Gönderen Konu: Z-3 Anadolu Parsı  (Okunma sayısı 93408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #90 : 18 Şubat 2012, 10:58:33 »
Tebrik edrim güzel çizim birde hava savunması için uygun olan kısımda toketsan üretimi ciritleride ekleyebilirmisin.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #91 : 18 Şubat 2012, 14:52:00 »
Tebrik edrim güzel çizim birde hava savunması için uygun olan kısımda toketsan üretimi ciritleride ekleyebilirmisin.

Beyefendi! Ciritler hava savunma füzeleri değildir. Elma ile armutu karıştırmayalım. Toketsan ne ya?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı xkumpas

• xkumpas
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #92 : 19 Şubat 2012, 01:48:55 »

Beyefendi! Ciritler hava savunma füzeleri değildir. Elma ile armutu karıştırmayalım. Toketsan ne ya?

toketsan tirit ;D  olabilir (aydın kardeşim affet bizimki latife :))
bu arada çizimler harika sanırım- catia'da- çizdiniz,çok güzel detaylandırmışsınız,emeğinize sağlık merak ettim acaba bu tür çalışmalarınızı  bir şekilde değerlendirebiliyormusunuz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #93 : 19 Şubat 2012, 10:13:52 »

toketsan tirit ;D  olabilir (aydın kardeşim affet bizimki latife :))
bu arada çizimler harika sanırım- catia'da- çizdiniz,çok güzel detaylandırmışsınız,emeğinize sağlık merak ettim acaba bu tür çalışmalarınızı  bir şekilde değerlendirebiliyormusunuz.

Teşekkür ederim. Çizimler Autocad. Bu çalışmayı oldukça beğenmişti ilgili tank yapacak olan firma. Ancak herhangi bir değerlendirme yoluna gitmediler.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2012, 10:16:28 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı xkumpas

• xkumpas
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #94 : 19 Şubat 2012, 18:36:35 »
üzüldüm kayda değer bir tasarım bilhassa radar ve 7,62 altı namlulu palanx çok yerinde çünkü bende tankçı olarak yaptım askerliğimi piyadeye karşı tankta serbest kullanımda silah olması gerekiyor bencede

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #95 : 19 Şubat 2012, 20:32:38 »
üzüldüm kayda değer bir tasarım bilhassa radar ve 7,62 altı namlulu palanx çok yerinde çünkü bende tankçı olarak yaptım askerliğimi piyadeye karşı tankta serbest kullanımda silah olması gerekiyor bencede

Üzülmeyin. Altay tankı da güzel bir tank. Onun üzerinde de düşman piyadesine karşı tek namlulu da olsa içeriden kumanda edilebilen güzel bir silah olacak.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #96 : 18 Ekim 2012, 01:12:31 »

İlk Hali...
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2018, 21:49:31 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #97 : 18 Ekim 2012, 20:27:23 »
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2018, 21:50:25 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #98 : 18 Ekim 2012, 20:29:37 »
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2018, 21:51:21 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #99 : 18 Ekim 2012, 20:31:19 »
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2018, 22:34:15 Gönderen: SKYWOLF »