam bakalım nicki bulabilcek miyim :). Phoenix Birliği falan duruyor mu?

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EREPUBLIK
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2011, 15:10:11 »
Vay bea MSB savaş emirleri'nin ilk başladığı günleri hatırlıyorum da şimdi 1100 e ulaşmış. Ne biçim bir şey olmuş oyun ara yüzü ya hiç bir şey anlamadım :). Bende şu an 109 altın biraz da try var MSB ye bağışlasam işlerine yarar mı? Zaten artık oynamıyorum bari sanal ortamda ülkemiz bütün olsun.

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2011, 15:36:54 »
yarar orti bagısla ama bana da atarsan cok iyi olur silah alabilir ve cok vurabilirm 1061 str oldum

Çevrimdışı GOGURYEO

• DefenceTurk
  • *
  • -1
EREPUBLIK
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2011, 15:38:57 »
ittifak dağıldı orti yeni oluşumlara gebe su an ulkeler