Gönderen Konu: Z-3 Anadolu Parsı  (Okunma sayısı 93703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #80 : 21 Eylül 2010, 16:46:46 »
İyi fakat Sabra tankına biraz fazla benzemiyor mu ?

Merkava, Leopard, Abrams vs...
Bir tek  sabra eksik kalmıştı herhalde  benzetilmeyen, o da oldu ekip tamam.
Bu kadar çeşit tank birbirine hiç benzemezken, bir tek tankın bunların hepsine benzetilmesi de ilginç. :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Destiny

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #81 : 21 Eylül 2010, 17:04:56 »
Doğru... Daha özgün olmalıydı

« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 17:59:38 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #82 : 21 Eylül 2010, 17:59:50 »

Açıkcası bence yeterince özgün ve benzetilen tankların hiçbirine benzemiyor. Zaten mantık olarak bu imkansız birşey.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #83 : 21 Eylül 2010, 21:43:03 »

Açıkcası bence yeterince özgün ve benzetilen tankların hiçbirine benzemiyor. Zaten mantık olarak bu imkansız birşey.

İlla benzersiz olması mı gerekiyor? Şimdiye kadar yapılan tankların tasarımı kullanışsız da onlara benzemeyen bir tasarım çok süper mi olacak?

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #84 : 21 Eylül 2010, 22:45:40 »

İlla benzersiz olması mı gerekiyor? Şimdiye kadar yapılan tankların tasarımı kullanışsız da onlara benzemeyen bir tasarım çok süper mi olacak?

Tabiki hayır. Ancak herkesin bakış açısı farklı. Herkes ille birşeye benzetmek zorundaymış gibi. Ama nasıl oluyorda bu tank, birbirine hiç benzemeyen farklı tanklara benzetiliyor? Bu mantıklı değil ki!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #85 : 16 Nisan 2011, 10:55:20 »

Çevrimdışı Askan34

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #86 : 15 Şubat 2012, 17:07:25 »

Merhaba Sn. Skywolf

büyük bir ilgiyle yazdiklarini ve Tasarimlarinizi takip ettim ve takdir ediyorum.
Bastan sona kadar Tasarilariniz ve gelisatiniz beni cok etkiledi.
Bu Projenizin üstüne baya bi emek harcadigniz icin sizi kutluyorum, emeklerinizi devamini bekliyorum.

saygilar...  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #87 : 15 Şubat 2012, 22:06:46 »
Teşekkür ederim.

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #88 : 16 Şubat 2012, 19:33:32 »
kardeşim yaptğın tasarımların motorunu veya elektronik sistemlei tasarlıyormusun?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #89 : 16 Şubat 2012, 22:04:04 »
kardeşim yaptğın tasarımların motorunu veya elektronik sistemlei tasarlıyormusun?

:D Hey ben sadece bir makine mühendisiyim, arge şirketi değil. Gerçi şirketin temelini atmaya başladık ama...  ::)