Gönderen Konu: Yeni bir askeri site ortagı aranıyor  (Okunma sayısı 20096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yeni bir askeri site ortagı aranıyor
« Yanıtla #40 : 04 Ocak 2011, 20:19:31 »
O sitede isim vermekten çekinmiyorum. orko_8 ve cabatlı_53den başkası yalan
orko_8 yememiş içmemiş okumuş araştırmış yahu nerdeyse herşeyi biliyor adam.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #41 : 04 Ocak 2011, 20:21:40 »
O sitede isim vermekten çekinmiyorum. orko_8 ve cabatlı_53den başkası yalan
orko_8 yememiş içmemiş okumuş araştırmış yahu nerdeyse herşeyi biliyor adam.

Teknik ve mekanik konularda çok iyi. Diğer yabancı askeri siteler ve bazı yabancı ve yerli dergiler dahi syn.orko_8 den bilgi ve yazı istiyor.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #42 : 04 Ocak 2011, 20:23:53 »
Ben yokken baya tartışma olmuş. Syn.skywolf'u yani kerimi severim. İyi biridir ama bende sanırım kerimin ağzından kurtarılmış bölge lafını duydum. Ama defenceturkdemi facebooktamı hatırlamıyorum.

Skywolf yani ben...
Adım Murat, Kerim değil.
Anlaşılan sen kurtları karıştırmışsın. :)
Anlaşılan TRBizans halen bıraktığım yerde, entrika peşindeki insanlarla dolu. :)
Baksanıza halen kullanmadığım kelimeleri kullandığımı ileri sürenler var.
Allah akıl versin böylelerine. :D

Hawkerx kardeşim, kur sen de bir site. Renklensin Türk Savunma Sanayi meraklılarının mekanı.
Tek sesli, sabit fikirli insanlar kendi çukurlarında debelensin durdunlar. :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı göktürk dokuztuglu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #43 : 14 Ocak 2011, 01:44:41 »
hawkerx seni cok iyi anlıyorum trbizans da bir iki kişi hariç ve genelde mesaj yazanların nasıl deyip birbirlerine laf sokma yarışında adeta aporta beklemeleri sanırım bunlardan biride bu konuda yazmış büyük ALLEME harzemşah hazretleri ve diger ekürisi hds bu liste gider bizansa kadar..12.01.2011 tarihinde Türkiye yerli savaş ucagı yapıyor konusunda Gültekin adlı arkadaş samimi bir şekilde ama içinden gelen merakını gidermek için 2023 kadar yüzdelik olarak kaçta kacını yapabiliriz gibi bir soru sormuş .İlkin ya boş ver dedim banane saygıdeger allemelerimiz bu çocugu parçalasın banane deyip geçtim ama son zamanlarda trbizanstaki mevzular canımı sıkmasıyla bu arkadaşa eyvah sen ne yaptın burdaki allemeler seni alay etmek için istediğin yüzdeleri verirler!!! bilmiyorsan ne diye soruyorsundan başlayıp(böylesine garip mazereti bir adını hatırlamadıgım bir üyeye fırça atarken okumuştum)yanlış konuya sormuşsundan cıkarlar dedim ah be gültekin senin masumca merak duygun burda bazılarının ego tatmininden başka şey degil dedim anında modlardan uyarı mesajı aldım sana forum yaramamış derdin neyse ilgileniriz gibi bir uyarı okuduktan sonra bende mesaj attım forumun yarayıp yaramadıgına nerden kanaat getirdiniz bu arkadaşı tanımadıgımı ama ortamı bilmediğinden o arkadşın başına birşeyler gelmemesi için yazdıgımı ve laf sokmak için aportta bekleyen sırtlanlar gibi pusu kurmuş forum allemelerinin bu arkadaşa gözünün yaşına bakmadan içindeki ögrenme ateşini söndüreceklerinden bahsedip bana moddanikinci ikinci mesajta o allemelerin işlerinde( ne demekse) büyük yada küçük olmaları sizi hiç ilgilendirmez(sanki ben onların işlerini merak etmişimde büyüklüğü yada küçüklüğü hakında akıl vermesi (aklın karaya vurdugu an) anlam veremesemde???)hem onların sayesinde forumun kalitesi arttı!!!! demesi bardagı taşıran son damla oldu.
Aslında modun hakkını yememek lazım alleme bozunutlarının forumdaki üyelere laf sokmadaki üstün performans gösterip eskiden bir iki kıtayla kafa bulurken işi tek çümlelik laflarla ahanda soktum lafı kıvamındaki kaliteyi inkar edemem o kadar kailte artı ki paçalarından akmıyor g.... lerinden fışkırıyor

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #44 : 14 Ocak 2011, 15:58:25 »
hawkerx seni cok iyi anlıyorum trbizans da bir iki kişi hariç ve genelde mesaj yazanların nasıl deyip birbirlerine laf sokma yarışında adeta aporta beklemeleri sanırım bunlardan biride bu konuda yazmış büyük ALLEME harzemşah hazretleri ve diger ekürisi hds bu liste gider bizansa kadar..12.01.2011 tarihinde Türkiye yerli savaş ucagı yapıyor konusunda Gültekin adlı arkadaş samimi bir şekilde ama içinden gelen merakını gidermek için 2023 kadar yüzdelik olarak kaçta kacını yapabiliriz gibi bir soru sormuş .İlkin ya boş ver dedim banane saygıdeger allemelerimiz bu çocugu parçalasın banane deyip geçtim ama son zamanlarda trbizanstaki mevzular canımı sıkmasıyla bu arkadaşa eyvah sen ne yaptın burdaki allemeler seni alay etmek için istediğin yüzdeleri verirler!!! bilmiyorsan ne diye soruyorsundan başlayıp(böylesine garip mazereti bir adını hatırlamadıgım bir üyeye fırça atarken okumuştum)yanlış konuya sormuşsundan cıkarlar dedim ah be gültekin senin masumca merak duygun burda bazılarının ego tatmininden başka şey degil dedim anında modlardan uyarı mesajı aldım sana forum yaramamış derdin neyse ilgileniriz gibi bir uyarı okuduktan sonra bende mesaj attım forumun yarayıp yaramadıgına nerden kanaat getirdiniz bu arkadaşı tanımadıgımı ama ortamı bilmediğinden o arkadşın başına birşeyler gelmemesi için yazdıgımı ve laf sokmak için aportta bekleyen sırtlanlar gibi pusu kurmuş forum allemelerinin bu arkadaşa gözünün yaşına bakmadan içindeki ögrenme ateşini söndüreceklerinden bahsedip bana moddanikinci ikinci mesajta o allemelerin işlerinde( ne demekse) büyük yada küçük olmaları sizi hiç ilgilendirmez(sanki ben onların işlerini merak etmişimde büyüklüğü yada küçüklüğü hakında akıl vermesi (aklın karaya vurdugu an) anlam veremesemde???)hem onların sayesinde forumun kalitesi arttı!!!! demesi bardagı taşıran son damla oldu.
Aslında modun hakkını yememek lazım alleme bozunutlarının forumdaki üyelere laf sokmadaki üstün performans gösterip eskiden bir iki kıtayla kafa bulurken işi tek çümlelik laflarla ahanda soktum lafı kıvamındaki kaliteyi inkar edemem o kadar kailte artı ki paçalarından akmıyor g.... lerinden fışkırıyor

Alın burdan yakın bir mağdur daha neyse kardeşim konuyu bozmayalım dogru yerdesin.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #45 : 14 Ocak 2011, 16:01:31 »
Mağdur demeyelim de daha çok aldatılmış veya ihanete uğramış olarak görelim birbirimizi. Çünkü kimse bu işlerle gönül eğlendirmek için uğraşmıyor..

Herneyse, Hawkerx kardeşim, ne oldu senin site işlerin? Ne durumdasın?